Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ginekolog warszawa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barttonn44

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 11:59    Temat postu: Ginekolog warszawa? Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, właśnie dowiedzieliśmy się z żoną, że jest w ciąży. W związku z tym może podpowiecie nam gdzie przyjmuje jakiś doświadczony Ginekolog Warszawa tak abyśmy mogli udać się do niego na wizytę kontrolną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Gru 04, 2017 11:59    Temat postu:

Powrót do góry
jaga22

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzę do dr Songina po recepty na tabletki antykoncepcyjne vines, widziałam tam też kobietki w ciąży a lekarz moim zdaniem naprawdę dobry, cierpliwy, taki z powołania i bardzo sympatyczny
Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na marginesie, gdyby ktoś z Was szukał bardzo dobrego ginekologa w Gdańsku, to serdecznie polecam gabinet Intermed do którego chodzi moja narzeczona. Ich strona internetowa to http://doktorginekolog.pl/ W Gdańsku mają 2 gabinety Wink
Powrót do góry
gregrz

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim za propozycję i czekam na więcej bo również takiego szukam Smile
Powrót do góry
karolcia

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wlasnie tez poszukuje dobrego ginekologa, do ktorego moglabym sie wybrac, bo ostatnio na http://antykoncepcjanamiare.pl/ wyczytalam, ze chyba cos nie tak z moja antykoncepcja.. Przede wszystkim lekarz poprzednio nie zrobil mi badan tylko zapisal tabletki i chyba nie do konca mi spasowaly. Szukam takiego, ktory dobierze mi antykoncepcje w odpowiedni sposob, bo chcialabym miec regularny cykl w koncu...
Powrót do góry
ela 1230

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić przychodnię ginekologiczną w Szpitalu św. Elżbiety w Mokotowskim Centrum Medycznym,bardzo fajni i kompetentni lekarze.
Powrót do góry
Pawlosee

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra też chodzi do tego ginekologa
Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,poszukuję ginekologa we Wrocławiu dla swojej żony. Ostatnio dowiedzieliśmy się,że jest w ciąży i zależy nam nad dobrą opieką. Co sądzicie o tym https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci/ginekolog/wroclaw/ Co sądzicie?
Powrót do góry
wiolaisak

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama tez jakiś czas temu szukałam lekarzy w Warszawie i jeśli chodzi i ginekologa to skorzystałam z opinii koleżanki i wybrałam tę klinikę https://warszawa.klinikabocian.pl/klinika/ginekologia-i-poloznictwo - przekonała mnie przede wszystkim szeroka oferta i znajomość nawet trudnych przypadków medycznych. No i wiem, że zajmują się prowadzeniem ciąży, bo właśnie ci lekarze zajmowali się oboma ciążami Moniki i dzięki nim ma ona piękne i zdrowe maluchy Smile I teraz chyba nadal chodzi tam na kontrole, więc w jednym miejscu można prowadzić profilaktykę na każdym etapie życia Smile
Powrót do góry
ktonia

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja szukałam bo potrzebowałam w końcu iść na badania i całe szczęście, że poszłam w miarę szybko na te badania, bo wyniki cytologii wyszły bardzo źle, a to wszystko przez wirusa hpv, trochę się denerwuję ale moja ginka wie co robi i kazała mi stosować żel papilocare dopochwowo, bo on wspomaga leczenie zmian wywołanych tym wirusem.
Powrót do góry
elcia

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 07:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też długo szukałam ginekologa dla siebie. W końcu udało się znaleźć, poznałam że jest ok jak zobaczyłam jak mi dobiera antykoncepcję. Był wywiad, badania i dopiero przepisane tabletki. Dostałam belarę i jest naprawdę idealna dla mnie. Czuję się ok a do tego nie mam żadnych skutków ubocznych jak wzrost wagi. Cera też w porządku.
Powrót do góry
Rokitka

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobry ginekolog to dr Agnieszka Antczak Judycka. Ja jestem jej pacjentką na przykład, przyjmuje w poradni ginekologicznej szpitala Mazovia na Ursynowie. Leczenie, diagnostyka, prowadzenie ciąży, szczepienia przeciwko hpv. Można się dostać też w ramach NFZ, poradnia ma umowę. Ja na pewno polecam.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 01, 2019 00:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: