Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Komputer dla gracza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Saszka

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 11:05    Temat postu: Komputer dla gracza Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zrobić niespodziankę mojemu synowi i kupić mu dobry sprzęt, ale typowo gamingowy. Nie znam się jednak na tym, jakie powinien mieć parametry. Czy ktoś może mi podpowiedzieć, na co dokładnie zwracać uwagę przy poszukiwaniach takiego sprzętu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Mar 18, 2019 11:05    Temat postu:

Powrót do góry
Marianna

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim wypadku najlepiej popytać kogoś, kto zajmuje się takim sprzętem profesjonalnie:
https://aerocool.com.pl i będzie potrafił dopasować wszystkie parametry tak, żeby sprzęt służył doskonale Twojemu synowi.
Rozumiem, że się na tym nie znasz, sama mam marne pojęcie o tego typu sprzęcie, dlatego pytaj i jeszcze raz pytaj!
Na pewno chętnie doradzą, pomogą, coś zasugerują, bo się na tym znają po prostu.
Powrót do góry
ArkadiuszMik

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym tak szybko nie podejmował ostatecznej decyzji zakupu, ponieważ dużo lepiej będzie jednak dokładnie sprawdzić wszystkie interesujące możliwości jakie są na rynku dla graczy. A jest to możliwe m.in z pomocą https://www.wybieramlaptopa.pl/ portalem gdzie znajdziesz dokładnie przedstawione recenzje oraz rankingi różnych modeli w szerokich widełkach cenowych i ich przeznaczeniu czyli w Twoim przypadku właśnie dla graczy. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Mar 29, 2019 12:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: