Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sex shop

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asak

PostWysłany: Pią Gru 20, 2013 14:52    Temat postu: Sex shop Odpowiedz z cytatem

Użytkownikom lubiącym gadżety i akcesoria erotyczne chciałbym polecić bardzo dobry sex shop internetowy - Twoja Fantazja. Atrakcyjne ceny oferowanych produktów i szybka realizacja zamówienia.
Reklama

Wysłany: Pią Gru 20, 2013 14:52    Temat postu:

Powrót do góry
kaprikosa

PostWysłany: Sro Sty 08, 2014 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

260 zł za maskę? Szczerze mówiąc, to wolałabym wyciąć sobie takową z kolorowego papieru, nawet jeżeli mój facet padłby ze śmiechu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ivon

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A lubrykanty lubicie stosować? Jeśli tak to możecie zajrzeć tutaj - lubrykant truskawkowy. Ofertę akcesoriów erotycznych posiadają tutaj naprawdę sporą, także uważam, że warto zajrzeć na ich stronę.
Powrót do góry
zua_dziewczyna

PostWysłany: Czw Paź 08, 2015 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam potrzeby. Zajrzę jednak na stronę, by zobaczyć resztę oferty.
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Sob Lip 02, 2016 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam sklep internetowy Sexish, bo tam kupuję najlepsze według mnie żele intymne oraz gadżety. Jestem z nich bardzo zadowolona, a zapłaciłam za nie niewiele. Więcej możesz sprawdzić na http://www.sexish.pl/
Powrót do góry
Kimi

PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto czasami zainwestować w takie gadżety.. mój mąż takie kupował jak mu nie do końca członek stawała. Jednak to nie do tego służyło i nie pomagało. W końcu poszedł do apteki po erekton fast, który właśnie pomógł w pełnym wzwodzie. Smile
Powrót do góry
KaskaMazurek

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czasem coś zamawiam w sklepie sexownysklep.pl Online można szybko złożyć zamówienie, nie ma żadnego problemu. Paczki przychodzą dyskretne. Także zamawiam je normalnie do firmy i nie ma żadnego problemu Wink
Powrót do góry
Hromus

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam zawsze takie gadżety ze swoją partnerką kupujemy przez internet, po co chodzić po sklepach, jak bez problemu można zamówić paczką Wink Ostatnio mamy na celowniku gadżet ze sklepu https://www.secretive.pl/akcesoria-erotyczne/wibratory/lelo/lelo-lily-2-bordeaux-chocolat.html co o nim powiecie? Myślicie, że sprawdzi się jako fajny i dodający wrażeń dodatek ? Wink Jak dla nas wygląda atrakcyjnie
Powrót do góry
ZigZgad

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie znajdziecie wiele świetnie wyposażonych sex shopów. Sama ostatnio się trochę po nich rozglądam bo planuję kupić sobie dobry analny vibrator. Nie wiem jednak na jaki najlepiej się zdecydować. Doradzicie mi w tej kwestii?
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcesoria erotyczne to coś co niewątpliwie urozmaica nasze życie erotyczne. Korzystanie z gadżetów erotycznych dostarcza nam nowych doznań i sprawia, że jeszcze bardziej zbliżamy się do siebie. Drugim pozytywnym aspektem posiadania zabawek erotycznych, jest fakt, że możemy ich używać sami, jeśli np. jesteśmy singlami.
Powrót do góry
justynavip

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie korzystałam z seks telefonu. Swoją drogą, czy ten seks telefon przeznaczony jest tylko dla Panów? Czy kobiety też mogą z niego korzystać? Jestem bardzo ciekawa. Tym bardziej, że zamierzam kupić nowe gadżety, między innymi te kulki gejszy https://sexownysklep.pl/kulki-gejszy-layla-kulka-kegla-tulipano-kegel-ball ze względu na nową, niższą cenę.
Powrót do góry
Gretta

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i stacjonarnie ciężko znaleźć takie miejsca i nie każdy chce też paradować w seks shopie w obawie że ktoś go zauważy. W internecie za to zakupy są dyskretne i na pewno bardzo wygodne. Pooglądajcie sobie propozycje od https://lareina24.pl Mają tam spory wybór przeróżnych gadżetów erotycznych, z pewnością cos wybierzecie dla siebie.
Powrót do góry
Sad Flower

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uwielbiam robić zakupy w sex shopach! Najczęściej wybieram te online, bo mają lepsze ceny i większy wybór asortymentu Smile Ostatnio zamawiałam kulki gejszy na https://plumbum.com.pl i jestem z nich mega zadowolona Very Happy Świetnie się sprawdzają i sprawiają, że mimo upływu czasu wciąż jestem bardzo aktywna seksualnie!
Powrót do góry
Agusiek55

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej w sumie kupować takie rzeczy przez internet. Seks shop to jednak takie miejsce, w którym nie chciałoby się być zauważonym przez kogoś ze swoich znajomych Smile A w sieci jest tego mnóstwo, ja jak szukałam czegoś dla nas to na stronce https://swiat-doznan.pl bez problemu znalazłam nie tylko podstawowe akcesoria, ale i także wiele fajnych, perwersyjnych zabawek.
Powrót do góry
salimanet

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy chciałby raz na jakiś czas spędzić miłe chwile w kobiecym towarzystwie. Wcześniej było to dla mnie problemem, ponieważ jestem nieśmiały i niezbyt atrakcyjny. Na szczęście panie z private prostitute hooker nie zwracają na to uwagi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 17, 2019 15:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: