Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Księgowość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karii

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie podatki teraz chcą wprowadzić, czy też znowelizować: http://biurokooperacja.pl/blog/2017/07/17/split-payment-vat/. Polecam się temu blizej przyjżeć bo może być nieciekawie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 14:02    Temat postu:

Powrót do góry
Słoik

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe co tak naprawdę lepiej się sprawdza, biuro czy księgowość własna
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Księgowość własna czyli co? Księgowa w firmie? Zależy i jedno i drugie może dobrze działać, a wiele osób patrzy także na koszty. Najczęściej wybierane są biura rachunkowe, bo taniej to wychodzi i często oferują one różne możliwości: http://celnie.pl/co-oferuje-biuro-ksiegowe-co-warto-zlecic-ksiegowosci. Najlepiej jeszcze o tym poczytać, w każdym razie pewnie temat ten trzeba gruntowanie przemyśleć i określić, jaka możliwość będzie w danym przypadku najlepszym rozwiązaniem.
Powrót do góry
domka

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem łatwiej i szybciej jest prowadzić księgowość na własną rękę. zaoszczędzamy dzięki temu czas i pieniądze a na starcie to jest naprawdę bardzo ważne. szkoda że nie każdy wie o zmianach dotyczących plików jpk, dlatego odsyłam do lektury: https://wfirma.pl/jpk
Powrót do góry
tereskao

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na https://wfirma.pl/jpk za darmo można sobie zobaczyć i poćwiczyć jak działa JPk i okazuje sie, że z ich narzędziem to nie trudne. A takie opinie się słyszy... Moim zdaniem narzędzia wfirma są przydatne na codzień - można rozliczać firmę, maja fakturowanie czy moduł kadry i płace co jest rzadkością w takich serwisach.
Powrót do góry
kroni

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie interesuje teraz pełna księgowość szukam dobrego biura rachunkowego ale nie bardzo wiem czym kierowac sie przy wyborze czy jest tu ktos ogarniety w temacie kto moglby mi dac kilka wskazowek?
Powrót do góry
Hamster

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie ceny Waszym zdaniem są odpowiednie dla prowadzenia prostej księgowości? Ostatnio szukałem cennika usług biura rachunkowego w Warzawie i znalazłem tam informację, że cena zaczyna się od 150 zł, co wydaje mi się, że nie tak dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasiunia

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż prowadzi działalność gospodarczą już ponad dwadzieścia lat, ja z kolei zajmuję się księgowością a w zasadzie zajmowałam się bo wraz z rozwojem internetu pojawiły się nowe możliwości w zakresie księgowości. Od około półtorej roku korzystamy z usług firmy Tax Care - księgowego on line - https://taxcare.pl/. Jest to bardzo wygodny z naszego punktu widzenia sposób rozliczania podatków firmy a na na bieżąco widzimy w jakiej kondycji jest firma.Teraz nie trzeba już szukać biura rachunkowego w obrębie swojego miejsca zamieszkania albo prowadzonej działalności, pzdr
mpire

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychodzę z założenia, że księgowość dobrze jest powierzyć firmie zewnętrznej. Której? Na rynku nie brakuje biur, które mogą zająć się naszą księgowością, jedną z nich jest kancelaria Adama Jeżaka z Warszawy - check - jej strona internetowa Smile.
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast ja wychodzę z założenia, że księgowością dobrze jest zająć się samodzielnie. Można przy tym skorzystać z programów od https://wfirma.pl/ które znacznie ją uproszczają. Nie ma sensu powierzać księgowości biurze rachunkowemu - szczególnie, gdy firmę dopiero założyliśmy...
Powrót do góry
gonzo35

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz małą lub średnią firmę to księgowość online będzie dla ciebie najlepszym i najtańszym rozwiązaniem. Sam mam jednoosobową działalność gospodarczą i próbowałem juz róznych programów i aplikacji, jednak najłatwiej jest mi obsługiwać panel https://wfirma.pl .Nie dość ze mogę prowadzić u nich swoją księgowość, to mam tez mozliwość wystawiania faktur, czy wysłania plików JPK
Powrót do góry
ilka_1

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prowadzenie księgowości przez biuro rachunkowe też nie jest wcale takie drogie a przynajmniej ma się pewność, że wszystko jest w idealnym porządku. Ja korzystam ze wspracia pracowników biura doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Nie mam zastrzeżeń - wszystkie wyliczenia na czas, dobry kontakt i przystępne ceny.
Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jaką firmę się prowadzi. Jeżeli jest to średnia lub duża firma, gdzie ta księgowość jest potrzebna i musi być znacznie rozbudowana, to warto zbudować swój dział księgowy. Ja natomiast mam małą firmę i korzystam z usług biura rachunkowego. Ich oferta dostępna jest na stronie http://attksiegowosc.pl/oferta/
Powrót do góry
Bydek09

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że wszystko, co związane z księgowością może być prowadzone przy pomocy programów takich jak Taxomatic. Po co utrudniać sobie życie...
Powrót do góry
Squad

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie prowadzeniem księgowości najlepiej zajmie się biuro rachunkowe. Smile Wystarczy poszukać jakiegoś w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Mar 22, 2018 08:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: