Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzątanie biur
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malczyk

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też sprzątanie zlecam firmie zewnętrznej, która wykorzystuje profesjonalne środki czystości, bo tylko w ten sposób jestem w stanie zapanować nad brudem panującym w pomieszczeniach biurowych. Od tego czasu wszyscy są zadowoleni, a ja nie wstydzę się brudnego biurowca podczas wizyt gości i pracowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 23, 2018 16:44    Temat postu:

Powrót do góry
mami

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama posiadam firme w biurowcu i często korzystam z usług sprzątania biur http://ecosteam24.com.pl/oferta/sprzatanie-biur/ Jest to mega wygodne, nie potrzebuje mieć dodatkowej osoby na etacie która sprzatałaby mi biuro. Bardzo chwale sobie takie rozwiazanie.
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że sprzątanie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze po skorzystaniu z usług sklepu dostępnego pod adresem: https://www.leifheitsklep.pl/ . Możemy się tutaj zaopatrzyć nie tylko w detergenty, ale także w akcesoria takie jak na przykład odkurzacz do szyb. Dzięki takim akcesoriom porządki będą wykonywane zdecydowanie szybciej niż dotychczas.
Powrót do góry
czerwony_kapturek

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę mi zajęło czasu, aż znalazłam dobrą firmę, która ma w swojej ofercie sprzątanie biur warszawa i okolice. Jestem bardzo zadowolona z obecnej, którą wyszukałam na portalu hojoclean. Bardzo fajnie układa mi się z nimi współpraca. jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o sprzątanie to polecam wam bardzo dobrego bloga na temat usług sprzątających https://eclear.pl/blog/sprzatanie-mieszkan-w-warszawie-realia/ Oraz firm sprzątających. Znajdziesz tu wiele ciekawostek, jak i trików które przydadzą sie każdej Pani domu. Bardzo rzeczowy i interesujący blog.
Powrót do góry
travko

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my w biurze rozwiązaliśmy problem sprzątania podłóg. Ze strony https://irobot.pl/pl/zamówiliśmy dwa roboty sprzątające i nieustannie pracują. Zawsze był z tym problem, że dywany pobrudzone i tak dalej pełno piasku pod biurkami, a teraz jest o niebo lepiej. Roboty tego typu nie obijają się od krzeseł, a dodatkowo omijają inteligentnie wszystkie przeszkody Smile
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele firm sprzątających ale na dłuższą metę to dosyć kosztowna usługa. Lepiej zainwestować w instalację, dzięki której nie będzie trzeba dzwonić za każdym razem po usługi. Mam na myśli odkurzacz centralny , który jest niezastąpiony w mojej firmie. Jest to bardziej kosztowny sprzęt od drobnego agd ale wiem ,że było warto.
Powrót do góry
tamissa

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie... usługa wcale nie musi byc kosztowna. To kwestia zrobienia dobrego rozeznania w terenie. Wspolpracujemy z nimi https://www.hojoclean.pl/ juz spory kawałek czasu i ceny maja naprawde konkurencyjne, a jakosciowo robota jest wykonywana doslownie "na błysk". Bardzo dokladny, terminowy zespoł
Powrót do góry
dloce

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zna ktoś dobrą firmę z Krakowa która się tym zajmuje?
Powrót do góry
fiona45

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takich różnych sprzątających fuch przyda się na pewno dobry drążek do mopa, najlepiej wymienny. Widziałam ciekawe propozycje na https://www.leifheitsklep.pl/drazki/drazek-do-mopa-clean-twist-p-89114 . Każdy znajdzie jakiś dla Siebie ciekawy model.
Powrót do góry
Yaro

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzątanie biura można bez problemu wykonać samodzielnie. Jeśli codziennie utrzymuje się porządek to naprawdę nie ma problemu ze sprzątaniem. Wiadomo, że warto do sprzątania mieć odpowiednie akcesoria i środki chemiczne. Bardzo fajnie sprawdzają się powłoki polimerowe, które zabezpieczają powierzchnię podłóg przed powstawaniem mocnych zabrudzeń. Dzięki położeniu takiej powłoki sprzątanie staje się jeszcze łatwiejsze.
Powrót do góry
TwistyClown

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do sprzątania biur i firm znajdujących się na terenie Małopolski lub Śląska mogę polecić firmę sprzątającą Silver Service. Oprócz tego ta firma świadczy między innymi usługi pielęgnacji terenów zielonych lub odśnieżania.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 08, 2019 14:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: