Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chwilówki - pożyczki co wybrać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alex55

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 11:28    Temat postu: Chwilówki - pożyczki co wybrać? Odpowiedz z cytatem

Według mnie żadne chwilówki nie są idealne, nie wybieraj ich. Tylko i wyłączni pożyczki pozabankowe są dużo lepszą opcją z dwa razy mniejszym oprocentowaniem ! Ostatnio na prezent dla syna skorzystałem z oferty firmy Aasa kredyt przez internet www.aasapolska.pl na konto dostarczony w godzinę czasu po decyzji, zdolność kredytowa kalkulator to opcja żeby dokładnie wszystko sprawdzić, bardzo rzetelna firma z miła obsługą !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 18, 2017 11:28    Temat postu:

Powrót do góry
ilka_1

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybkie pożyczki są w obecnych czasach dość popularne. Głównie dlatego, że są łatwo dostępne i nie wymagają zbędnych formalności. Ja ze swojej strony polecam sprawdzić ofertę tej firmy https://kokos.pl/. Przed podjęciem decyzji można porozmawiać z doradcą, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania.
Powrót do góry
Mermagda0

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie firmę Pozyczkago? Znajomy polecil mi wlasnie ta firme jezeli chodzi o bardzo tanie i bezpieczne pożyczki internetowe Na ich stronie w sumie wszystko jest jasno opisane, mozecie dostac bez problemu do 5 tysięcy złotych. Wystarczy że wypełnicie krótki formularz online
Powrót do góry
gonzo35

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie łatwiej jest najpierw trochę poczytać na temat róznych opcji kredytów czy pozyczek? Kiedyś czytałem ranking kredytowy: https://www.finai.pl/blog/rankingi-kredytowe/ranking-kredytow-gotowkowych-wybierz-najlepszy-kredyt-luty-2018 gdzie właśnie było zestawienie ofert róznych banków dzięki czemu mozna łatwo i szybko wybrać ofertę która w danym momencie jest dla nas najkorzystaniejsza
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uważam, aby zaciąganie chwilówek było odpowiednim rozwiązaniem. Trzeba mieć na uwadze, że ich zdecydowana większość jest wysoko oprocentowana. Lepszym rozwiązaniem są pożyczki prywatne, których spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat. Jednym z portali pośredniczącym pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami jest CONCASH, o którym można przeczytać na https://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/112564/pozyczki_pozabankowe_dla_zadluzonych_bez_bik_i_krd_-_concashpl
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo pozytywnych opinii słyszałam na temat kredyt123 opinie. Posiadają także szeroką ofertę kredytową,(kredyt gotówkowy, hipoteczny a nawet na samochód czy dla firmy), profesjonalnych doradców. Oferują dogodne raty i szybką decyzję, formalności są ograniczone do minimum.
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej nie wybierać żadnej.
Powrót do góry
erbix

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczyć kasę żeby ją oddać w miesiąc to żaden interes. W banku Raiffeisen można wziąć nawet 4 tys nieoprocentowanej pożyczki i spłacać ją na spokojnie przez 2 lata. jedyny koszt to prowizja banku - 120 zł
Powrót do góry
aniska

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie jakoś sceptycznie jestem nastawiona do tego typu pożyczek, ale co myślicie np. o karcie kredytowej? Bo właśnie zastanawiam się nad jej wyborem. Znalazłam nawet porównywarkę na stronie: http://kredytowakarta.com.pl ale kompletnie się na tym nie znam. Może podzielicie się doświadczeniem w tej kwestii?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 11, 2018 18:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: