Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uczelnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Devil93

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu, kto się uczy, chętnie podpowiem, że należy szukać w sieci nowych podpowiedzi odnośnie nauki. Na przykład na niektóre zdania przydatny jest kalkulator działania na ułamkach https://odrabiamy.pl/kalkulator przecież nie są wcale takie proste. A ten z linku nie dość , że rozwiąże Wam zadanie to i powie, jak je po kolei rozwiązywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 30, 2018 12:13    Temat postu:

Powrót do góry
Radoslaw547

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wygląda u Was sprawa z notatkami z wykładów? Ja na początku kompletnie nie mogłem się w tym odnaleźć i moje notatki były bardzo chaotyczne. Od jakiegoś czasu zmieniłem sposób tworzenia zapisków i stwierdziłem, że będą kolorowe, żeby łatwiej się zapamiętywało. Bardzo pomocne w tym okazały się cienkopisy. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
ynos89

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaprikosa napisał:
A moim zdaniem niezwykle przyszłościowe są kierunki medyczne.

Chociaż osobiście nie jestem zwolenniczką rozpatrywania kierunków studiów w takich pragmatycznych terminach – każdy powinien studiować to, co go interesuje, a uniwersytety nie powinny być maszynkami do robienia pracowników – to jeżeli ktoś pragnie posiąść dobry i przydatny społecznie zawód, to zdecydowanie nauki medyczne są dobrą drogą. Chociaż martwiłoby mnie, gdyby ktoś szedł w tym kierunku jedynie ze względu na pieniądze, a nie z powołania do leczenia ludzi. No, ale w każdym razie – teraz są bardzo dobre warunki do rozwoju jako praktyk medycyny. Na przykład fundacja Roche w ramach projektu https://www.naukaratujezycie.pl/ współpracuje z paroma polskimi uczelniami, dzięki czemu młodzi naukowcy, przede wszystkim doktoranci, mogą rozwijać i testować swoje idee w środowisku biznesowym, im bardziej innowacyjne i pomysłowe, tym lepiej. Dzięki temu przysłużą się nie tylko dobrobytowi pacjentów, ale też rozwojowi polskiej gospodarki. I bardzo dobrze, że młodzi, polscy naukowcy mają w końcu odpowiednie warunki, by się w pełni wykazać/[/quote]
Powrót do góry
remle

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie najelpsze są uniwersytety w dużych miastach
Powrót do góry
Ślimaczek

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybieracie się na Akademię Sztuk Pięknych, to proponuję kurs na ASP organizowany przez Szkołę Rysunku Sealart https://sealart.pl/kurs-na-ASP/ . Zajęcia przeznaczone sa dla przyszłych kandydatów ASP. Znajdziecie na nich zajęcia z modelem, rysowaniem detali czy przedmiotów, martwą naturą. Zajęcia przygotowują do egzaminu, uważam więc, że są bardzo pomocne. Wykładowcy to praktycy, podchodzący do uczestników kursu w sposób bardzo indywidualny, mimo zajęć w grupie.
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdybyście szukali dobrej uczelni w Warszawie, gdzie można się wybrać na fizjoterapię czy pielęgniarstwo to szczerze polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną ( dawna Wyższa Szkoła Mazowiecka ). Fajni wykładowcy, ciekawe zajęcia i rozsądne czesne. Od przyszłego roku rusza położnictwo i być może dietetyka. Bardzo przyszłościowe kierunki Smile
Powrót do góry
Bydek09

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z lokum na studiach? Wynajem od osób prywatnych często jest niepewny, ja wolę mieszkać w prywatnym akademiku ;^) https://livinnxpoland.pl
Powrót do góry
czerwony_kapturek

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym przedmiotem na studiach była pedagogika specjalna zawsze lubiłam pracę z niepełnosprawnymi dziećmi. Do tej pory się tym zajmuje, ale myślę, że duża zasługę ma w tym moja prowadząca, która była chodzącym aniołem.
Powrót do góry
Weroniska

PostWysłany: Wto Gru 24, 2019 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałabym do tego cierpliwości. Ale tak jak już ktoś pisał, każdy powinien wybierać taki kierunek,który go interesuje. Nie ma sensu wynajdowania kierunków tylko dlatego, że są modne. Wtedy nauka może być udręką.
Powrót do góry
wikiflisak95

PostWysłany: Czw Gru 26, 2019 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo bardziej wolę AGH w Krakowie
Powrót do góry
Botka

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie na AEH jest zarządzanie z bardzo wieloma ciekawymi specjalnościami związanymi z finansami, reklamą, marketingiem itp. Bardzo przyszłościowe
Powrót do góry
Grochola

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że zarządzanie to świetny kierunek, ale na podyplomówkę, gdy czeka nas awans na stanowisko kierownicze. Po maturze studiowanie zarządzaniem mija się z celem.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lut 25, 2020 21:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: