Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie i fitness
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ridin6343

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydatna strona, interesuję się tą tematyką więc na pewno skorzystam Smile

Reklama

Wysłany: Czw Mar 30, 2017 11:39    Temat postu:

Powrót do góry
Magdula88

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze chciałam robić coś co bardzo lubie a przy tym spalać kalorie, jednak nic z tych rzeczy, wszystko mnie męczy i nie daje mi satyfakcji z robienia tego. Podziwiam takich ludzi, których czerpią z tego przyjemność. Może warto zainteresować się tańcem? To też jest jakaś forma fitnessu, jeżeli oczywiście robi się to zawodowo lub pół-zawodowo. Śledzę już od dłuższego czasu poczynania profesjonalnych tancerzy z agnecji eventowej Agustina Egurroli http://agencjataneczna.pl/pl/o-nas/agustin-egurrola . Możecie zobaczyć ich taneczne show często w telewizji. Taki sport to by mi się podobał Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ivon

PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o tym klubie fitness z Krakowa - http://www.vitalityboutique.pl/ ? Ja uważam, że miejsce godne polecenia, więc również i wam polecam zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Syren

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 05:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zdrowie, to nie tylko sam fitness jest ważny, ale też zdrowe odżywianie. Zdrowe, czyli oparte na zdrowych produktach wysokiej jakości Smile Ja nigdy żadnego paskudztwa chemicznego nie zjem Smile Jeżeli jesteś z Wrocławia i okolic to polecam przejrzeć ich ofertę: https://www.swiezenatalerze.pl/. Bardzo łatwo znaleźć tam produkty na jakieś niskokaloryczne, czy wegetariańskie potrawy. W sumie trudno o dobrą dietę, bez dobrych składników Very Happy
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 05:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesując się sportem, fitnessem i ogólnie wysiłkiem fizycznym, chcąc trenować, warto pomyśleć o stworzeniu własnej domowej siłowni, która pozwoli na dowolny trening. Ciekawym, choć niełatwym pomysłem jest wykorzystanie kółka gimnastycznego https://mtidea.pl/sklep/kolka-gimnastyczne/45-kolka-gimnastyczne-zestaw-.html, które łatwym i prostym treningiem nie jest. Jednak samo zebranie odpowiednich sprzętów, w dodatku dobrej jakości, żeby były bezpieczne to podstawa.
Powrót do góry
Rubinek

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu, kto nie wie co robić w wakacje, a ma problemy z nadwagą polecam wczasy odchudzające dr Dąbrowskiej. To świetny sposób, żeby skutecznie schudnąć, a równocześnie zmienić sposób żywienia na dłużej. Dodatkowo turnusy odchudzające stawiają człowieka na nogi!
ilka_1

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 06:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sport jest mega ważny i powinno się go regularnie uprawiać, ale nie można też zapominać, że istnieją zajęcia sportowe, które nie tylko rzeźbią sylwetkę ale też pomagają w pozbyciu się różnych dolegliwości jak chociażby ból kręgosłupa Smile Warto wybrać się na zajęcia temu poświęcone w https://atlanticsports.pl/zajecia/zdrowy-kregoslup/. Po ciąży miałam spore problemy z odcinkiem lędźwiowym, teraz mogę już normalnie funkcjonować Smile
Powrót do góry
kasiakoniak

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się ukryć, że sport to nie tylko zdrowie, ale i kontuzje. Jeśli nie rozgrzejemy się w odpowiedni sposób, możemy mieć ogromne problemy. Ja np. od kilku dni nie mogę normalnie trenować, bo towarzyszy mi ogromny ból kolan. Zacząłem teraz terapię kolagenem (info: https://genacol.pl/kuracja-kolagenowa-niedobor/ ) i mam nadzieję, że bóle znikną. Każdy powinien przeczytać o zagrożeniach, jakie niesie za sobą każda konkurencja i o tym, co powinniśmy zrobić, żeby zminimalizować ryzyko.
Powrót do góry
Rudek

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele ciekawych stron Wink teraz nic tylko poczytać
Powrót do góry
kocira

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetna strona z przepisami i produktami zdrowej żywności jest tu https://zielonysklad.pl . Znajoma właśnie wchodząc w etap zdrowej żywności, korzystała z tej strony i ich produktów, bardzo sobie chwaliła także myślę że warto przekazywać dalej.
Powrót do góry
karii

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam ćwiczyć. Teraz przyjdzie do mnie fiszka deska i będę mógł śmigać na niej przez cały rok. Fajnie co nie ? Very Happy
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zdrowie trzeba dbac, ruch jest ważny, a kluby fitness cieszą się teraz sporą popularnością
Powrót do góry
Serbens

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zainwestować też w pomoc profesjonalnego trenera. Dzięki niemu szybciej osiągniecie pożądane efekty. Ja korzystam z usług tego: http://trenerpersonalnypoznan.com.pl/ i bardzo sobie chwalę.
Powrót do góry
actif

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że przydać się może dobra przyczepa do roweru dla dziecka i można śmigać rowerem. Też dobrze zrobi na chudnięcie.
Powrót do góry
barttonn44

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... a czy ktoś z was zna może jakiś dobry i rzetelny ranking orbitreków? Zamierzam kupić sobie taki sprzęt, żeby utrzymać dobrą formę zimą, ale zupełnie nie wiem na który się zdecydować ;d
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 15:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: