Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Medycyna estetyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Devil93

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna to kolejny temat rzeka dla moich koleżanek. Jedna powiększyła sobie usta w klinice Novoderm, druga również tam poddała się zabiegowi osoczem bogatopłytkowym. Obie są zadowolone z efektów i mówią, że chętnie jeszcze raz się tam wybiorą. Ja nie mam na to zbytnio czasu, bo pracuje na dwa etaty, ale gdybym miała, to na pewno spróbowałabym wolumetrii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 27, 2018 11:15    Temat postu:

Powrót do góry
aita

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z zabiegów medycyny estetycznej korzystam raczej w celu odmłodzenia skóry, nawilżenia i odżywienia dlatego chodzę na mezoterapię do https://filine.pl/ . Bardzo fajne są te zabiegi, dużo bardziej skuteczne od kremów nawet tych bardzo drogich
Powrót do góry
karitka

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam koleżanki, które korzystają z dobrodziejstwa jakim niewątpliwie jest medycyna estetyczna. Zerknij sobie tutaj medycyna estetyczna kraków
Pracują w tym gabinecie naprawdę świetni specjaliści. Jeżeli nie wiesz jakie potrzeby na Twoja skóra albo co powinnaś zrobić aby trochę lepiej się prezentowała na pewno Ci tam pomogą.
Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od kilku lat pracuje jako pomocniczka kosmetologa w gabinecie medycyny estetycznej, chce otworzyć własny gabinet i w tym celu chce udać sie na szkolenie w anti.age.academy Znalazłam ich nazwe na insta, są to bardzo specjalistyczne szkolenia dla kosmetologów, ja posiadam dużą wiedzę, brakuje mi tylko praktyki, ponieważ do tej pory asystowałam w zabiegach.
Powrót do góry
Ślimaczek

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając problemy z naczynkami na twarzy, czy też nieładnymi i widocznymi naczyniami na nogach spróbujcie dostać sie na zabieg laserowego zamykania naczynek http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/zamykanie-rozszerzonych-naczyn-na-nogach-i-twarzy-2/ Zabieg wygląda na skuteczny, z tego co wyczytałam w sieci, to warto go przeprowadzić. Trzeba się jednak liczyć, że przy trudniejszych naczynkach zabieg trzeba będzie powtórzyć.
Powrót do góry
kozlowskiczeslaw1

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie może jakieś sprawdzone miejsca gdzie skorzystam z czegoś takiego jak Mezoterapia igłowa Bytom ? Ja słyszałem o gabinecie http://medest-silesia.pl/ . Korzystał ktoś z was z ich usług?
Powrót do góry
Agusiek55

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie że można komlpetnie bezinwazyjne troszke sobie zbędnego tłuszczu odjąć, to też troszkę sobie go dołożyć i ujędrnić niektóre partie ciała Wink Zainteresujcie się też ofertą od http://inmedico-estetics.pl jeżeli planujecie coś zmienić w swoim wyglądzie.
Powrót do góry
Marcellus

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnim razem nawiązałam kontakt z Cosmed24 i w jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Przede wszystkim podoba mi się ich podejście do klienta oraz bogactwo oferty. Ale nie będę ukrywać, przekonały mnie też do nich bardzo korzystne ceny jakie oferują.
Powrót do góry
gepel

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie jestem zwolennikiem tego, no ale jak ktoś bardzo chce to czemu nie
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lis 21, 2018 12:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: