Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyjątkowy podarunek na Święta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nelka

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 10:12    Temat postu: Wyjątkowy podarunek na Święta Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
mamy już grudzień, więc pewnie każdy z Was myśli już o świątecznych prezentach, zwłaszcza dla swoich dzieci. Wiecie, że na stronie www.listymikolaja.pl jest możliwość zamówienia specjalnego, spersonalizowanego filmu dla bliskiej osoby? Sama zamówiłam taki film dla dzieciaków w tym roku, wcale dużo mnie nie kosztował, a jestem przekonana, że sprawi dzieciom sporo radości, kiedy usłyszą swoje imiona wypowiadane przez samego Mikołaja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Gru 07, 2018 10:12    Temat postu:

Powrót do góry
Tisa

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie, że dzieci czasami się boją mikołaja? tak bardzo chcą go zobaczyć, że faktyczne zobaczenie jego to dla nich szok. Siostra ostatnio żaliła się, że tata nigdy nie przebrał się za mikołaja jak byłyśmy małe, a tata powiedział, że jak on był mały i przyszedł do niego mikołaj to po prostu przeżył traumę tak bardzo się bał, że nie chciał tej krzywdy robić nam Very Happy z kolei syn koleżanki ryczał jak bóbr, gdy przyszedł mikołaj do niego... ale może taki filmik jest "lżejszy" niż gdy przychodzi człowiek przebrany za mikołaja Wink
nastka87

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że bardzo ciekawym prezentem- prócz słodyczy i jakiejś zabawki, będzie ubranko. Mój syn na przykład stwierdził, że bardzo ucieszyłby się z takiej czapki dziecięcej jamiks lub fajnych szortów na lato Smile
Powrót do góry
Kimi

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Święta to magiczny czas i nie tylko prezenty w tym czasie się liczą. Polecam Ci zdecydowanie stronę https://www.bravebeaver.pl , mają bardzo fajne artykuły na temat prezentów, testy recenzje etc. To bardzo ułatwia zakupy, bo człowiek może zgubić się w tych wszystkich promocjach, a chyba każdy z nas chciałby kupić taki prezent który posłuży i który będzie się ładnie prezentował Smile
Powrót do góry
Hispaniola

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że będzie to dobre rozwiazanie !
Powrót do góry
Zazula

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki film to faktycznie fajna sprawa i muszę też nad tym pomyśleć. Jednak w tej chwili zainteresowała mnie taka Kuchnia dla dzieci . Szukałam właśnie jakichś zabawek edukacyjnych, bo muszę coś zamówić dla córeczki. Myślicie, że taki kącik gastronomiczny sprawiłby jej radość? Ostatnio podbierała mi naczynia z kuchni, bo chciała “gotować” dla lalek Smile Chyba nie będę się długo zastanawiać, tylko po prostu go kupię.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to pochwalicie się jakie prezenty dostaliście? Mój mąż mnie mega zaskoczył, ponieważ kupił mi podobny opiekacz do tego http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_3039 . Jeszcze nie miałam okazji go próbować ze względu na ograniczony czas, ale już niedługo zrobię w nim swoje pierwsze ciasteczka Smile.
Powrót do góry
Artur55e

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam ostatnio na święta dostałem bardzo fajny prezent.Byłem z niego po prostu bardzo zadowolony.
GibsonMel

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dostałem pod choinkę takie http://parkersklep.com/piora-kulkowe-parker/230-pioro-kulkowe-parker-im-biale-ct-1931674-.html pióro parker białe. Świetny prezent, trzymam na biurku i korzystam każdego dnia! Polecam, super się spisuje Smile
Powrót do góry
Indigo1

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy rowniez do kogo ma byc adresowany ten prezent na Święta. Ja bym postawila zdecydowanie na elegancję. Np takie torebki od polskiego producenta ADAM BARON https://adam-baron.pl/ wydaja mi sie swietnym pomyslem na prezent. Sa wykonane z wysokiej jakosci skory cielecej sprowadzanej z Wloch - wybor jest duzy i mamy az 5 letnia gwarancje na ich produkty
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 07, 2019 21:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: