Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysł na prezent świątecz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olaf2

PostWysłany: Nie Gru 03, 2017 02:30    Temat postu: Pomysł na prezent świątecz Odpowiedz z cytatem

Macie już może jakieś pomysły na świąteczne prezenty? Święta już tuż tuż dlatego ja póki co zamówiłam listy od Mikołajahttps://www.listymikolaja.pl/ dla moich dzieci . A co pod choinkę to nie wiem... Dzieciaki maja praktycznie wszystko i ciężko kupić coś sensownego. Może podrzucicie jakiś pomysł na prezent dla dzieci w wieku 5-8 ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 02:30    Temat postu:

Powrót do góry
gg

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 02:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wideo dla Mikołaja od Elfi jest naprawdę super prezentem dla dziecka. Prawda jest taka, że tylko w ten sposób można wprowadzić magiczną atmosferę i sprawić dziecku ogromną radość. Naprawdę warto się nad tym zastanowić.
Powrót do góry
nuffin

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bede w stanie pomoc.
Powrót do góry
snieg

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz dzieci mają wszystko i jest ogromny problem :/
mami

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Święta zbliżają się już wielkimi krokami, w tym roku ogrom prezentów troszkę mnie przerasta, bo mamy Wigilie całą rodzina, czyli około 15osób. Ale muszę powiedzieć że zostało mi jeszcze kupno prezentu dla siostry, bardzo lubi kosmetyki marki oriflame https://pl.oriflame.com/ Jakiś zestaw świąteczny z pewnością bedzie idealnym wyborem.
Powrót do góry
olsak

PostWysłany: Pon Gru 25, 2017 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie łatwo jest wybrać dobry prezent, szczególnie jeżeli chcemy, żeby był zarówno tani jak i elegancki. Ja ostatnio szukałem prezentu dla mojej przyjaciółki na święta na ZasmakujRadości.pl i przyznam, że znalazłem bardzo fajne akcesoria do łazienki i kuchni, które świetnie się nadały.
Powrót do góry
Nelka

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak pakujecie świąteczne prezenty? Ja staram się zawsze sama stworzyć jakieś oryginalne opakowania. Wykorzystuję w tym celu różne ozdoby i dodatki świąteczne, które zazwyczaj w większych ilościach zamawiam przed świętami przez internet Wink
Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja już od lata myślę o prezentach świątecznych dla pracowników. Dzięki temu był czas, aby dokładnie przemyśleć, jak w tym roku zatroszczyć się o moich współpracowników. Doskonałą ofertę znalazłem tutaj https://nais.pl/swieta-dla-pracownikow-szybko-latwo-i-bez-formalnosci/ . Otrzymają benefity w czasie firmowej Wigilii, jak co roku spędzamy ją w szerokim gronie. Udział biorą wszyscy pracownicy i ich rodziny.
Powrót do góry
grzegory83

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Święta już się zbliżają Very Happy Ja mężowi w tym roku już kupiłam prezent - voucher na lot w tunelu aerodynamicznym Very Happy Lubi bardziej ekstremalne formy rozrywki, a tego jeszcze nie próbował. Taki voucher można kupić przez internet - tunel SpeedFly
Powrót do góry
Adam80

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dzieci mają już prawie wszystko to może zamów im jakąś maskotkę ale nie taką z marketu. Ja swoim dzieciom kupiłam na Dzień Dziecka szydełkowe maskotki z https://malafabryczka.pl/kategoria/zabawki/276 Jednemu listka, a drugiemu baranka. Maskotki są bardzo mięciutkie. Stały się teraz ich ulubionymi zabawkami.
Powrót do góry
grandeKorzen

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o prezent dla małego dziecka czy też rodziców świeżo urodzonego maluszka to ja na twoim miejscu najchętniej po prostu wszedłbym sobie w internecie na stronę https://tulisie.pl/ i tam poszukał jakiegoś ładnego i zgrabnego nosidełka Smile Nie ma chyba lepsze pomysłu na prezent dla takiego bobaska.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ciekawym prezentem, ale to już na pewno dla starszego dziecka mogą być również sluchawki black friday . Ja właśnie zamierzam takie kupić mojej nastoletniej córce, która uwielbiającej słuchać muzykę. Wydaje mi się, że lepszym wyborem będzie chyba model bezprzewodowych słuchawek. A wy jak uważacie? Pozostanie mi jeszcze kwestia koloru do wybrania.
Powrót do góry
lassara

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze staram się szukać inspiracji w sieci. W tym roku jeszcze nie zaczęłam,więc chętnie skorzystam z Waszych propozycji.
mami

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo okres prezentów świątecznych, moj facet zapuszcza brode i stara się o nią naprawde dbać. Postanowiłam, że fajnym pomysłem bedzie własnie prezent świąteczny w tym klimacie. Apothecary 87 beard oil https://www.gentleman-store.pl/olejek-do-brody-vanilla-mango-beard-oil-apothecary-87-218 to olejek do pielegnacji brody. Polecany jest zarowno do krótkiej jak i długiej brody.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 12, 2018 15:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: