Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkanie na fajnym osiedlu
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olaf3

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 07:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziecie szukali dobrego ubezpieczenia to znajdziecie go na stronie internetowej https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania . Sam tam znalazłem rewelacyjne ubezpieczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 07, 2019 07:13    Temat postu:

Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłem z żoną mieszkanie od dewelopera z trójmiasta https://www.humbaka.pl/ na strzeżonym osiedlu i jestem bardzo zadowolony. Dla mnie fajne osiedle to właśnie takie, gdzie bezpiecznie mogę wypuścić swoje dzieci do zabawy, a do tego jest gdzie je wypuścić. Deweloper Humbaka buduje osiedla zdecydowanie przemyślane, dzięki czemu o takie rzeczy nie trzeba się martwić.
Powrót do góry
szewik

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli się szuka mieszkania do wynajęcia to warto zerknąć tutaj https://ogis.pl/o/ogloszenia/2330-mieszkania-do-wynajecia Jak najbardziej będzie można znaleźć coś w dobrej cenie i lokalizacji. Każdy znajdzie mieszkanie dla siebie, jakie tylko się chce.
Powrót do góry
Indigo1

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie marzy sie mieszkanie gdzieś w centrum miasta - ale oczywiście w miejscu spokojnym, przy jednoczesnym dostępie do wielu obiektów. Widzieliście może już ofertę na mieszkania deweloperskie katowice ? Obecnie jest sporo wolnych nowych mieszkań - w Domu przy Filharmonii. Mnie bardzo podobają się te plany mieszkań, więc myślę ,że warto rzucić okiem
Powrót do góry
tyrolka

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie na fajnym osiedlu? Czemu nie, ale wolę takie klimatyczne https://www.stalowa27.pl/ praskie kamienice. Takie mieszkanie mi się marzy tym bardziej że lokalizacja jest bardzo atrakcyjna a dzielnica stała się teraz bardzo modna
Powrót do góry
beto

PostWysłany: Nie Lut 23, 2020 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że apartamenty ostródzka są fajniejsze bo można tam kupić bardzo ładne mieszkanie z ogródkiem i to już wykończone pod klucz więc nie odbierasz mieszkania które jeszcze trzeba wykończyć a już gotowe do wprowadzenia się
Powrót do góry
martusia85

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że ubezpieczenie mieszkania Żagań to podstawa. Niestety los bywa przewrotny i często zdarzają się różne nieprzewidziane wypadki. Lepiej mieć później kasę nawet na malowanie czy remont.
Powrót do góry
ireneusz45

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli już znajdziesz to czego szukasz, to pamiętaj, że remont mieszkania jest równie ważny, co sam zakup. Do tego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy budowlanej, takiej jak ta: http://budowa-remonty.xlx.pl/ .
Mają wysoki standard usług w niewysokich cenach. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
ireneusz45

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi około 2 miesiące temu - pomimo pandemii - firma budowlana Słupsk w bezpieczny sposób wykonała remont mieszkania Słupsk . Niewysokie ceny, pilnują terminów, polecam, godni zaufania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama

Wysłany: Pon Sie 10, 2020 16:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: