Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkoła Cosinus - co sadzicie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SandraW

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 15:23    Temat postu: Szkoła Cosinus - co sadzicie? Odpowiedz z cytatem

Hej,
Wybieram się do szkoły policealnej Cosinus w Łodzi na kierunek Opiekun Medyczny, dlatego wcześniej chciałbym poznać Wasze opinie na ich temat i czy rzeczywiście warto stawiać na kierunki medyczne, czy jednak poszukać czegoś innego? Z góry dziękuje za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 27, 2018 15:23    Temat postu:

Powrót do góry
karol4436776

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te szkoły są bardzo ciekawe tak naprawdę. Znam ludzi co ukończyli te szkoły i są bardzo inteligentnymi ludźmi.
SandraW

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 01:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że to bardzo dobra decyzja, szczególnie że nasze społeczeństwo się starzeje także pracy na pewno nie zabraknie, a wręcz przeciwnie będzie jej dużo więcej i do tego na pewno na lepszych warunkach pracy. Szkoła nie trwa długo a obejmuje zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną więc zarówno do egzaminu jak i zawodu będziesz na pewno dobrze przygotowana, pozdrawiam i życzę sukcesów!
Powrót do góry
SzymoNs

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również tutaj wypowiem sie pozytywnie o szkole Cosinus, poniewaz moja dziewczyna uczęszczała do nich na zajęcia w tym samym kierunku. Warto przede wszystkim pamiętać, że jest to szkoła w pełni darmowa, a zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym więc nie kolidują z pracą. Miała zajęcia teoretyczne jak i praktyczne z których jest zadowolona, czego też potwierdzeniem jest zdany przez nią egzamin z OKE i praktycznie od razu znalazła pracę w ośrodku medycznym za naprawde niezłe pieniądze.
Powrót do góry
HubertW

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałem o tym, ale tak naprawdę to jeszcze nie zagłębiałam się w temat szkół policealnych. Można do nich pójść w każdym wieku i czy w Polsce jest również sporo pracy w tym zakresie czy jednak lepsza opcją byłby wyjazd za granicę?
Powrót do góry
PatrycjaBil

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jak najbardziej za i widzę, że już moje poprzedniczki tutaj udzieliły konkretnych odpowiedzi którymi śmiało możesz się kierować bo ja także podzielam ich opinie odnoście Cosinus jak i samego kierunku który moim zdaniem jest na ten moment najlepszym wyborem.
Powrót do góry
mammamia

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepsze będą studia
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 10, 2018 23:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: