Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Panele podłogowe do salonu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mpire

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie świetną opcją może okazać się posadzka anhydrytowa, która prezentuje się bardzo dostojnie. Wylewki anhydrytowe słyną ze swojego dobrego przewodnictwa cieplnego, dzięki czemu możemy ją połączyć z ogrzewaniem podłogowym. Dodatkowo wylewka anhydrytowa bardzo fajnie i szybko się kładzie, gdyż ma zdolność do samopoziomowania się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sie 09, 2018 09:51    Temat postu:

Powrót do góry
Tola94

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie to super opcja Smile
Powrót do góry
Devil93

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, a co powiecie na takie kafelki podłogowe https://plytki24.pl/plytki-podlogowe/cat_100865.html? Nie są aby lepsze, wytrzymalsze? Przynajmniej mi się tak zdaje. Panel to jedynie drewno, które nie będzie twardsze od kamienia czy elementu mieszanego z PCV. My z mężem właśnie je rozważamy, ponieważ chcielibyśmy zrobić dom raz, a porządnie i mieć spokój na długi okres czasu, a nie jedynie chwilę. Oczywiście wszystko z czasem się sfatyguje, albo znudzi, ale to można będzie stopniowo pieniądze odkładać i robić i nic nie wyskoczy niespodziewanie, jak pęknięty panel.
Powrót do góry
fiona45

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze panele sprawdzają się, u nas np. najlepszym rozwiązaniem będzie podłoga drewniana. Już myślimy co kupić do jej montażu http://www.podlogiswiata.pl/oferta/akcesoria . Myślę, że sprawdzi się taka na długie lata, a jednak panele będzie trzeba wymieniać.
Powrót do góry
Yaro

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że z panelami bywa różnie. Ja własnie szukam podłogi do salonu bo jeszcze w tym roku planuję remont. Myślałem o panelach ale jakoś nie jestem do końca przekonany. Ostatnio trafiłem na firmę, która wykonuje trójwarstwowe podłogi drewniane. Taka podłoga jest bardzo solidna więc rozważam zakup takowej. Nie ma co ukrywać, że drewno jest niezastąpione jako materiał na podłogę. Poza tym pasuje do każdego stylu.
Powrót do góry
kapcz65

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymiana podłogi ważna rzecz. A jeśli już to planujesz to nie zapomnij o listwach przypodłogowych https://sztukatorium.pl/. Zobacz sobie jak to wygląda i jak dodaje elegancji pokojowi.
Powrót do góry
klepka

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może podłoga olejowana? Wysokiej jakości parkiet, którego cena nie będzie jakaś bardzo wygórowana? Wydaje mi się, że to dobra propozycja dla różnych pomieszczeń. Zgadzam się z tym, że odpowiednie listwy dodadzą takiej podłodze uroku. Wszystkie te produkty znaleźć można tutaj - https://www.fulmen-parkiety.pl/parkiet-lakierowany-olejowany-c-10.html. Pracują tam doświadczeni fachowcy, z którymi warto się skontaktować.
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanowczo odradzam panele, miałam u siebie i po 5ciu latach były tak porysowane, popękane że nadawały sie tylko do wymiany. Postanowiłam zainwestowac i postawiłam na drewnianą podłogę, z której naprawde jestem zadowolona, naprawde widać różnicę, także lepiej dopłacić a cieszyć się podłogą na długie lata. W moim domu mam podłogę lakierowaną i kupuje preparaty do konserwacji w https://dlapodlogi.pl/ Uzywam od kilku miesiecy i sprawdzają sie zawsze świetnie. Pamietajmy, ze drewniana podłoga nie może być pozostawiona sama sobie. A wy jaką macie podłogę w mieszkaniu?
Powrót do góry
qyop

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście mogę polecić Ci podłogi krzywoliniowe - https://profi-parkiet.com.pl/produkty/bolefloor/ Wyglądają bardzo nietuzinkowo i jeżeli ktoś szuka czegoś oryginalnego, ładnego to sprawdzą się świetnie Smile
Powrót do góry
layla88

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też rozważam zakup paneli podłogowych i wcale nie jest to prawda, że muszą one być kiepskiej jakości. Zobaczcie sobie panele podłogowe oferowane przez my-floor.pl . Myślę, że was mile zaskoczą, bo są bardzo ładne, solidnie wykonane i całkiem wytrzymałe. Także biorąc wszystkie te aspekty oferta ich wydaje się naprawdę opłacalna...
Powrót do góry
Niki

PostWysłany: Sob Gru 14, 2019 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panele to dobry wybór do mieszkania. Jest ich taki wybór, że bez trudu znajdziesz coś co będzie ci pasowało i pod względem wyglądu i ceny. My też mamy panele prawie w całym mieszkaniu i to jest bardzo wygodne rozwiązanie. Niektórzy narzekają na to, że panele stukają, ale tego problemu możesz łatwo uniknąć. Wystarczy, że pod panele zamiast zwykłej pianki położysz profesjonalny podkład pianowood - http://www.pianomat.pl/pianowood/ . Jest on 6 razy bardziej gęsty niż te najzwyklejsze stosowane pod podłogi pływające. Dzięki temu nie tylko likwiduje stukanie paneli, ale także dobrze dociepla podłogę i wycisza ją na dźwięki uderzeniowe.
Powrót do góry
Morgan

PostWysłany: Czw Sty 02, 2020 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoje panele mam ze sklepu Eurodom w Gdańsku. Wysoka jakość wykonania i dobra cena. Salon od razu wygląda lepiej Wink
Powrót do góry
mikolajseo

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 05:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się podoba, myślę, że będzie pasować.

Agencja interaktywna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Flipser

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się podoba, fajne rozwiązanie
Powrót do góry
czerwony_kapturek

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają posadzki dekoracyjne i szłabym bardziej w tę stronę, niż w stronę paneli, czy parkietów, ale to kwestia estetyki i tego, czy nam się podoba, czy nie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Mar 24, 2020 14:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: