Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak szybko schudnąć?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrykkks

PostWysłany: Czw Lis 28, 2013 12:09    Temat postu: Jak szybko schudnąć? Odpowiedz z cytatem

Marzysz o smukłej posturze? Odpowiednia dieta i trochę aktywności ruchowej to odpowiedź na zapytanie jak szybko schudnąć? Solidna motywacja powinna być tym co będzie nam pomagało zyskać wymarzony cel. Każdy chciałby wyglądać pięknie na urlopie. Czas brać się za robotę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 28, 2013 12:09    Temat postu:

Powrót do góry
zua_dziewczyna

PostWysłany: Sro Gru 04, 2013 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ciekawe, bo zawsze się mówiło, że nie chodzi o to by schudnąć szybko, tylko by osiągnąć trwałe efekty... :>
Powrót do góry
tafla

PostWysłany: Sro Gru 04, 2013 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale niektórzy chyba nie mają cierpliwości do długotrwałych diet, dzięki którym unikniemy efektu jojo. Wolą szybko, niekoniecznie zdrowo, ale na już Smile
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybko to tak trochę niezdrowo, chyba nie warto
Powrót do góry
Dynusia

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 00:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybko albo skutecznie, jedno z dwóch. Nie można mieć wszystkiego. Nawet jeżeli w szybkim tempie będą spadały kilogramy to będzie to najprawdopodobniej bardzo krótkotrwały efekt i z biegiem czasu i tak powrócisz do stanu pierwotnego. Żeby faktycznie schudnąć to potrzeba czasu, wytrwałości i systematyczności. Zacznij od motywacji i śledzenia bloga, który jest temu poświęcony - jak się motywować. Tylko w taki sposób możesz uzyskać zadowalające efekty, które będą się utrzymywały już stale, bez zbędnych zawirowań z wagą.
Powrót do góry
ritaa

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadne magiczne tabletki na odchudzanie na pewno nie pomoga jedyne co pozostaje to dobra dieta i trening, trening, trening!
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mitów na temat odchudzania słyszałam juz naprawdę multum, ale czy we wszystko warto wierzyć? Chyba już nigdy nie uwierzę w herbatki i ziólka odchudzające. Natmiast myślę, nad innym zabiegiem - Lipotransfer (lipofilling) to bezpieczna i skuteczna metoda modelowania ciała oraz redukcji oznak starzenia za pomocą autologicznego przeszczepu tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z miejsca dawczego, w którym występuje jej nadmiar (brzuch, uda, lędźwie), a następnie reimplantacji odpowiednio przygotowanych komórek tłuszczowych w obszar, który chcemy skorygować. Ktoś ma doświadczenie w tym temacie?
Powrót do góry
KaskaMazurek

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że raczej w diecie nie o czas powinno chodzić, a o skuteczność. Jak chcecie oszczędzić czas to zawsze można skorzystać z porad online,
taka indywidualna dieta online
to już standard w dobie Internetu. Sama korzystam z konsultacji dietetycznych u Pana Michała Wrzoska i jestem bardzo zadowolona. Kg ubywa, czuję się dobrze i to jest najważniejsze Smile
Powrót do góry
matt-0

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej niż szybko jest chudnąć bezpiecznie, czyli bez głodówek, wspomagania się cudownymi spalaczami tłuszczu i pogorszenia stanu zdrowia... Ja bym postawił na to, co najprostsze, ale przychodzi najtrudniej, czyli na wysiłek fizyczny i zmianę diety
Powrót do góry
forfit

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci trening personalny wrocław. Sama korzystam z czegoś takiego i efekty są świetne. Polecam.
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też zadbać o siebie, ja np kupiłam sobie taką bieliznę z tego sklepu http://orirose.pl/ która nie dość że jest zmysłowa i podobała się mężu to jest z pożytkiem dla mnie - wyszczupla i zwalcza cellulit. Nosiłam kiedyś od nich pas poporodowy, który też bardzo mi się przydał
Powrót do góry
max-sportowiec

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo długo nie mogłem skutecznie schudnąć przez niepohamowaną ochotę na słodkie. Dopiero, gdy trener polecił mi batony proteinowe, które skutecznie zastępują słodycze, jednak mają o niebo lepszy skład moja waga zaczęła spadać. Obecnie ważę 12 kg mniej i zabieram się za rzeźbę Laughing
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sty 12, 2018 11:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: