Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Coś dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czerwony_kapturek

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj w rozwoju dzieci przydadzą się pomoce dydaktyczne przedszkole aby dzieci miały jak najlepsze wsparcie w swojej drodze rozwojowej. Warto się nad tym zastanowić i wybrać odpowiednie zabawki mogą wiele pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 17, 2020 17:30    Temat postu:

Powrót do góry
Dynusia

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie może jakiś dobry preparat na afty dla dzieci? Nie wiem co jest tego przyczyną, ale nie możemy sobie od jakiegoś czasu poradzić z tym problemem. Słyszałam, że z jednym z etapów, by wyleczyć afty jest stosowanie Octeniseptu, zarówno w przypadku, gdy afty występują u dorosłych, jak i u dzieci. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Laje10

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lukrecja

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupujecie maluchom kocyki ? Ja zastanawiam się czy jakiegoś nie kupić, ale bardziej takiego nietypowego. Jak kocyk przytulanka do którego dziecko może się wtulić przed snem, ale też pobawić, bo wiem, że takie kocyki mają wszyte pluszaki, dzięki czemu są bardziej przytulne. Kupował ktoś z was taki kocyk ? Może znacie sklep, gdzie sami szyją takie kocyki ?
Powrót do góry
mirkowa

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 07:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzicom dzieci w wieku szkolnym może przydać się namiar na stronę, na które można kupić w jednym miejscu całą wyprawkę szkolną: https://arena.pl/kategoria/zeszyty-i-akcesoria-8607
Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej a czy wy wybieracie się czasem z waszymi pociechami do miejsc typu https://kidos.pl/zajecia/warszawa , gdzie czekają na nich różne atrakcje takie jak parki trampolin, czy też ogólna sala sportu ? Zastanawiam się czy takie coś może spodobać się chłopcu lat 7, co myślicie ?
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam takie tematy na forum Smile Zajrzyjcie jeszcze na ofertę sklepu Coolmama https://www.coolmama.pl/ Mają wszystko to co potrzeba do takiej wyprawki. Narodziny nowego członka rodziny to wyjątkowa chwila, warto więc się do niej odpowiednio przygotować Smile
Powrót do góry
weronikanok

PostWysłany: Pon Paź 12, 2020 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow Sklep internetowy z zabawkami online Smile Polecam!
Powrót do góry
Krzychu1

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 10:30    Temat postu: Wyprawka dla noworodka Odpowiedz z cytatem

Wyprawka dla noworodka https://4kidspoint.pl/1172-wyprawka-dla-noworodka to bardzo ważna kwestia. Z troską o naszego malucha, chcemy podarować mu jak najlepsze rzeczy, tak żeby niczego nie zabrakło. Razem z żoną zaopatrujemy się w sklepie internetowym, gdzie jest naprawdę szeroki wybór.
Powrót do góry
janinaa1

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno się przyda Very Happy
Powrót do góry
ynos89

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla koleżanki! Możesz jej podpowiedzieć, żeby zadbała o zęby swojego dziecka. Jeżeli byłabyś ciekawego artykułu na ten temat, to myślę, że warto https://www.acidolac.pl/zdrowe-zeby/zeby-mleczne-i-zeby-stale-u-dziecka-i-niemowlaka zobaczyć i dowiedzieć się więcej. Zęby mleczne i stałe, warto poczytać wartościowe porównanie. Dla rodziców przydatne kompendium wiedzy. Mam nadzieję, że ten interesujący wpis przyda się tobie lub twojej koleżance! Życzę zdrowia i pozdrawiam!
Powrót do góry
haniapaw

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja myślę, że warto pomyśleć także o starszych dzieciach, których rozwój jest bardzo ważny i warto inwestować i rozwijać ich pasje. Świetnym pomysłem jest kurs rysunku dla dzieci kraków . Na tych zajęciach dzieciaki poznają mnóstwo technik i form plastycznych, które można fajnie wykorzystać. Być może w przyszłości będą wdzięczne za pomoc w rozwoju ich talentu.
Powrót do góry
Gerta52

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolekcja https://www.vox.pl/kolekcje-mebli-baby-vox-match zawierająca solidne meble do pokoju dziecka. Unikalny design z pewnością wpasuje się do każdego wnętrza
Powrót do góry
Ingas

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze przydaja się pieluchy, bo tego idzie na potęgę, mozna też cos ladnego kupic mamie np fajna koszule poporodową albo jakąs bluzę bo w sumie nie można zapomnieć tez i o niej.
Powrót do góry
KaBeCzYnSkI

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zastanawiam się gdzie kupujecie ubrania dla swoich dzieci? Ja niedawno znalazłem taki fajny sklep https://www.51015kids.eu/chlopiec. W sumie teraz chyba zacznę tam zamawiać odzież dla mojego syna, bo to łatwiejsze niż jeżdżenie do sklepów stacjonarnych.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 20, 2020 11:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: