Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wesele- sale weselne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Melka89

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jak już sala jest wybrana, a przynajmniej masz tutaj wiele fajnych propozycji to ja może dla odmiany poruszę temat atrakcji na wesele. Co myślicie o skorzystaniu z oferty https://www.barpro.pl , czyli zamówieniu takiego baru weselnego? Ja kiedyś widziałam taki bar obsługiwany przez profesjonalistów u znajomej i zdało to egzamin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Gru 31, 2018 16:41    Temat postu:

Powrót do góry
jadzkajadzka

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, to chyba najlepiej będzie jak po prostu wejdziesz sobie na ślub w plenerze radom i tam sprawdzisz ich salę. Ostatnio moja najlepsza przyjaciółka miała u nich ślub w plenerze i powiem Ci, że było naprawdę doskonale Smile szampańska zabawa.
Powrót do góry
zunek

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez wzorowalismy sie na weselach, salach weselnych jakie sa w internecie. I udalo sie znalezc ciekawe miejsce na wesele Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawa. Tutaj wszyscy mieli blisko na wesele i trzeba przyznac, ze to jedna z lepszych miejscowek w okolicy Warszawy. Wszyscy sie zmiescili, a wesele bylo ogromne.
Powrót do góry
Syliwa01

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o wesele to my dość długo szukaliśmy odpowiedniej sali w Gdańsku i pytając dodatkowo znajomych trafiliśmy na https://www.restauracjafilharmonia.pl/wesela/ także zdecydowanie polecam ponieważ już trochę czasu od tego minęło i naprawdę jestem bardzo zadowolona z tego jak wyglądała sala, jak dobre było jedzenie (bo wszyscy goście chwalili) oraz że obsługa starała się spełnić każde nasze życzenie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że również u Ciebie wszystko pójdzie po Twojej myśli!
Powrót do góry
MarlenaPet87

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś miałby do polecenia salę z ogromnym tarasem? Będę mieć fajerwerki na wesele i chciałabym, żeby każdy miał dobry widok Smile
Powrót do góry
layla88

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że czas najwyższy też pomyśleć o zaproszeniach. Siostra przyjaciółki wiem, że chwaliła sobie firmę https://farrowdesign.pl/ . Ponoć tam mają nowoczesne, dobrze wykonane zaproszenia. Co fajne całkiem spersonalizowane, czyli sami już nie musimy ich wypisywać. Możecie to sprawdzić.
Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z narzeczoną zatsanawiamy się nad salą weselną. Co sądzicie o tym lokalu https://www.restauracjanadpotokiem.pl/wesela mi i narzeczonej bardzo się podoba, zawsze marzyło się nam pobrać się blisko plaży. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
bejka01

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że nie liczy się czyjeś zdanie tylko moje i narzeczonego. Ta nam ma sie podobać i odpowiadać, [przeciez to jest nasz dzień a nie gości. Dlatego jak Wam odpowiada to co tu sie zastanawiać, aby termin mieli wolny, bo z tym sa problemy. My juz mamy, udało sie zaklepać salę w piwnicy pod złotą pipą tak jak chcieliśmy ale to tylko dlatego, że ktoś zrezygnował i znajoma dał nam po prostu cynk. Ale jesteśmy szczęśliwi. Wiemy, że u nich wyjdzie wszystko idealnie, wszystko na czas będzie, a jedzenie będzie tak jak zwykle u nich przepyszne.
Powrót do góry
EmmiliaF

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod salę weselną należy już dobrać wszystkie dodatki, dekoracje i całe wesele w tym klimacie zorganizować. Co do tego to myślę, że fajnie się sprawdzi fotobudka od http://fotobudazwooda.pl Zobaczcie sobie ich ofertę na bardzo ciekawą, oryginalną propozycje takie atrakcji weselnej.
Powrót do góry
leder

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie sale weselne bardzo mi się podobają
Powrót do góry
pani.docent

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wesele to z pompą! Nie wiem czemu ludzie żałują sobie na taką piękna uroczystość! Żenimy się raz - góra kilka razy w życiu. Jak się bawić, to się bawić Very Happy
Powrót do góry
barttonn44

PostWysłany: Sob Sie 24, 2019 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie moge tylko dodać, że jeśli interesują was na prawdę ciekawe i niepowtarzalne sale weselne, powinniście zajrzeć tutaj https://www.ranchopodbocianem.pl . Sala jest świetna, a do tego piekny przyległy do niej ogród. Moim zdaniem to idealne miejsce na organizacje przyjęcia weselnego
Powrót do góry
fionka

PostWysłany: Sob Lis 02, 2019 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno byłam na weselu kuzynki, piękną sale w Bielsko-Białej mieli - http://wroblowka.com.pl/ . Bardzo nam sie podobało, nie dość że zadbali o super oprawę muzyczną to ta sala i jedzenie było bardzo fajne. Ogólnie wspomnienia mamy niesamowite
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lis 02, 2019 19:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: