Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry warsztat samochodowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kownacka

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie warsztat samoobsługowy http://www.greenpointauto.pl wydaje mi się, że to dobra opcja dla kogoś, kto zna się na rzeczy i wiem, jak dokonać samodzielnie drobnych napraw. Co sądzicie? Firma oczywiście w pełni wyposaża stanowiska pracy w sprzęt i narzędzia, są one wynajmowane na godziny, to duża oszczędności pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lip 27, 2018 15:05    Temat postu:

Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwisów samochodowych jest pełno, każde miasto je chyba ma, a doświadczenia kierowców bywają różne. Na pewno warto też wiedzieć, jakie ma się możliwości, w przypadku uszkodzenia auta, na przykład w czasie gradobicia. Zgniecenia w karoserii dość skutecznie szpecą, a sposobów na nie jest kilka: http://celnie.pl/jak-usunac-wgniecenie-po-gradobiciu-metody-usuwania-wgniecen-w-karoserii. Rzecz jasna dobry serwis jest w stanie się tym zająć sprawnie i szybko, a do tego nie ciągnąć zbyt dużej kasy.
Powrót do góry
Morgan

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio w aucie padła turbosprężarka i musiałem oddać auto do specjalistów z AMSerwis. Na szczęście szybko sobie z tym poradzili i dzięki temu wszystko działa doskonale.
Powrót do góry
Bydek09

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wraz z zakupem samochodu w www.carter.pl już wybrałem mechanika. To oni zajmują się moim pojazdem i taką obsługę to ja rozumiem!
Powrót do góry
MarekTr

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie mogę polecić warsztat Szczurek Garage. Jak mam coś do naprawy w samochodzie to zawszę jeżdżę właśnie do nich, bo jestem pewny tego, że będę miał dobrze naprawiony samochód. Poza tym mają bardzo duży zakres usług, który można znaleźć tutaj https://szczurek-garage.pl/mechanika-samochodowa więc praktycznie każdą usterkę można u nich naprawić.
Powrót do góry
MarekTr

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam tylko z usług jednego warsztatu, a dokładniej Szczurek Garage. Jeżdżę tam ze wszystkimi naprawami mojego prywatnego samochodu i cztery auta firmowe tam serwisuję i jestem bardzo zadowolony z tego jak serwisują samochody. Oprócz mechaniki oferują też pomoc drogową więc są bardzo uniwersalni.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy dokonujecie renowacji takich jak przykładowo polerowania reflektorów? Ja właśnie jestem umówiona na taką usługę do Auto Gamma http://www.autogamma.pl . Wam też polecam tego typu usługi, gdyż jazda ze światłami dobrze oświetlającymi nam drogę jest bardzo ważna. A w tej firmie pracują profesjonalni fachowcy i wiem, że doskonale zajmą się reflektorami mojego samochodu. Wam również polecam.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 08, 2018 14:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: