Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gadżety reklamowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirkowa

PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszej firmie jako gadżet reklamowy dobrze się sprawdziły takie opaski odblaskowe z naszym nadrukiem: http://kamizelkiodblaskowe.com.pl/samozaciskowe-opaski-odblaskowe/. Sporo osób używa ich np do biegania wieczorami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 08:18    Temat postu:

Powrót do góry
Ciekawska

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że fajny gadżetem reklamowym są opakowania, które często są niezbędne w firmie, a mogą posłużyć też jako forma reklamy. Takie opakowania przyciągają uwagę ludzi, zwiększając ich chęć do kupna. Wiele dobrego słyszałam o tej firmie > http://joppol.pl/ która produkuje opakowania dla różnych branż - spożywczej, kosmetycznej czy nawet chemii gospodarczej.
Powrót do góry
ilka_1

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u nas szał robią cukierki zamówione na http://www.cukrowki.pl/. kto nie lubi tradycyjnych polskich krówek z chrupiącą skórką i płynnym wnętrzem Smile Dodatkowo każda z nich zapakowana jest w oryginalne opakowanie z logo firmy i hasłem reklamowym. Reakcja klientów bardzo pozytywna Smile
Powrót do góry
bierendaa

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

całkiem fajnie spisuje się odzież z logo waszej firmy. Nie tylko może to służyć jako gadżet reklamowy ale również możecie ubrać w nie waszą zalogę Smile Ja zamawiałam w sklepie http://myhaftujemy.pl kurtki z logo firmy. Bardzo fajna opcja, przemyślcie to jeszcze. Wcale to tak drogo nie wychodzi jak myślałam
Powrót do góry
Madameadame2

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 07:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadżety reklamowe świetnie spisują się na targach branżowych. Na pewno musicie się w ich spory zapas zaopatrzyć jeżeli wybieracie się na takie wydarzenia. Również przemyślcie opcje wynajęcia profesjonalnych hostess i modelek od https://papilioagency.com Na pewno również będzie to bardzo dobry ruch
Powrót do góry
gadżeciara

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetną akcją marketingową jest udział w różnego rodzaju wydarzeniach lokalnych, typu festiwale, koncerty, maratony, gdzie można spotkać potencjalnych klientów i pokazać im się od dobrej - PRowej strony. Wykorzystanie gadżetów reklamowych jak parasole eventowe, namioty, meble, czy drobne upominki mogą przyciągnąć wzrok i zapaść w pamięć, dlatego warto próbować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mpire

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważacie, że opakowania, w których sprzedaje się towary lub je wysyła mogą być gadżetem reklamowym? Bo ja zdecydowanie tak. Wiecie dlaczego? Jeśli wysyłamy towar w takim opakowaniu, to klient widzi, że się staramy i lepiej zapamiętuje naszą firmę. Tutaj macie jedno z lepszych producentów, gdyby ktoś z Was szukał.
Powrót do góry
gg

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainwestujcie w kubki z nadrukiem. Warto wiedzieć, że jest to stara, ale ciągle aktualna metoda na promocję firmy. Można w ten sposób naprawdę wiele zyskać, a wydatek w konsekwencji jest niewielki. Każdy klient będzie zadowolony z takiego upominku.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 16, 2018 21:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: