Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Geodeta Warszawa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirek77

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 08:20    Temat postu: Geodeta Warszawa Odpowiedz z cytatem

Usługi geodezyjne Warszawa?? Wykonujemy: mapy do projektów zarówno w formie numerycznej jak i analogowej, także zaawansowane projekty w organizacji ruchu dla ogródków restauracyjnych w całej Warszawie, W naszej ofercie znajdziesz także wykonywanie map do celów sądowych, podziały działek, inwentaryzacje obiektów budowlanych, obsługę inwestycji czy pomiary powierzchni kabatur. W razie zainteresowania zapraszamy do naszej siedziby: ul. Napoleona 65/3/47, 05-230 Kobyłka lub Międzynarodowa 47/8, 03-922 Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 28, 2015 08:20    Temat postu:

Powrót do góry
libre

PostWysłany: Sro Gru 09, 2015 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile takie usługi geodety kosztują?
Powrót do góry
daland

PostWysłany: Sro Mar 02, 2016 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnie. Zależy od tego co i gdzie jest do zrobienia. Dobry geodeta puszczykowo pewnie trochę weźmie, ale zrobi porządnie.
Powrót do góry
Elder991

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usługi geodezyjne są dosyć drogie. I raczej nie warto szukać oszczędności ze względu na możliwe konsekwencje tzn. przestoje itd. Ja skorzystałem z usług tej firmy Geo-Mat Poznań http://geo-mat.com.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Przypadek

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda, są rzeczy na których nie należy oszczędzać. Zadanie geodety polega między innymi na wytyczeniu obiektu w terenie, dlatego drobna pomyłka może być zagrożeniem dla zdrowia i życia. Polecam http://geodeta.zywiec.pl/ Geodeta Żywiec
Powrót do góry
ivon

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałem, to dobre usługi geodezyjne można też znaleźć w geodezja wołomin. Możecie sprawdzić sobie szczegóły ich oferty jeśli chcecie.
Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda nie można na wszystkim oszczędzać, a już na pewno nie na geodecie. Bardzo dobry jest geodeta z Lublina i z tego co wiem od męża prowadzącego firmę budowlana świetnie się z nim współpracuje. Nie tylko pomaga swojemu klientowi już od momentu zakupu działki np przy dokonaniu wymiarów, wykonaniu mapki, zaznaczeniu przełączy i zdobyciu pozwoleń. Ściśle też współpracuje z mężem i razem dokonują ustaleń i poprawek które wynikają w trakcie budowy. Obaj dbają o realizację ustaleń jak i zadowolenie klienta.
Powrót do góry
xaero

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istotną kwestią podczas wyboru geodety powinna być także kompleksowość oferty oraz terminowość bo z tym różnie bywa. Ze swojej strony dla osób z okolicy mogę polecić geodeta Żywiec Cool
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sty 08, 2018 19:55    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: