Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Akcesoria do biura
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kajkosz

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Exotic napisał:
Niekonieczne, teraz są dofinansowania na wyposażenie biura.

O jakim źródle dofinansowania mówisz? Ja rok tem wyposażałem biuro i nic nie wiedziałem o takiej możliwości Shocked
A swoją drogą, co powiedzielibyście na zastosowanie w wygodnym, eleganckim gabinecie takiego wełnianego dywanu?
[img]https://www.kochamydywany.pl/sites/default/files/styles/280x220/public/zdjecia-produktow/dywan-dywilan-superior-arteni-red-welna.jpg?itok=yTSHJiYN[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Maj 11, 2018 08:25    Temat postu:

Powrót do góry
Kate33

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic tam ciekawego nie ma...
Powrót do góry
maccko

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że dobre długopisy są ważne
Powrót do góry
ala91

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przydatne są kserokopiarki, ale zamiast kupować można taką wynająć. Sprawdź np. tutaj Kserokopiarki Olivetti http://smartcopy.eu
Powrót do góry
mysz

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajmuje się projektowaniem, przez co potrzebny mi jest wysokiej klasy komputer. Zdecydowałem się na komputery składane na zamówienie. Wybór spośród standardowej oferty sklepów nie zawsze wystarcza, a w ten sposób dostałem sprzęt idealnie dopasowany do potrzeb mojego biura. Koniec końców nie wychodzi wcale drożej, bo jeśli możesz na czymś zaoszczędzić to instalujesz tańsze podzespoły Smile
Powrót do góry
ruksak

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!

karisz

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym biurze potrzebna jest kserokopiarka to chyba oczywiste bez tego ani rusz przy natłoku dokumentów kilka wypowiedzi wcześniej pytaliście gdzie warto kupić taki sprzęt dobry jakościowo po dobrej cenie to polecam nie kupno, ale np. z oferty www.superkopia.pl/dzierzawa dzierżawę moim zdaniem bardzo opłacalne jest takie rozwiązanie Smile
Powrót do góry
Greysowa

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich rzeczy, które trzeba mieć, ale myśli się o tym dopiero jak już się wprowadzicie do biura, to są to grawerowane tabliczki informacyjne. Trzeba takie zamówić na drzwi biurowe, czy też na elewacje budynku. Przez stronkę http://www.grawernia.pl/k7,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-szyldy-i-tablice-informacyjne.html możecie zamówić właśnie takie z dowolnym grawerem.
Powrót do góry
MichalJu

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W biurze potrzebna jest dobrej jakości, niezawodna drukarka. Ja od siebie mogę polecić drukarki marki Kyocera. Ja w biurze zainwestowałem w model P3050dn i uważam, że był to jeden z najlepszych zakupów jakie kiedykolwiek dokonałem. Co prawda nie jest to duże biuro, bo pracuje tu 5 osób, ale sprawdza się bardzo dobrze. Przez rok używania nie było żadnego problemu, nigdy nic się nie zepsuło i nie było nigdy problemów z drukowaniem. Tonery są bardzo wydajne co sprawia, że koszty eksploatacji są niskie. Jeżeli ktoś też chciałby zainwestować w tą drukarkę to polecam https://kyocera24.pl/drukarka/monochromatyczna/a4/ecosys-p3050dn można więcej przeczytać o tej drukarce, a uważam, że warto się nią zainteresować.
Powrót do góry
Roarrra

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od porządnych mebli biurowych należy zacząć. Teraz panuje moda na nowoczesny styl i w biurach bardzo dobrze się to prezentuje. Meble proponowane przez http://www.tntoffice.pl dlatego bedą na pewno świetną opcją na wyposażenie biura. Zaglądnijcie sobie na ich szeroką ofertę mebli dla biznesu
Powrót do góry
biurowy

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zauważyłem, że bardzo przydaje się budka telefoniczna do biura. Ciągle ktoś do nas dzwoni, pracownicy przez to wchodzą i wychodzą, w firmie ruch - a to wszystko niepotrzebnie. Mała konstrukcja - zmieści się tam jedna osoba i laptop. W środku cisza, na zewnątrz spokój. Jak dla mnie same korzyści.
Powrót do góry
SteffAnja

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżacje biura warto, a nawet trzeba zacząć od kupna odpowiednich mebli biurowych. Później koniecznie trzeba kupić sprzęty elektroniczne potrzebne w biurze oraz dodatki dekoracyjne. Na stronie https://carpetoutlet.pl/dywany-wg-przeznaczenia/dywany-do-biura.html znajdziecie świetne dywany do biura. U mnie taki się właśnie znajduje;)
Powrót do góry
szalcial

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najważniejszym meblem w całym biurze jest wygodne krzesło biurowe. Ostatnio czytałem właśnie dużo na stronie http://www.akwariumsztuki.pl/ odnośnie tego, w jaki sposób można wybrać wygodne krzesło, na co trzeba zwracać tutaj uwagę, itp Smile
Powrót do góry
popali

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z jakich komputerów korzystacie w swoich biurach? Ja teraz wspólnie z kuzynem zastanawiamy się jakiego wziąc do naszej firmy i polecono nam https://leasinglaptopa.pl/Lenovo_Ideapad_320-15-0e594102-72f6-4965-97ce-6599fb858dea co sądzicie o laptopach od producenta Lenovo są warte zachodu?
Powrót do góry
zaroweczka

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do biura mogą przydać się żarówki led gu10, które dają odpowiednią barwę oświetlenia. Ponadto są energooszczędne, o czym sama przekonałam się w mojej firmie
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sie 09, 2018 14:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: