Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gotowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewoszka28

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie gotowanie to jakaś totalna katorga. Jestem wielką szczęściara, znalazłam męża kucharza i totalnie mogłam zapomnieć o pracy w kuchni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Paź 07, 2018 17:48    Temat postu:

Powrót do góry
soal

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, moim zdaniem jest to dobry pomysł!

Yaro

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam gotować i przede wszystkim eksperymentować z nowymi daniami i przyprawami. Ostatnio odkryłem świetny sklep Planteon, w którym można dostać ciekawe przyprawy z różnych stron świata. Zainteresowała mnie słodka papryka wędzona - https://planteon.pl/przyprawy-swiata/papryka/papryka-slodka-wedzona . Takiej jeszcze nie używałem w swojej kuchni więc chyba czas ją wypróbować.
Powrót do góry
ynos89

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnimi czasy miałam sporo zawodowych obowiązków na głowie i niestety w ogóle nie miałam czasu na gotowanie. Takie teraz tempo życia – w ogóle nie dziwię się, że powstają wszystkie te sceptyczny ruchy, jak slow food, slow media, minimalizm i tak dalej i tym podobne. Ostatnio jak wracałam do domu to nawet nie myślałam o tym, żeby coś sobie przygotowywać – zresztą lodówka też była parę razy pusta, bo na zakupy też nie było czasu. Na ratunek przyszła mi pizzeria Dominium – z tego lokalu: https://www.pizzadominium.pl/lokale/lublin-c-h-atrium-felicity można za pomocą aplikacji złożyć zamówienie, więc czasami zamawiałam coś jeszcze w drodze do domu, zanim dojechałam, żeby mniej czekać na posiłek. Dobrze o tym, że ich pizze są naprawdę wyśmienite a do tego mają mnóstwo wielce opłacalnych promocji – ot, szczęście w nieszczęściu. Przynajmniej mam wymówkę do wcinania pizzy ; ).
Powrót do góry
charlize91

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 05:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garnki, miksery i wiele innych akcesoriów kuchennych znajdziesz na http://www.adler.com.pl/ W tym sklepie jest ponad 800 produktów gospodarstwa domowego. Ja upatrzyłam już sobie kilka rzeczy i zaraz po wypłacie mam zamiar zrobić zakupy.
Powrót do góry
Adusiek51

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam gotować! To chyba jedna z niewielu czynności w domu, które mogę robić codziennie. Z racji, że gotuję naprawdę bardzo dużo to często musiałem wymieniać garnki, bo szybko się niszczyły. Teraz postanowiłem zakupić sobie zestaw z https://zasmakujradosci.pl/komplety-garnkow. Mam nadzieję, że wytrzymają bardzo długo Smile
Powrót do góry
agatablack0

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnie.Zawsze się staram by moja kuchnia była różnorodna, ciekawa i smaczna.
wiola.pik

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to różnie bywa. Zależy na co w danym dniu mam ochotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SandraW

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam gotować, ale w szczególności robić słodkości dlatego jak tylko mam wolny weekend to staram się przygotować jakieś ciasto, ciastka, czy ostatnio też świetne pączki z nutą pomarańczy zobacz przepis jeżeli również chciałabyś przygotować coś fajnego dla swoich bliskich na deserek Smile
Powrót do góry
Sad Flower

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię kuchnię azjatycka więc czasem staram się coś z niej ugotować choć nie jest łatwo Smile
Powrót do góry
weronicca1

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 14:46    Temat postu: Re: Gotowanie Odpowiedz z cytatem

zoya84777 napisał:
Czy przygotowujecie sobie w domu jakieś fajne potrawy z dalszych zakątków świata czy może gotujecie maksymalnie lokalnie ? Razz

Uwielbiam kuchnię grecką ( tą prawdziwą ).
Powrót do góry
zunek

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gotowanie dla siebie to tez swietna przyjemnosc, ale jesli nie mamy czasu to mozna sobie cos zamowic https://glodny.pl Tutaj znajdziemy najfajniejsze lokale w miescie i w nich mozna wlasnie tak szybko zamowic sobie cos do domu. Jakie jedzenie lubicie najbardziej?
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewielkia kuchnia moim zdaniem moze okazać się praktyczna, wystarczy dobrze rozplanowac meble, a napewno dobrym wyborem beda tu meble pod wymiar. W obecnej kuchni urzęduje juz 5lat, ale co chwilę łapie sie jeszcze na tym, że brakuje mi niektórych produktów. Mam zamiar zrobić większe zakupy w https://sklep.technica.pl/ i z pewnoscia poprawi sie kondycja mojej kuchni. Ale ogólnie z projektu kuchni jestem mega zadowolona, jednak ma nam słuzyc na długie lata.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 07, 2018 18:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: