Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tandemy.eu - najlepsze soki spadochronowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tado123

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 13:38    Temat postu: Tandemy.eu - najlepsze soki spadochronowe Odpowiedz z cytatem

Marzysz o przeżyciu niesamowitej przygody pełnej emocji i adrenaliny? Doskonale trafiłeś! Zachęcamy Cię do skoku ze spadochronem! Jest to niesamowite przeżycie, które zostaje we wspomnieniach na wyjątkowo okres czasu! Skoki mają miejsce w zespole dwuosobowym. Nasi instuktorzy to ludzie pełni pasji. Nie zobowiązujemy do specjalistycznych kursów od uczestników - wystarczy 15 minutowe objaśnienie przed skokiem. Zapraszamy chętnych powyżej czternastu lat. Lot trwa około 3-4 minuty. Oferujemy najlepsze skoki tandemowe Poznań .
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i kontaktu telefonicznego pod numerem (71) 352-88-27.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Cze 18, 2015 13:38    Temat postu:

Powrót do góry
asak

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2016 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja takie skoki tandemowe widziałem w http://skacz.pl/ . Z tego co przeczytałem, to organizują skoki w różnych regionach polski. Myślę, że wato zapoznać się z tą ofertą, jeśli myślicie właśnie o odbyciu takiego skoku. Skoki oczywiście odbywają się wraz z instruktorem, więc dodatkowe kursy nie są wymagane w takim przypadku.
spadochroniarz

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupowałam voucher na skok spadochronowy dla męża tutaj: http://www.skyfun.pl/voucher i mogę z czystym sercem polecić, ponieważ wszystko przebiegło szybko, sprawnie i bezpiecznie, a mąż do tej pory wspomina to przeżycie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 05, 2018 14:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: