Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaka karma dla psa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
diablica7

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 16:56    Temat postu: Jaka karma dla psa? Odpowiedz z cytatem

Jaką karmę dajecie swoim psom? Wstyd sie przyznac, ale do tej pory kupowałam najtanszą jaka byla w sklepie i chce zmienic tylko nie wiem jaka najlepsza ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 30, 2017 16:56    Temat postu:

Powrót do góry
resel

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno dla psa najlepsza jest karma sucha, ostatnio natrafiłem w internecie na karma sucha Happy Dog. Myślicie, że nada się dla mojego pupila? Ma on wrażliwy żołądek i boje się, że może mu zaszkodzić. Tym niemniej słyszałem, że ten sklep ma dobrej jakości produkty
Powrót do góry
arzek

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, Happy Dog to bardzo dobra karma, ale jedną z lepszych obecnie dostępnych na rynku jest tez na pewno karma sucha Acana
. Wiem co mówię, bo karmię nią mojego pupila już od kilku miesięcy i muszę przyznać, że wygląda po niej naprawdę świetnie Smile
Powrót do góry
Nelka

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi kiedyś znajomy powiedział, że warto jak najczęściej zmieniać karmę, którą podajemy pupilom - taka różnorodność wpływa między innymi na zdrowy wygląd sierści. Dlatego też staram się zamawiać różne karmy, ale ważne, aby były one od dobrych producentów. W sklepie https://www.maxandmrau.pl/pol_m_pies_karma-dla-psa-101.html mam naprawdę spory wybór jedzenia dla piesków, więc nie mam żadnego problemu z poszukiwaniem nowych karm Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Mar 14, 2018 15:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: