Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wózki dziecięce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Toplista

PostWysłany: Sob Lip 20, 2013 10:45    Temat postu: Wózki dziecięce Odpowiedz z cytatem

Wózki dziecięce to niezbędna rzecz każdego rodzica. Dzięki nim możemy wychodzić ze swoją pociechą na długie spacery, na których to dziecko może sobie wygodnie drzemać w wózeczku. Dawne wózki były dość proste zarówno w wyglądzie jak i obsłudze, dzisiejsza technologia pozwala nam na dopasowanie wózka do swoich potrzeb. Wygodne wózki wielofunkcyjne, z których za pomocą kilku kliknięć zrobisz zarówno wózek głęboki jak i spacerowy. Ponadto bardzo pozytywną opinie zbierają wózki, w których można zmieniać wysokość rączki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lip 20, 2013 10:45    Temat postu:

Powrót do góry
zua_dziewczyna

PostWysłany: Pon Paź 28, 2013 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, teraz robią bardzo zaawansowane technologicznie wózki, niestety ceny też są bardzo zaawansowane Wink
Powrót do góry
lawina

PostWysłany: Wto Paź 29, 2013 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt wózki są bardzo drogie ostatnimi czasy, ale to chyba w ogóle dotyczy dziecięcego asortymentu.
Powrót do góry
darashtr

PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić dobre wózki dziecięce bliźniacze z internetu. Sama kupowałam dla moich dzieci i jest naprawdę dobry, solidny i ładny.
Powrót do góry
izi44-86

PostWysłany: Sro Sty 27, 2016 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wózki firmy Baby Design, szczególnie Lupo Comfort. Bardzo wygodny, zwrotny wózek. Stosunkowo lekki.

Kod rabatowy: JESIEN2017
Powrót do góry
asak

PostWysłany: Czw Lut 04, 2016 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ofertę wózków dziecięcych przeglądam właśnie w http://www.smykoland.pl/wozki-dzieciece.html . Myślę, że oferta naprawdę ciekawa, więc jeśli szukacie wózków dla swoich dzieci, to możecie przejrzeć sobie ofertę tego sklepu.
karl

PostWysłany: Sob Mar 26, 2016 00:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może któryś z tych modeli http://www.hulahop.pl/wiadomosc/spacerowka-czy-parasolka-co-wybrac-ktory-wozek-lepszy/2377/ Takie wóżki również są dostępne w sprzedaży.
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spacerówka Britax B-motion 4 https://sklep-babyshop.pl/wozek-spacerowy-britax-bmotion-4plus-2016-kolory prezentuje sie bardzo fajnie, przeczytałam wiele pozytywnych opinii na jej temat, także chyba się na nią zdecydujemy. Ktoś ma? Mieliśmy zwykłą parasolkę, ale niestety nie spełniła ona naszych oczekiwań i szukamy czegoś lepszego.
Powrót do góry
ilka_1

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja ze swojej strony ogę śmiało polecić wózki martki Easy Go Smile Synek jezdzi obecnie spacerówką Optimo i jestem tym pojazdem zachwycona. Lekki, przyjemnie się prowadzi i lekko podbija, Oryginalne koła niskoprofilowe wymieniliśmy na koła pompowane i teraz spokojnie jezdzimy nawet po większych wertepach Smile Cena bardzo przyystępna, a jakość wykonania rewelacja.
Powrót do góry
jaga22

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja uważam że najlepsza spacerówka to x-go od xlandera, to spacerówka z dużym siedziskiem i co ważne rozkłada się prawie do leżenia i ma dużą budkę więc dziecku nie jest duszno! Ma też diody LED i moskitierę, do zestawu jest również torba, poza tym jest fajnie amortyzowany.
Powrót do góry
Mermagda0

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurcze, to już widzę taki Mercedes wśród wózków, choć diody LED chyba nie są niczym koniecznym. Wiadomo, że przy dziecko jest bardzo wiele różnych wydatków, które pochłaniają bardzo dużą część waszego budżetu. Ja raczej stawiam na to co praktyczne i niekoniecznie najdroższe. Szukam takiego wózka w sklepie https://nodik.pl/wozki-c-49.html Chce postawić od razu na wózki 3w1 i załatwić kwestie gondoli, nosidełka, oraz fotelika samochodowego jednym zakupem Smile
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie wybór wózków dla dzieci jest tak duży, że ciężko jest wybrać taki najlepszy
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja uwielbiam Storma z Expandera. Polski wózek świetnej jakości. To co lubię w nim najbardziej to opcję regulacji wysokości gondoli i siedziska - idealny dla osób wyższych Smile Wykonany z wysokiej jakości tkanin, ma dużą gondolę i siedzisko z wysokim oparciem. Składa się wręcz dziecinnie prosto - razem z siedziskiem. Duże koła ( nie są pompowane ) dobrze sobie radzą nawet na bardziej nierównych chodnikach.
Powrót do góry
celine44

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najlepszy wózek znalazłam tutaj: http://paradisebaby.pl/ Smile Mogę sobie wymieniać gondolę ze spacerówką. Montaż jest bardzo prosty a wózek bardzo lekki. Dzięki temu doskonale sama sobie radzę np. na schodach.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lis 13, 2018 13:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: