Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Akcesoria do biura
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Writing

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z tym co pisza wyzej - najwazniejsze sa biurka, lampki i wygodne krzesla dla ludzi. Pracownik musi miec zagwarantowane dobre warunki do pracy. Komfort to podstawa. Wszystko do nas do firmy juz teraz zamawiamy online hurtowo z salonu agaty, wiec gdy tylko pojawiaja sie nowi ludzie - zamawiasz i przywożą na miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sie 12, 2018 21:57    Temat postu:

Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o firmę to reklama jest równie ważna co wyposażenie firmy, warto inwestować w parasole z nadrukiem Dzieki takim parasolom z nadrukiem będziesz mogł się dobrze reklamować na wielu okazjach do pokazania firmy, takie parasole z nadrukiem będą Cię idealnie prezentować na tle konkurencji. Warto o tym pomysleć.
Powrót do góry
Trejsi42

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przydatny artykuł.
ynos89

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli w biurze macie dużo kluczy – czy to do przeróżnych pomieszczeń, czy to do samochodów służbowych – różne są powodu, dla których szybko rośnie pokaźna kupka kluczy – to warto pomyśleć nad dobrym systemem ich przechowywania. Raz, żeby to było bezpieczne, bo nie jest raczej miłą pespektywą utrata jakiegoś klucza, zwłaszcza, jeżeli trafiłby on w niepowołane ręce. A dwa, dobrze, żeby to rozwiązanie wprowadziło nieco porządku. Numerowane haczyki są naprawdę świetne do tego, wystarczy zrobić np. w Excelu (albo na starym, dobrym papierze) listę tego, jaki numerek odpowiada kluczowi do czego, a potem być dokładnym w odwieszaniu tych kluczy ; ). Takie sejfy https://www.saffort.pl/sejfy-na-klucze są wręcz stworzone do takich zastosowań i myślę, że mogą bardzo dobrze sprawdzić się w niemal każdej firmie.
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo cenię sobie porządne meble, wysokiej jakości. Wolę trochę więcej dopłacic a mieć rzeczy na lata. Stanowisko pracy też jest mega ważne, więc konieczne będzie biurko. Bardzo podobaja mi się typowo drewniane meble, dlatego biurka z litego drewna warszawa http://kalamantan.pl/produkty/kategorie-mebli/biurka/item/48-biurko-lampung.html to byłby z pewnościa mój wybór. Ja swoje biuro planuje urządzić w przyszłym roku.
Powrót do góry
superman12

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja praca akurat wiąże się z pisaniem artykułów oraz wywiadów dlatego niezbędne są mi do tego takie akcesoria jak dyktafon i komputer. Znalazłem kilka modeli na tej stronie https://www.ceneo.pl/Dyktafony i widzę, że nowoczesne dyktafony mają dużo więcej funkcji niż te sprzed kilku lat.
Powrót do góry
travko

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością na stronie https://dobretonery.pl/ znajdziecie zamienniki tuszy i tonerów do Waszych modeli drukarek, a to bardzo dobry sposób na zmniejszenie kosztów eksploatacji. W skali roku można na tym ładnie zaoszczędzić, a sama jakość druku na zamiennikach jest bardzo dobra, więc spoko rozwiązanie ; -)
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Paź 17, 2018 12:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: