Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karii

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam czemu nie bierzesz pod uwagę sporej automatyki życia, inteligentne budynki to nic takiego, wejdź sobie zobacz chociażby na ifuture, mają ciekawe propozycje jak i gotowe zestawy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 17, 2018 09:11    Temat postu:

Powrót do góry
Amelia62

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny dom. Gratuluje zakupu. Ja natomiast skorzystałam z oferty rynek pierwotny wrocław . Nie stać było mnie na kupno domu, dlatego wybrałam mieszkanko. Póki co jestem sama dlatgeo to była tańsza opcja.
Powrót do góry
Ciekawska

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja buduję dom korzystając z usług różnych brygad. Ostatnio szukaliśmy odpowiedniej firmy dekarskiej i tak przypadkiem natknęłam się na > http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/wiazary-w-technologii-plytek-kolczastych Słyszał ktoś o technologii płytek kolczastych ? Bo wydaje się rozsądnym pomysłem na budowę dachu, pod względem trwałości, kosztów i czasu pracy. Chyba się zdecyduję.
Powrót do góry
MarianoItal

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu kupiłem dom, jednak w bardzo złym stanie, więc muszę sobie go wyremontować. Sam niestety nie jestem na siłach tego zrobić dlatego skorzystam z pomocy remonty warszawa. Już parę razy z nimi współpracowałem i jestem bardzo z ich usług zadowolony Smile
Powrót do góry
Ślimaczek

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy kupnie domu nie zapomnijcie dobrze sprawdzić dach. Znajomy w ogóle nie zajrzał na dach i ma teraz remont pełną gębą. Wymienia na lekkie pokrycie dachowe marki gerardroofs Jeśli jeszcze o tym nie słyszeliście, koniecznie poczytajcie. Warto dowiedzieć się więcej o tej marce. Uważam, że to przyszłość na naszym rynku, gdzie klimat daje nam ostatnio tak popalić.
Powrót do góry
hannah

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście budowę domu mam z głowy, ale teraz kolejne wyzwanie - szukamy z mężem ogrodzenia. Przypadkowo znalazłam stronę https://marciniakogrodzenia.pl ich oferta wydaje się być ciekawa, ale i tak jest mi trudno wybrać to jedno, konkretne ogrodzenie. Może ktoś z Was potrafiłby mi coś polecić?
Powrót do góry
kierowka

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałam z tej samej ekipy budowlanej Very Happy A co do transportu i kruszyw jak na przykład ziemię i żwir zamówiłam na https://anion-transport.pl/sprzedaz-kruszyw Smile Razem z transportem więc bardzo wygodnie
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie już w jaki sposób będziecie ocieplać swój dom? Jakie zastosujecie u siebie rozwiązania? Ocieplenie domu jest bardzo istonym etapem także warto dobrze zastanowić się jaki wybrać do tego odpowiedni materiał. Ciekawa oferta jest teraz w sklepie docieplajdom.pl macie tam do wyboru wełnę mineralną Isover lub Rock Wool w bardzo fajnych cenach. Myślę, że powinniście tam zajrzeć.
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to poważny temat. Niestety nie każdy może sobie na to pozwolic, bo bardzo często wiąże sie to z niemałym kredytem. Marzy nam się dom, ale póki co mieszkamy w mieszkaniu. Chyba wezniemy kredyt, bo wole płacic ratę niz czynsz. Dlatego zastanawiamy sie nad budową domu, ale chyba nie chcemy budować tradycyjnie. Producent domów http://www.ibudhaus.pl/ oferuje wiele fajnych rozwiązań i myśle, ze wybierzemy coś dla nas.
Powrót do góry
barttonn44

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu, a szczególnie instalacji wodnych itp, według mnie przyda się oferta tego sklepu https://www.dyskont-techniczny.pl/ . am robiłem tutaj zakupu podczas remontu i musze powiedzieć, że mają chyba dosłownie wszystko co przy budowie i remoncie jet potrzebne.
Powrót do góry
warloger

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto poszukać czegoś w internecie na ten temat. Na pewno jest dużo różnych forów związanych z tą tematyką.
MariuszSx

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 12:07    Temat postu: m Odpowiedz z cytatem

My początkowo zamierzaliśmy wybudować dom od zera, ale jak zorientowaliśmy się jak długo może to trwać to zrezygnowaliśmy... O wiele lepszą opcją dla nas okazał się zakup domu w stanie deweloperskim, który znalazło dla nas biuro nieruchomości ABC Dom. Zaoszczędziliśmy sporo czasu i nerwów. Mieszkamy pod Krakowem, mamy świetny dojazd do pracy więc myślę, że to była świetna decyzja.
Powrót do góry
eluzna

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na temat ogrodzeń? Nie potrafię się na żaden styl zdecydować i nie wiem, czy nie zostanę przy klasycznej podmurówce i siatce metalowej, coś jak https://marciniakogrodzenia.pl/podmurowka/
Powrót do góry
Marlot

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta podmurówka nie wygląda fajnie. Coś bardziej jak ogrodzenie obiektu przemysłowego, ale nie domu.
jaga22

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajnie wygląda ale ja nie chciałabym mieszkać w domu bo z diem więcej kłopotu i wydatków, mieszkanie jest tańsze w utrzymaniu i zakupie, takie na osiedlu Warszawa Można kupić już od 6 tys za m2
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lip 06, 2018 08:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: