Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Modna kuchnia?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastka87

PostWysłany: Sro Sie 05, 2020 12:36    Temat postu: Modna kuchnia? Odpowiedz z cytatem

Macie może do polecenia jakiś katalog z modnymi meblami kuchennymi? Szukamy inspiracji na aranżację kuchni w naszym domku letniskowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sie 05, 2020 12:36    Temat postu:

Powrót do góry
Aviatorka

PostWysłany: Sro Sie 05, 2020 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie koniecznie zerknijcie tu. Piszą tam o tym jakie meble kuchenne są modne w tym roku i podają wiele ciekawych pomysłów Smile
Powrót do góry
Lukrecja

PostWysłany: Czw Sie 27, 2020 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi tu tylko o meble ale też płytki, podłogę czy ogólnie całokształt. My na przykład chcemy zrobić podwieszane sufity, właśnie też w kuchni. Znalazłam takie moduły LED > https://www.perfektmarket.com.pl/moduly-led które idealnie będą pasowały. Nie wiem tylko jak będą prezentowały sie w kuchni ? Może ktoś z was ma i chętnie się pochwali ?
Powrót do góry
ksena

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2020 04:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za tak wiele inspiracji. Właśnie jestem na etapie planowania wystroju kuchni i wszystko mi się przyda Wink Chciałabym jeszcze poruszyć temat wyposażenia. Czy garnki Berghoff są dobre jakości? Marzy mi się porządny zestaw na dłużej. Mój ostatni zakup był nieudany niestety.
Powrót do góry
beretka

PostWysłany: Wto Paź 13, 2020 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zajrzyj na https://www.edinos.pl/kuchnia-i-jadalnia
Sklep oferuje meble do kuchni i jadalni w atrakcyjnych cenach,pasujące do każdego stylu i do każdego pomieszczenia.Kuchni czy jadalnia to miejsca wyjątkowe,w których każdy z nas spędza sporo czasu i w którym chce czuć się dobrze i wygodnie,dlatego tak ważne jest dobranie odpowiednich mebli,wygodnych krzeseł czy eleganckiego stołu.
Powrót do góry
KaskaMazurek

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 00:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej kuchni na pewno przyda się dzbanek filtrujący Aquaphor - https://www.czemproyal.pl/dzbanek-filtrujacy-aquaphor . Woda w butelkach jest coraz droższa, trzeba to dźwigać itd., a po co? Można pić przecież taką z kranu, tylko potrzebna jest filtracja, a taki dzbanek sprawdzi się do tego idealnie.
Powrót do góry
karl

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz trochę zaoszczędzić, to sprawdź w sieci outlet meblowy https://meblownia.pl/category/outlet-meble Może coś akurat wpadnie tobie w oko.
Powrót do góry
advert

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz koniecznie portale, gdzie sprzedawane są używane meble, jest ich teraz mnóstwo. W bardzo fajny sposób mogą Cię zainspirować i tanio oraz modnie urządzisz kuchnię i nie tylko. Ostatnio tak odświeżaliśmy kuchnię u teściów, kupiliśmy fajne krzesła, lampy i jest efekt wow! Dzięki takiemu wykorzystaniu kuchnia będzie oryginalna i stylowa.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Paź 28, 2020 21:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: