Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy w internecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qyop

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam kupować w internecie, zwłaaszcza różne dodaatki i akcesoria do ubraań, takie jak np. ta torba:

Ten konkretny model pochodzi ze sklepu http://merg.pl, to swoją drogą jeden z moich ulubionych sklepów, ponieważ posiaada bardzo duży asortyment Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 09:51    Temat postu:

Powrót do góry
romek4431

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta ostatnia torebka wygląda bardzo ładnie. Jak będę miał pieniądze to na pewno ją kupie.
mami

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz gdy jestem w ciazy zakupy w sieci zdarzają mi sie coraz częsciej. Każda przyszła mama, obojętnie w jakim wieku, z pewnoscia ucieszy sie z ubrań ciażowych https://99shop.pl/c/1/odziez-ciazowa.html Pamietam sama jak byłam w pierwszej ciazy to miałam taki problem w co sie ubrać, aby było wygodnie i nie krępować ruchów. Sklep 99shop na szczescie oferuje wiele wygodnych topow i sukienek dla młodych mam, wiec jest w czym wybierać.
Powrót do góry
Hamster

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ku mojemu pewnemu zdziwieniu jakiś czas temu udało mi się nabyć bardzo fajny i oryginalny sprzęt dobrej jakości na prezentacji firmy Clavam http://kobietka.com.pl/zdrowie/pokazy-i-prezentacje-firmy-clavam-sp-z-o-o-opinie-najlepsza-okazja-do-zakupu-oryginalnych-markowych-sprzetow/ Choć nawet nie do końca się tego spodziewałam, to oferują dobrej jakości sprzęty niedostępne w zwykłej sprzedaży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RobertoRobo

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w internecie kupuję bardzo mało. Przede wszystkim są to niemieckie środki czystości. Odkąd pracowałem u naszego zachodniego sąsiada używam wyłącznie produktów właśnie od niego. Obecnie kupuję środki firmy Herr Klee, które są dostępne na https://eurochemia.eu/marki/herr-klee-cg. Słyszeliście kiedyś o nich?
Powrót do góry
fiona45

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sieci kupuje wiele produktów. Najwięcej chyba upominków lub dodatków do ubrań. W sieci znajduję zawsze to co chcę. Nawet skarpety zielone, których w sklepie znaleźć nie mogłam https://fabrykaskarpet.pl/s/24/zielone-skarpetki . Bo jednak w małych wioskach ciężko zdobyć nie raz takie produkty jak się potrzebuje za kilka dni na dziecka występ.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy przykładowo ktoś z was ma swój sklep internetowy i współpracuje może z firmą Merlitz link ? Właśnie szukam dobrego dostawcy torebek do mojego jakiś już działającego sklepu. Chciałabym właśnie rozszerzyć swoją ofertę i tak pomyślałam sobie o torebkach. W internecie trafiłam na nich i spodobała mi się ich oferta. Jednak chciałabym poznać opinie na ich temat... Liczę także na was.
Powrót do góry
lopol

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja robię bardzo często zakupy przez neta bo to wygodne
Powrót do góry
piter

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już chyba mało kto w dzisiejszych czasach wyobraża sobie zakupy bez internetu. Kiedyś byłem tradycjonalista i robiłem głównie zakupy chodząc po galeriach handlowych. Od jakiegoś czasu zamawiam jednak większość rzeczy on-line. Jest wiele dobrych sklepów reprezentujących daną branże więc z wyborem towaru każda osoba nie powinna mieć problemów. Jeśli chodzi o mnie to kupuje głównie odzież. Ostatni mój zakup to np unikatowa odzież patriotyczna. Często także zamawiam różnego rodzaju odzież sportową.
Powrót do góry
piter

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już chyba mało kto w dzisiejszych czasach wyobraża sobie zakupy bez internetu. Kiedyś byłem tradycjonalista i robiłem głównie zakupy chodząc po galeriach handlowych. Od jakiegoś czasu zamawiam jednak większość rzeczy on-line. Jest wiele dobrych sklepów reprezentujących daną branże więc z wyborem towaru każda osoba nie powinna mieć problemów. Jeśli chodzi o mnie to kupuje głównie odzież. Ostatni mój zakup to np unikatowa odzież patriotyczna. Często także zamawiam różnego rodzaju odzież sportową.
Powrót do góry
ynos89

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychodzę z takiego założenia, iż zakupy przez internet to bardzo wygodny sposób dokonywania zakupów. W dzisiejszych czasach większość firm przenosi swoje oferty do internetu, przez co mogą obniżyć cenę danego produktu. Warto jednak pamiętać, aby robić zakupy w sprawdzonych źródłach. Polecam ci rozeznać się w ofercie autoryzowanego sprzedawcy Apple - https://ispot.pl/ipad-akcesoria-ipad. Mają bardzo dobre ceny, a przede wszystkim dają ci pewność zgodności towaru z opisem, oraz gwarancję na zakupiony sprzęt. Sam u nich kupuję i za każdym razem moje zamówienie przychodziło solidnie zapakowane, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że do klienta podchodzą w bardzo profesjonalny sposób.
Powrót do góry
filipinka888

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo ciekawych torebek tam jest ale żadna mi nie spasowała
Powrót do góry
aita

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując przez internet można wiele zaoszczędzić. I to nie jest czcze gadanie tylko fakt, wystarczy sobie ceny porównać. Tutaj na przykład obuwie męskie https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-m%C4%99skie_Buty-m%C4%99skie-wysokie-388.html - ładne, skórzane i w okolicach 100zł. Gdzie normalnie takie dostaniecie?
Powrót do góry
placzka

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co chwilę coś zamawiam Very Happy Mega wygodne są zakupy w internecie
Powrót do góry
gezur

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastanawiam się nad zakupami w internecie, co warto jest w ten sposób kupować?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Paź 01, 2018 13:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 21 z 23
Skocz do: