Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie auto kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olaf2

PostWysłany: Nie Sty 28, 2018 19:14    Temat postu: Jakie auto kupić? Odpowiedz z cytatem

Macie może jakies swoje ulubione marki albo modele aut? Ja szukam ostatnio po aukcjach samochodu, bo planuje kupic nowe, ale nic nie moge znalezc i to po fajnej cenie ;/ macie jakies propozycje aut?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sty 28, 2018 19:14    Temat postu:

Powrót do góry
rempot

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz samochodu dla żony, to myślę, że samochód marki honda http://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/samochody-uzywane/oferta.html to bardzo dobry wybór dla każdej kobiety. Samochody te są niezawodne i bardzo elegancko się prezentują. Sama takim jeżdżę od lat. Polecam ! Wink
Powrót do góry
beto

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się sam zastanawiam nad zmianą samochodu na nowszy model i rzeczywiście wybór jest spory, chociaż wydaje mi się że najlepszy stosunek jakości do ceny ma peugeot, więc może jak ponegocjuje uda się 2008 wyjechać z salonu
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż jakiś czas temu też szukał samochodów dla firmy i zdecydował od razu o zainstalowaniu monitoringu GPS. Wcześniej były problemy bo jak nie częste tankowanie, to czas który mieli strasznie im się wydłużał i naliczali sobie nadgodziny. Ale odkąd zdecydował się na ten monitoring GPS https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stosowania-ganfleet/ ma kontrolę nad wszystkim. Lokalizatory GPS przyczynią się do optymalizacji firmowych kosztów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
qyop

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po prostu szukam używanych aut na różnych serwisach, następnie kontaktuję się z osobą sprzedającą, często też staram się jeszcze negocjować Wink Tylko przed zakupem trzeba sprawdzić auto w profesjonalnyms erwisie takim jak http://frosttruckserwis.pl/, żeby upewnić się, że wszystko z nim w porządku.
Powrót do góry
aniaola37

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię amerykańskie auta. Np. z takich fordów to miałam już dwa modele. Ostatni z nich kupiłam na https://www.ursyncar.pl i jestem zadowolona. Obsłużyli mnie bardzo fajnie więc złego słowa na ten salon nie mogę powiedzieć
Powrót do góry
n0wak

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy co chcesz kupić, jaki segment aut Cię interesuje. No i w jakiej cenie. Jak chcesz coś nowego to może Ford Focus który miał dopiero premierę albo EcoSport. Tez od Forda ale ciut mniejszy. Bardzo wygodne i całkiem zrywne autko. Miałem okazję przyjrzeć mu się z bliska i nawet pojechać na jazdę próbną w salonie Auto Plaza na Popularnej. Prawdę powiedziawszy mógłby to być mój kolejny samochód. Ta wysoka pozycja za kierownicą bardzo mi odpowiada.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 17:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: