Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Panele szklane

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kelly

PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 11:49    Temat postu: Panele szklane Odpowiedz z cytatem

Druknaszkle.pl to dekory najwyższej klasy, które najczęściej są stosowane w łazience oraz w kuchni. Świetnie wyglądają nad wanna oraz między blatem kuchennym a szafkami.

Takie panele są bardzo trwałe i wykonywane na zamówienie. Ekipa dokonuje pomiarów, produkuje szklany dekor i go montuje. Tutaj galeria z pracami firmy: http://www.druknaszkle.pl/galeria.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lip 05, 2013 11:49    Temat postu:

Powrót do góry
gg

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie panele są proste w utrzymaniu i fajnie wyglądają. Poza tym są praktyczne, bo nie brudzi się ściany. Na pewno tutaj jest oferta panele szklane na wymiar. Warto sobie tam zerknąć i sprawdzić propozycje.
Powrót do góry
Devil93

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 09:21    Temat postu: Panele a pytki Odpowiedz z cytatem

W sumie to pomysł z panelami szklanymi jest interesujący, jednak mnie jakoś ciągnie do płytek, jeśli chodzi zarówno o podłogi w salonie, jak i przestrzeń między blatem a szafkami wiszącymi w kuchni. Są bardziej wytrzymałe i można wybierać w większym asortymencie. Podobają mi się niektóre modele z kolekcji https://mo.design/, znalazłam tam również ciekawą armaturę. Kompletnie nie mam jakoś dobrego zdania o płytkach, jakie znajduję w sklepach budowlanych. Moim zdaniem są jakieś takie wybrakowane.. Też tak sądzicie?
Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o ciekawe dodatki aranżacji mieszkania to bardzo fajną propozycje posiada ta firma http://www.greenmood.pl/akcesoria/obrazy/ takie naturalne obrazy to strzał w dziesiatke dla koneserów. Wygląda to bardzo nietuzinkowo i jestem pewna że każdy kto go zobaczy zatrzyma się przy nim choć na chwile żeby podziwiać.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lip 17, 2018 20:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: