Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysły na biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nektarny

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 02:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadze juz od dawna swój biznes ale dopiero ostatnio dowiedziałem się o czymś takim jak ataki DDoS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 14, 2017 02:34    Temat postu:

Powrót do góry
diablica7

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając biznes trzeba rozwijać nie tylko swoje umiejętności, ale również poszerzać zasięg swoich odbiorców. Moim zdaniem, to bardzo ważne. Słyszałam, że warto skorzystać z tej strony https://www.nebo.solutions/ - dzięki rejestracji jesteśmy w stanie zdbobyć nowe kontakty biznesowe w wielu krajach. Oczywiście wszystko za darmo.
Powrót do góry
kocira

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz pomysł a nie masz kasiorki, to polecam skorzystać z doradztwa biznesowego znajdziesz ich tutaj www oni pomagają pozyskać środki finansowe na rozwój. Ogólnie pomagają w wielu sprawach bardzo fachowo i z doświadczeniem.
Powrót do góry
trut

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie może jakiś dobry pomysł dla biznes dla kobiety po 30?
Powrót do góry
raczek

PostWysłany: Nie Gru 10, 2017 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne! otwórz sobie salon kosmetyczny! to teraz mega na topie;) Polece Ci świetne fotele kosmetyczne hydrauliczny fotel kosmetyczny jak klientka usiadzie na takim fotelu to nie bedzie chciała zejsc! Generalnie bardzo fajna hurtownia:) A kobitki teraz czesto korzystaja z salonów takze wydaje mi sie ze to swietny pomysł na biznes;) Szukaj lokalu przeszkol personel i jazda
Powrót do góry
EmmiliaF

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tam wymysliliscie juz cos? Ja juz mam swoj maly biznes plan, zbieram teraz fundusze na start, również staram się pozyskać dotacje z urzędu pracy. W dalszym etapie myślę także nad usprawnieniami z firmy nav24 czyli systemem ERP do zarządzania firmą. Polecam wam również się tym zainteresować
Powrót do góry
qyop

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj niezależnie od tego jaki biznes się prowadzi warto zacząć pisać bloga - http://jak-zalozyc-blog.pl. To rozwiązanie pozwala generować nowych klientów i w dodatku pozycjonuje nas od razu w oczach odbiorców. Piecze się dwie pieczenie na jednym ogniu.
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, rolnictwo to bardzo przyszłościowy i dochodowy biznes. Trzeba tylko wiedzieć jak się do niego zabrać. Ja ostatnio coraz częściej myślę o uprawie rzepaku. Znalazłam na https://www.agro.basf.pl/agroportal/pl/pl/clearfield_1/clearfield_startpage.html świetny środek do likwidacji chwastów z rzepaku ozimego. Jest on wykorzystywany do produkcji paliw co daje spore zyski.
Powrót do góry
ynos89

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prowadzę sklep, całkiem dobrze mi idzie, ale nie zawsze bywało tak dobrze jak jest teraz, bo zdarzały się ataki i włamania na strone internetową mojego sklepu i straciłam przez to sporo klientów, ale na szczeście w porę trafiłam na tą stronę https://greywizard.com/tarcza/wiedza-ekspercka i teraz już nie mam z tym problemu, bo profesjonaliści zajmują się zabezpieczeniem mojej strony,
Powrót do góry
mimeesims

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na pomysł hurtowni zabawek Very Happy ?
Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jaki byś się biznes zdecydował to potrzebny ci będzie dobry sprzęt komputerowy. Może zaciekawi cię ta oferta http://leasinglaptopa.pl/Microsoft-7ef7c140-db8f-4511-b3dc-450899b244b6 Możesz skorzystać z leasingu laptopa lub laptopów i spłacać raty a na końcu dokonać wykupu. Nie musisz wykładać całej gotówki od razu, a wiadomo że na początku to ważne. Każda złotówka ma znaczenie.
Powrót do góry
heniutek

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna działalność nie musi być wcale naszym pomysłem. Możemy zawsze skorzystać z możliwości franczyzy i otworzyć na przykład punkt kurierski. Dostajemy gotowe narzędzia do pracy i niewielkim nakładem pieniężnym możemy zacząć działać. Co myślicie o takiej opcji?!
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad otworzeniem parkingów w moim mieście, zaobserwowałam że jednak ciągle jest brak tych miejsc szczególnie przy rynku, wiec mam zamiar w poblizu kupić działkę. Niezbędnym zakupem bedą też szlabany oraz bilety parkingowe http://zegpar.com.pl/oferta/bilety-parkingowe Mam nadzieje ze wypali Smile
Powrót do góry
sejf

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysł jest handel wszelkiego rodzaju elektroniką. Znajomy się na tym dość dobrze dorobił, dobrą opcją są monitory serwisowe sklep internetowy.
Powrót do góry
ilka_1

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może przyda Ci się namiar na firmę, która specjalizuje się w wycenie przedsiębiorstw, doradztwie biznesowym oraz pozyskiwaniu kapitału dla przedsiębiorstw. Blue Oak Advisory to doświadczona i rzetelna firma, która przygotowuje estymację wartości zarówno małych, kilkunastoosobowych firm nie posiadających osobowości prawnej, jak również dużych przedsiębiorstw. Ich zespół jest w pełni kompetentny i precyzyjny. Ofertę znajdziesz na stronie http://blueoak.pl/uslugi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Sty 21, 2018 11:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10
Skocz do: