Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sklep z odzieżą sportową damską i męską online
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sporttrans

PostWysłany: Czw Mar 06, 2014 13:52    Temat postu: sklep z odzieżą sportową damską i męską online Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś zapalonym sportowcem lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z byciem fit, potrzebujesz naszego sklepu. Tu kupisz ciuchy na siłownię i fitness, na bieganie albo spacerowanie, lub do leniuchowania na własnej kanapie.
Funkcjonalne materiały doskonałej jakości oferują komfort noszenia;są wygodne, wytrzymałe, nie tracą kolorów. Adidas, Puma, Reebok, Nike, a obok nich te znane mniejszej rzeszy klientów, ale sprawdzone.
Internetowy sklep odzież sportowa online oferuje odzież damską i męską w atrakcyjnych cenach. Sprzedajemy bluzy, spodnie i koszulki, sprawdzone się w każdej dyscyplinie sportowej i zapewniające komfort i wygodę w codziennym użyciu. Ubierze się w nie nastolatek na lekcje ,na zajęcia po szkole, na spotkanie z kolegami i leżenie w swoim pokoju na kanapie.
Prócz znanych marek takich jak Nike, Reebok, Adidas, oferujemy również Zina (piłkarsko- treningowe), Brubeck (odzież funkcyjna), Asics, Gwinner (polski producent strojów fitness i pływackich). Dajemy dla naszych klientów ciekawe wzory, różnorodne rozwiązania i najlepsze ceny.
Reklama

Wysłany: Czw Mar 06, 2014 13:52    Temat postu:

Powrót do góry
gg

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym miejscu http://www.jeansdom.pl/pl_pl/ jest świetny Levis Shop Online . Wybór spodni oraz innego asortymentu jest naprawdę spory. Uważam, że warto właśnie w takich miejscach robić zakupy, ponieważ w ten sposób można dokonać naprawdę dobrego wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozasm

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat szukam męskiej odzieży sportowej do biegania. Z pewnością przyjrzę się ofercie sklepu.
Powrót do góry
kasiakoniak

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam preferuję przede wszystkim stacjonarne sklepy z ubraniami, bo kupowanie przez Internet to może być branie kota w worku.

liszaja

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdania, że taką odzież najlepiej jest kupować w sprawdzonych i markowych sklepach.
Powrót do góry
sportowiec

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze kupuję odzież sportową w DotSporcie! Mają bardzo duży wybór wielu znanych i sprawdzonych producentów w naprawdę dobrych cenach. Jest tam nawet odzież rowerowa Pearl Izumi, której nie mogłem znaleźć w innych tego typu sklepach.
Powrót do góry
mirkowa

PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sportowiec napisał:
Jest tam nawet odzież rowerowa Pearl Izumi, której nie mogłem znaleźć w innych tego typu sklepach.

Jeżeli jeździsz rowerem również zimą to warto się, na pewno, zaopatrzyć również w takie odblaski rowerowe: http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/odblaski-na-rower/ Oprócz oczywiście przepisowego oświetlenia, które musi mieć każdy rowerzysta.
Powrót do góry
MarianoItal

PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrania zawsze kupuję w sklepach stacjonarnych, nie mogę takich rzeczy kupować przez internet .
Powrót do góry
liczi

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was spotkał się ze sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą profesjonalnej odzieży dla krupierów? Zostałem krupierem freelancerem i poszukuję niezbędnych akcesoriów
AnnaMarie711

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często korzystam ze sklepu z odzieżą plus size dla kobiet https://www.extralargeshop.pl/pl/c/Sukienki/46 Może którejś z was również przyda się taki sklep. Mają bardzo fajne sukienki, także inne ciuchy dobrej jakości w niskich cenach. Również mają fajną opcje - darmową dostawę do klienta. W sklepach stacjonarnych cieżko jest znaleźć takie ubrania, a takie żeby jeszcze wam się podobały tym bardziej
Powrót do góry
kami8

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://centrosport.com.pl jest ciekawy sklep sportowy. Znajduje się tam głównie odzież kolarska. Są tam profesjonalne rozwiązania dopasowane do potrzeb amatorów oraz osób, które trenują kolarstwo. Odpowiednia odzież, to podstawa, ponieważ tylko w takim przypadku można czuć się komfortowo.
Powrót do góry
qyop

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na https://sellektor.com znajdziesz praktycznie wszystko czego potrzebujesz, również różnego rodzaju obuwie, odzież sportową. Przyjrzyj się ich ofercie, ponieważ znajdziesz tam prawdopodobnie to czego potrzebujesz Wink
Powrót do góry
bananek

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić Nalini Sklep internetowy, który posiada w swoim asortymencie najwyższej jakości włoską odzież kolarska Smile
Powrót do góry
gofrzyca

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za te stronki ! Zdecydowanie to jest bardzo dobra rzecz
Powrót do góry
karolcia

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damskie na pewno warto na https://quiosque.pl/wyprzedaz.html zamawiać Smile ładne, dobre jakościowo ubrania. Niestety męskich nie zamawiam przez internet to nie wiem Very Happy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Mar 31, 2018 15:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: