Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skuteczne formy reklamy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anetaso77

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 08:52    Temat postu: Skuteczne formy reklamy Odpowiedz z cytatem

Jeśli jeszcze nie stosujesz najskuteczniejszych form reklamy w 2017 roku to koniecznie musisz dowiedzieć się czym jest conversion rate. Sprawdź na stronie firmy Conversion i podejmij odpowiednią decyzję o reklamie swojej firmy, dzięki temu możesz zwiększyć swoje zarobki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lut 26, 2017 08:52    Temat postu:

Powrót do góry
Timolannister

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skuteczne, zależy co chcesz osiągnąć.
wideo mikroskop
Powrót do góry
izi44-86

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy co byśmy chcieli zareklamować. Jeśli posiadamy stronę internetową, bardzo dobrym sposobem jest pozycjonowanie.

Kod rabatowy: JESIEN2017
Powrót do góry
kanto87

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli prowadzimy nową firmę, to warto postawić na pozycjonowanie, przy czym podstawa to dobranie słów kluczowych. A jeśli, jak ja, działamy kilka lat na rynku, można odświeżyć logo. Ja zdecydowałem się na to dwa lata temu i nie żałuję - odpowiedzi od klientów były pozytywne. Korzystałem z usług tej firmy http://www.kreatormarki.pl/kreowanie-wizerunku-firmy i nie powiem złego słowa - profesjonalne podeszli do tematu, zaproponowali kilka nowych wersji loga, potem jeszcze zaprojektowali mi wizytówki. W każdej chwili mogłem zaproponować jakieś uwagi i nie było narzekania, tylko mogliśmy podyskutować o ew. zmianach.
Powrót do góry
bcvfr1sd

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak więc dotrzeć do klienta? Warto powołać się jeszcze na badania Macroscope ODM na temat skuteczności reklamy telewizyjnej na tle innych mediów. Z analizy wynika, że średnie wyniki zapamiętywania dla poszczególnych mediów (day-after) kształtują się na bardzo podobnym poziomie (pomiędzy 51% a 46% znajomość spontaniczna, niższa w przypadku kina – 41% ). Zdecydowanie w tyle pod tym względem pozostaje prasa, której średni poziom zapamiętywania wynosi jedynie 25%. A jak kształtuje się kwestia kolportażu materiałów reklamowych? Z danych niezależnego operatora pocztowego wynika, że 72% klientów nieprzerwanie od lat korzysta z kolportażu ulotek, a spośród nich aż 92% zaobserwowało bezpośrednio po kolportażu wzrost sprzedaży. Wysoką skuteczność kolportażu materiałów reklamowych udowadniają również badania LERES przeprowadzone w 2008 roku przez Focus Research. Wynika z nich, że 63% osób korzysta z ulotek w celu zasięgnięcia informacji na temat ofert specjalnych, 8% osób używa ulotek w celach zakupowych, 25% dokładnie się z nimi zapoznaje, a 42% przynajmniej szybko przegląda. Badania te zostały przeprowadzone w 2008 roku na terenie Polski. Badania powtórzono w 2011 roku, a z nich wynika, że skuteczność dystrybucji gazetek wzrosła o 3%.
xaero

PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie jak najbardziej, jednak w niektórych wypadkach warto postawić na kampanie adwords, kwestia branży i konkurencji.
Powrót do góry
Dynusia

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też swoją drogą, ale nie należy też zapominać o podstawowych narzędziach, które przydadzą się do rozreklamowania firmy. Wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi, kalendarzyki i inne przedmioty z logo firmy mogą być niesamowicie przydatne, gdy chcemy być zauważeni. Pamiętać jednak trzeba, by wszystko prezentowało się nienagannie, było wysokiej jakości. Wszystko to znajdziecie w Diamond-Druk https://www.diamond-druk.pl/, drukarni internetowej, która również posiada własne studio graficzne. Są bardzo elastyczni i dopasowują wszystko pod klienta, więc będziecie zadowoleni. Przy tym można liczyć na wysokie rabaty, a także darmową dostawę.
Powrót do góry
szarie

PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety ale w tym wypadku nie wiem za wiele
Powrót do góry
kroni

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to reklamą się zajmie agencja marketingowa - nikt nie zrobi tego lepiej od profesjonalistow.
Powrót do góry
zielna

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, na pewno to sprawdzę ale moim zdaniem w dzisiejszych czasach najważniejsza jest dobra reklama w internecie Smile
WarsawSure

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokłądnie, w necie reklama jest okej Very Happy
Powrót do góry
prerior

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje że aktualnie jedną z lepszych form są gadżety reklamowe, można je na przykład na http://www.izisport.pl/ zamówić, są różne opcje, a takie nadruki fajnie je personalizują
Powrót do góry
justaaa

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, skuteczna reklama powinna działać w wielu formach i na wielu płaszczyznach, nie tylko jednej, na przykład internetowej. Zasypać miasto ulotkami, wrzucić reklamę na jakiś serwis społecznościowy, kupić jakieś fajne gadżety do firmy. Istnieje na prawdę wiele możliwości. Co do gadżetów tu mogę polecić pewną firmę, z której usług nie raz już korzystaliśmy i zawsze jesteśmy zadowoleni http://usbprezent.pl/katalog/pendrive-w-ksztalcie-karty-kredytowej/pendrive-w-ksztalcie-karty-kredytowej-cd11
Powrót do góry
Makeup1

PostWysłany: Sob Lut 24, 2018 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba się reklamować! Ja uważam, że warto zwrócić uwagę na pozycjonowanie w niemczech. Nie wiem czy ktoś interesował się tym tematem, ale na pewno warto Smile
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama nie powinna się ograniczać tylko do jednego medium. teraz popularna jest ta w sieci, ale o tradycyjnych formach też należy pamiętać.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lut 26, 2018 09:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: