Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jakie powinno byc tetno u osoby doroslej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gotfiński

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 18:55    Temat postu: jakie powinno byc tetno u osoby doroslej Odpowiedz z cytatem

Jestem ostatnią osobą, która w internecie szukałby porady leczniczych. Jednak dopadły mnie wątpliwości przy leczeniu mojego taty. Kilka miesięcy temu przypadkowo zdiagnozowano u niego migotanie przedsionków. To ponoć dość powszechna choroba której przyczyny ciężko wskazać. Dużo mówi się o zanieczyszczeniu środowiska, czy smogu jako źródle tej choroby. O tej chorobie możecie poczytać w serwisie o zdrowiu Zachowajmy zdrowie . Początkowo chcieli "umiarowić" tatę poprzez kroplówki z elektrolitami. Jednak szybko zorientowano się, że to musi być dłuższa dolegliwość i wysłano tatę do innego szpitala na kardiowersję elektryczną. Tata ma bardzo niskie tętno i po kardiowersji w piątej dobie objawy wróciły. Lekarze mówili że przyczyną powrotu migotania przedsionków było niski rytm serca. I tu pojawia się lek Polfenol który mu podano w pierwszej dobie po kardiowersji. Z opisu wynika że ten lek obniża częstotliwość skurczy co wydaje się bez sensu gdy tata miał skurcze poniżej 60. Do tego miał niskie ciśnienie więc również ten lek zgodnie z ulotką nie powinien być podany. W efekcie moim zdaniem doszło do nawrotu migotania. Teraz ma wyznaczoną ablację. Do tego zmieniono mu Polfenol na Biobloc co już zupełnie wydaje mi się bez sensu. Zgodnie z ulotką jest to lek zapobiegający kołataniu serca którego ojciec nie ma. Jest też przeciwwskazanie w stosowaniu tego leku spowodowane powolną pracą serca poniżej 60 a tata ma skurcze nieco powyżej 50. W efekcie lek ten dodatkowo spotęguje migotanie i wynikające z tego dolegliwości. Nie wiem co myśleć o moim kardiologu i tej całej ablacji. Tata czuje się świetnie, a już lekarze mówią że ablacja może przyczynić się do konieczności założenia rozrusznika. Może macie podobny problem, bo to migotanie jest teraz podobno częstsze niż grypa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 13, 2018 18:55    Temat postu:

Powrót do góry
kweestia

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od wagi i stylu życia tej osoby.
Exotic

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie podwyższone, nie za niskie tak do 80.
Powrót do góry
Rekinnny

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko jest indywidualna kwestia.
Powrót do góry
bszek

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko chyba zależy też od masy i tak dalej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nikolczyk

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam automatyczne urządzenie mierzące ciśnienie i pokazuje mi czy jest dobrze Smile
Powrót do góry
osemmka

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam takie Smile A tętno u mnie skacze jak nie wiem, ale może przez aktywny tryb życia
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Mar 15, 2018 21:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: