Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zabawki dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buziak_06

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawki powinny nie tylko cieszyć maluchy i sprawiać im frajdę ale również czegoś ich nauczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Lis 30, 2018 13:30    Temat postu:

Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze tylko, że zabawki powinny być bezpieczne. Nie dla uprzykrzenia życia producentom powstały przepisy nakładające obowiązek badania zabawek. Choć w dzisiejszych czasach to już dość rzadkie zjawisko, to jednak nadal można znaleźć produkty dla dzieci bez oznaczeń typu CE, EN 71 i określenie wieku dziecka, dla jakiego jest przeznaczone. Jeśli zabawki nie mają tych oznaczeń, to ich nie kupujcie! Możecie też na własną rękę zlecić wykonanie badania w laboratorium https://hamilton.com.pl/oferta/zabawki-i-artykuly-dzieciece/badania-chemiczne/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bratka

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie zabawki polecacie na urodziny dla dziecka które ma 2-latka ? Muszę kupić chrześniakowi jakis prezencik ale nie wiem co. Na pewno bedę chciała do prezentu dołączyć personalizowaną piosenkę urodzinową ze strony elfibajka https://www.elfibajka.pl/piosenka/urodzinowe-100-lat.html . Obejrzałam sobie przykład, i mam nadzieje że chrześniakowi też się spodoba.
Powrót do góry
ilka_1

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam w domu żywego i energicznego 4 latka. Zastanawiałam się dość długo co mu kupić na urodziny i w końcu zdecydowałam się na taki wypasiony samochód na akumulator. Kupiłam go w sklepie Bryka dla Smyka. Mają sklep internetowy i fanpage na facebooku https://www.facebook.com/krysiaczek911/?epa=SEARCH_BOX. Dużo ciekawych modeli do wyboru, ceny z rozsądnej półki, dobra jakość i szybka realizacja zamówień.
Powrót do góry
Sad Flower

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dzieci najbardziej lubią się bawić na dworze, więc teraz najczęściej kupuję im zabawki ogrodowe. Mój ulubiony sklep to zdecydowanie https://brykacze.pl/zabawki-ogrodowe-14 , bo mają tam bardzo duży wybór a ceny są naprawdę atrakcyjne. Dzięki temu kupiłam już moim dzieciakom naprawdę sporo zabawek Smile
Powrót do góry
yorgus

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej szukać zabawek u samego producenta. Sam ostatnio szukałem prezentu dla chrześniaka na dzień dziecka, który nieubłaganie się zbliża i na stronie https://cobi.pl/klocki/ znalazłem klocki Cobi, które cieszą się dobrą opinią. Myślę, że warto już zainteresować się tematem, gdyż dzień dziecka zbliża się bardzo szybko Wink
Powrót do góry
czerwony_kapturek

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki tym grającym zabawkom zauważyłam, że coś się dzieje z słuchem mojego dziecka. Potwierdził to audiolog Warszawa i rzeczywiście zaczęliśmy pracować nad poprawa słuchu mojego maleństwa.
Powrót do góry
mikolaj332

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zabawek to ja tylko kupowałem pistolet na kapiszony . Taki prezent to na pewno bardzo dużo dzieci chciałoby posiadać w tym bardzo dużym kraju.Takie jest moje bardzo skromne zdanie na ten cały temat.Takie samo zdanie ma mój kuzyn.
Powrót do góry
krolowa8

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawa to podstawowa rzecz jaką dzieci wykonują wraz z dorastaniem. Ważne jest w tym wypadku dotarcie do dziecka z zabawkami które lubi i które integrują go z rodzicami. Polecam więc https://www.maxizabawa.pl/moh_m_Zabawa-w-teatrzyk_Pacynki-na-reke-Zwierzeta-2304.html bo teatrzyk i odgrywanie ról to świetna sprawa!
Powrót do góry
idknow

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo urodziny mojej bratanicy także na pewno jakiś pomysł stąd wykorzystam, dzięki.
Powrót do góry
loca17

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postanowiłam sprawić maluchowi, w formie prezentu, remont pokoiku. Chcę zmienić Maciusiowi wystrój wnętrza - może tapeta, może jakieś fajne łóżko w kształcie samochodu... Mój synek bardzo interesuje się geografią, więc nie obędzie się bez mapy Polski ścienne dla dzieci Wink
Powrót do góry
camienil

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że takie modele https://modelerolnicze.pl/ mogą być ciekawym i trafionym pomysłem na prezent dla dziecka.
Powrót do góry
czerwony_kapturek

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne są te zabawki edukacyjne że ludzie mają na to takie fajne pomysł, to ja nie wiem. Ekstra po prostu, jak czasami kupię coś dla moich maluchów to sama mam ochotę się tym bawić godzinami!
Powrót do góry
joanna25

PostWysłany: Pią Gru 06, 2019 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Mój dwulatek przechodzi teraz okres buntu i ciężko mi wymyślić dla niego jakieś zajęcie, które nie znudziłoby go po pięciu minutach. Strasznie mnie to męczy, bo nie mogę w spokoju popracować, czy zająć się domowymi obowiązkami, dlatego proszę Was o radę - znacie może jakieś zabawy z dwulatkiem, które by go zainteresowały? Z góry dziękuję za pomoc! Smile
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie mi na sklep z zabawkami https://e-kidsplanet.com ? Czy kupowaliście może tam jakieś artykuły dla dziecka lub zabawki? Zauważyłam, że obszerny asortyment ma ta firma, a ceny wcale nie są wygórowane. Także opłacałoby się u nich dokonać zakupu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 16, 2019 18:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: