Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nauka angielskiego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olkka

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat od kilku miesięcy uczę się ang z tutlo i jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Lekcje odbywam z domu w godzinach jakie mi pasuję więc nie muszę tracić czasu na dojazdy;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Maj 20, 2019 19:19    Temat postu:

Powrót do góry
tadekk

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam uczyć się nowych języków. Do tej pory uczyłem się siedmiu, ale naprawdę dobrze znam trzy. Uważam, że języki obce to furtka na świat.
Powrót do góry
inzo

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wam, zastanawiam się nad rozpoczęciem kursu z zakresu nauki języka angielskiego, ostatnio na https://ilt.pl/szkola-jezykowa-w-krakowie/kursy/kursy-jezyk-angielski/ widziałem fajną ofertę szkoły językowej w Krakowie. Myślicie, że będzie to dobre rozwiązanie czy lepiej jest jednak uczyć się samemu przez internet?
Powrót do góry
j123

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedni wolą kursy językowe w szkołach stacjonarnych, natomiast inni preferują naukę online. Dlatego fajnie, że istnieją takie szkoły językowe jak Berlitz https://www.berlitz.pl/ i w swojej ofercie mają wiele możliwości i każdy kto chce się nauczyć języka obcego, znajdzie u nich odpowiedni kurs dla siebie.
Powrót do góry
inga

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja należe zdecydowanie do tych pierwszych Wink uczę się tutaj: https://eskk.pl/kursy-jezykowe na razie angielskiego zaawansowanego, ale myślę już o kolejnym języu.

W ogóle zauważyliście, że nauka języka wpływa na mózg? Moim zdaniem zrozumienie obcego języka, poznanie przysłów i sposobu konstruowania wypowiedzi znacznie poszerza postrzeganie wyobraźni. Np angielskie przysłowie "zabić dwa ptaki jednym kamieniem" niby podobne do naszego "upiec dwie pieczenie na jednym ogniu", a jednak zupełnie pokazuje świat.
Powrót do góry
Sad Flower

PostWysłany: Nie Paź 06, 2019 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się co oszukiwać - język angielski to dziś podstawa jeśli chcemy mieć w pracy szansę na dobre stanowisko, gdyż dzięki jego znajomości z łatwością porozumiemy się w wielu zakątkach Ziemi. Chciałbym pomóc w nauce mojemu synowi i z polecenia szwagra wysłać go na kurs do Swange w Wielkiej Brytanii z oferty https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe gdzie oprócz zajęć z angielskiego są tez aktywności sportowe no i to co najważniejsze czyli otoczenie osób posługujących się wyłącznie w tym języku.
Powrót do góry
KarolKon

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, nadrabiam zaległości szkolne i potrzebna mi szkoła językowa ? Poznań i okolice by mnie interesowały. Nie mam wiekszych problemów z uczeniem się języków. Najlepszy byłby kurs w jakiejś rozsądnej cenie. Ktos może dokształcał się w takiej szkole i może mi coś podsunąć
Powrót do góry
Majkaaa

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zapisałam się do tutlo. Zależało mi głównie aby poćwiczyć rozmowę a tutaj dzięki indywidualnym zajęciom online mam taką szansęWink
Powrót do góry
barttonn44

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prawdę sporo ciekawych informacji odnośnie tego jak w przyjemny i efektywny spsób możecie uczyć się języków obcych i zwiększać swoje umiejętności posługiwania się nimi dowiecie się z tej strony https://lincoln.edu.pl/blog/najprzyjemniejsze-metody-na-poprawienie-umiejetnosci-jezykowych/ . Polecam wam zajrzeć na tę stronę, ponieważ jest tu na prawdę sporo ciekawych porad
Powrót do góry
karitka

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz jakoś zająć się w swoim wolnym czasie to zerknij sobie tu
https://speakingo.com/miesiace-po-angielsku/ masz naprawdę dobrą bazę do nauki języka angielskiego. Dzięki temu kursowi możesz naprawdę sporo się nauczyć według tego ile masz czasu i jak często chcesz się uczyćSmile
Powrót do góry
jakub55411

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nauka języka angielskiego zawsze jest bardzo ważna.Czasami nawet najważniejsza.
płaszczka

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauka jest ważna i to bez względu na wiek. Dlatego też i ja postanowiłam zapisać się do jakieś dobrej szkoły języka angielskiego gdyż przyda mi się odświeżyć mój angielski. I tak szukając jakieś dobrej szkoły trafiłam na szkołę Moose https://www.moose.pl/oddzial/oddzial-w-warszawie/jak-i-gdzie-uczymy Mam tylko nadzieję, że mój grafik uda mi się dogadać z lektorem i będę mogła na spokojnie chodzić na zajęcia
Powrót do góry
Rumcaj88

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakiś dobry nauczyciel języka angielskiego w okolicach Krakowa ?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Mar 23, 2020 13:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: