Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta odchudzająca.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 07:23    Temat postu: Dieta odchudzająca. Odpowiedz z cytatem

Zapewne większości z Was odchudzanie kojarzy się z czymś trudnym i uciążliwym. Z masą wyrzeczeń, zakazów i nakazów. Z całkowitą rezygnacją ze słodyczy i innych kalorycznych przekąsek, z morderczym treningiem na siłowni oraz hektolitrami przelanego potu. Do niedawna dieta i odchudzanie również jawiły mi się w ten właśnie sposób, ale jak się okazuje wcale nie musi tak być. Moje wyobrażenie i podejście zmieniło się po konsultacji z doświadczonym dietetykiem i trenerem personalnym. Dziś ważę mniej. A u was jak to bywało z odchudzaniem ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Czw Cze 27, 2019 07:23    Temat postu:

Powrót do góry
OE1987

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze powiesz coś więcej? Ja się zastanawiam nad pomocą dietetyka, ale nie wiem, czy to rzeczywiście daje efekty? Jak wyglądała Twoja współpraca z dietetykiem? Na co zwrócić uwagę przy wyborze dietetyka?
dindin

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie dobrego dietetyka to dość spore wyzwanie. Lekarz powinien przede wszystkim podchodzić do każdego pacjenta indywidualnie a nie tak samo. Dobrze by było jakby także zleciła odpowiednie badania by poznać co Twój organizm toleruje a czego nie. Dopiero wtedy będzie w stanie ustalić najlepszą dietę dla Ciebie. Tak w każdym bądź razie powinno być, ale jak jest to nie wiem gdyż na szczęście nie potrzebuję pomocy dietetyka, gdyż sama sobie poradziłam z utratą kilogramów i to dzięki jedzeniu pięciu posiłków dziennie no i rzecz jasna dzięki regularnemu odwiedzaniu siłowni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
płaszczka

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z moimi przedmówczyniami. W dzisiejszych czasach odchudzanie bez dobrego dietetyka to raczej się nie uda. Ale znalezienie takiego też nie jest łatwe. Mi się udało znaleźć takiego całkiem w porządku przez internet. Całkiem konkretny z niego facet. Już na pierwszej wizycie przedstawił mi jak to on widzi i co ja mam konkretnego robić. Przede wszystkim uzmysłowił m i,że bez ćwiczeń i wyrzeczeń to nic się nie uda. A jak było w Waszym przypadku? Może stosowałyście jakieś suplementy?
Powrót do góry
bratka

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie ja znowu nie i moją motywację nie powiem już co trafiło. Zapomniałam właśnie, że są takie spalacze tłuszczu http://wxnlabs.com/ i że można je stosować, bez obawy o skutki uboczne. No mówię, zapomniałam. Ale jak teraz będę próbowała, to na pewno je wdrożę, wcześniej rozmawiając o tym z trenerem osobistym. On na takich specyfikach najlepiej będzie się znał, prawda?
Powrót do góry
winylka

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

płaszczka napisał:
Zgadzam się z moimi przedmówczyniami. W dzisiejszych czasach odchudzanie bez dobrego dietetyka to raczej się nie uda. Ale znalezienie takiego też nie jest łatwe. Mi się udało znaleźć takiego całkiem w porządku przez internet.

Ja miałam podobnie, dietetyka znalazłam w Internecie Smile Od 2 miesięcy schudłam około 5 kg.
Powrót do góry
Indigo1

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na odchudzanie nic takiego nie pomoże na długo tak samo jak herbatki i suplementy. Od siebie polecam dużo ćwiczyć, pić wodę i nosić odpowiednią bieliznę wyszczuplająca. Taką możecie kupić tutaj http://orirose.pl/ , materiał jest miękki i można go spokojnie nosić, a na efekty nie trzeba czekać miesiącami.
Powrót do góry
Hawking

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewielkiej nadwagi można się pozbyć całkiem szybko i skutecznie, bez katowania się wymyślnymi dietami.
Powrót do góry
margaritta

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy mówią o odchudzaniu, z jakiegoś powodu mówią o diecie. To jest błąd. Ważna jest zbilansowana dieta i odpowiednio przygotowana porcja jedzenia. Są to białka, tłuszcze i węglowodany. Dietetyk pomalował mi żywienie. Porcje były jeszcze większe niż wcześniej. Dodaj energicznego marszu do właściwego odżywiania. Do kontroli kupiłem inteligentny zegarek https://allmega.pl/smartwatch/. Należy podjąć minimum 10 tysięcy kroków dziennie, a następnie Twoja waga zniknie. Następnie dodaj obciążenie fitness
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
charlize91

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba jeść zdrowo, ruszać się i pić dużo wody. To klucz do sukcesu Smile Bardzo dużo porad na temat odchudzania, zdrowego jedzenia i zdrowia znajdziesz tutaj https://orchidea.org.pl/ Jeśli chcesz schudnąć zrób to z głową.
Powrót do góry
czerwony_kapturek

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w odchudzaniu bardzo pomogła woda alkaliczna jest po prostu świetna. Ma odczyn zasadowy. Jak chcesz się więcej dowiedzieć to zobacz tutaj moim zdaniem jedno z ciekawszych rzeczy, jaka możesz wprowadzić do diety.
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele diet odchudzajacych - jednak trzeba dobrac dla siebie odpowiednia a takze pamietac o regularnych posilkach - przede wszystkim nie mozna sie glodzic. Ja polecma od siebie wspolpracy z firma SportFood https://www.sportfood.pl u ktorej w dobrej cenie mozna zamowic taka diete- spersonalizowana
Powrót do góry
salem

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że zamiast kierować się jakimiś "uniwersalnymi" dietami lepiej jest skorzystać z usług jakiejś zaufanej dietetyczki, która odpowiednio wszystko podpasuje pod nasz konkretny organizm - bo jednak każdy ma nieco inne ciało, inny metabolizm i tak dalej. Stąd też nie do końca wierzę w diety-cuda, które miałyby pomóc każdemu.
Powrót do góry
roman25

PostWysłany: Nie Lis 03, 2019 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam pigwę ponieważ ma własciwości odchudzające .Miąższ tego owocu zawiera duże ilości pektyn.Pektyny to rodzaj błonnika,który jest rozpuszczalny w wodzie.Po zjedzeniu pigwy w naszych jelitach tworzy się coś na kształcie galaretki.Galareta ta wiąże i usuwa z organizmu wszelkie toksyny,metale ciężkie,ogranicza wchłanianie cukrów i zmniejsza kaloryczność pokarmów https://www.bee.pl/co-zrobic-z-pigwy-przepisy-na-sok-przetwory-i-syrop-a-632.html
lenka

PostWysłany: Nie Gru 01, 2019 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o odchudzanie to odpowiednia dieta i cwiczenia to klucz do tego. Fajną opcją jest też https://villacarpatia.com . To odchudzające wczasy, gdzie można przekonac się, że dieta i ruch to fajna sprawa. Są tam diety takie jak odchudzajaca, oczyszczająca, owocowo warzywna czy bezglutenowa.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Gru 01, 2019 22:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: