Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kredyty od zaraz!
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elizabeth7

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 13:27    Temat postu: Kredyty od zaraz! Odpowiedz z cytatem

Witam,

Zapraszam do obejrzenia strony internetowej www.platan-zabrze.pl założonej przez grupę niezależnych doradców finansowych, której celem jest dbanie i troska o finanse swoich klientów. Jeśli masz problemy finansowe, zajrzyj do nas!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Cze 25, 2013 13:27    Temat postu:

Powrót do góry
majminka

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie bardzo chciałabym zaciągnąć kredyt, ale nie mam o tym bladego pojęcia. Najpierw chce się zorientować czy mój budżet to udźwignie. Przypadkowo wpadłam na finansowe aplikacje na telefon finansemobilne.pl i zastanawiam się czy taka aplikacja na prawdę może mi pomóc w kontrolowaniu swojego budżetu? Co myślcie?
Powrót do góry
Mater

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka aplikacja to naprawdę dobre rozwiązanie moim zdaniem, dlatego warto ją pobrać na swój telefon. Ja jednak chciałem Was zapytać o kredyt samochodowy ze strony https://www.habza.com.pl/kredyty-dla-klientow-indywidualnych/kredyt-samochodowy/ .Czy ktoś z Was miał może z czymś takim styczność i może podzielić się swoją wiedzą? Będę bardzo wdzięczny bo ja jestem kompletnie zielony
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja od siebie wspomnę o szerokiej ofercie kredytowej w kredyt123 opinie . W kredycie online oferują nawet 120 tyś nawet na 120 miesięcy . Do tego dogodne warunki, indywidualne podejście do klienta.
Powrót do góry
MacieX822

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet bardzo duże pożyczki możecie dostać ekspresowym tempie Wink Tak oglądałem teraz opcje pożyczek pod zastaw nieruchomości na stronie https://financialhome.pl i wyczytałem ze już w 24h od akceptacji wniosku będziecie mieli u siebie pieniądze. A pożyczyć można nawet do 1000000 złotych, na okres do 10 lat. Fajna opcja jeżeli macie działkę, mieszkanie, czy też do pod zastaw.
Powrót do góry
Izabell

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdą jest to, że dzisiaj możemy skorzystać w krótkim czasie z wielu ofert online. Osobiście chętnie postawiłąbym na http://www.aasapolska.pl/ . Firma ta umożliwia nam bowiem uzyskanie dużych środków finansowych w krótkim czasie, o ile się nie mylę nawet do 10 tysięcy złotych, przy czym w trakcie weryfikacji nie są potrzebne żadne zaświadczenia, nie sprawdza się też BIK.
Powrót do góry
sonia

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdą jest też to że w ekspresowym tempie można napytać sobie biedy. Banki oferują pożyczki tańsze i z dłuższym czasem spłaty. W Raiffeisen Polbank można spłacać przez 2 lata pożyczkę która jest nieoprocentowana a rrso wynosi tylko 2,88%
Powrót do góry
gepel

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, zastanawiam się czy wziąć kredyt gotówkowy, myślicie, że jest to dobre rozwiązanie czy nie do końca? Mam nagłe i nieprzewidziane wydatki dlatego jest mi potrzebna odpowiednia ilość gotówki od zaraz
Powrót do góry
Ślimaczek

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie po to działają doradcy kredytowi, by pomagać swoim klientom, a nie wciskać im na siłę chwilówkę. Taką pracę jak ich to ja rozumiem. Chętnie sie do nich wraca, po kolejny kredyt Nawet zajmują się kredytami trudnymi. Jak już nikt nie chce Wam dać kredytu, należy zglosić się do nich.
Powrót do góry
zunek

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybko mozna dzisiaj dostac kredyty. Nie ma z tym zadnego problemu. Wiem, ze tutaj https://www.kredyty-gotowkowe.net mozna znalezc dobry kredyt gotowkowy. Taki na pewno sie nam spodoba a nie bedziemy obciazeni dodatkowymi kosztami. Jakie kredyty bierzecie?
Powrót do góry
Exotic

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z kredytem dla firmy? Rozwijające się przedsiębiorstwo potrzebuje pieniędzy. Zerknijcie do https://hotmoney.pl/popularne-rodzaje-kredytow-dla-firm/ - wiele jest popularnych kredytów dla firm. Ale pamiętajcie, że kredyty firmowe są kredytami z określonym celem.
Powrót do góry
Sad Flower

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm ja za to uważam, że kredyt najlepiej brać w banku. Dobrze jest mieć pewność, że kredyt jest bezpieczny i nie mam w nim żadnych kruczków Smile Wiem coś o tym, bo wzięłam kilka kredytów i pożyczek nie do końca zwracając uwagę na to, jakie mogą być konsekwencje. Szukałam jakiegoś rozwiązania tego problemu i wszyscy polecali mi konsolidację. Mam konto w https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/ , więc poszłam do nich zapytać właśnie o taki kredyt. Okazało się, że mają go w ofercie i to w naprawdę atrakcyjnych warunkach Smile I teraz spłacam tylko jedną ratę pewnego, bezpiecznego kredytu.
Powrót do góry
jalme

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc kredyt zwróć uwagę czy na pewno dasz radę go spłacać. Ja zanim podjąłem się wzięcia jakiego kolwiek kredytu prosiłem o pomoc doradców. Ostatnio skorzystałem z bezpłatnej porównywarki kredytów w Krakowie na stronie https://krakowkredyty.pl/kredyty/kredyt-mieszkaniowy-hipoteczny-krakow/
Powrót do góry
kamil3

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to na pewno bardzo dużo osób stara się o kredyt.Sam jak brałem kredyt hipoteczny to przeglądnąłem wszystkie portale finansowe w tym stronę Bankowość .
Powrót do góry
Zimoch

PostWysłany: Sob Mar 14, 2020 02:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odradzam tego typu kredytu z nie zaufanych źródeł...
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Mar 14, 2020 02:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: