Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kupno mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartek32

PostWysłany: Pią Lip 10, 2020 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli naprawdę chcecie kupić nowe mieszkanie to na pewno warto skorzystać z bardzo dobrej oferty Olsztyńskie biuro nieruchomości .Sam z tej oferty ostatnio skorzystałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lip 10, 2020 13:04    Temat postu:

Powrót do góry
bogdan21

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nad kupnem mieszkania bardzo się zastanowiłem i podjąłem decyzje że bardzo dobre mieszkanie kupię w biuro nieruchomości warszawa . To była bardzo dobra decyzja.
Powrót do góry
bejka01

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym przypadku też łatwo nie było ale udało sie i już mieszkamy we własnym mieszkanku. Fakt sporo jeszcze pracy przed nami, bo nadal mamy je niewykończone. Zrobiliśmy sypialnię, a w tej chwili kończymy łazienkę. Właśnie kupiłam mały dodatek do niej, a dokładnie https://www.superwnetrze.pl/dozownik-na-mydlo-385ml-umbra-step-mietowy,t237996.html ładny, prosty, dobrej marki i w dobrej cenie.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Wto Lip 28, 2020 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super domy ostatnio pokazywała mi koleżanka na stronie https://cichadolina.pl . Możecie tam kupić coś w wielkości 150m2 z własnym ogrodem. Oferowane przez nich domy są komfortowe, funkcjonalne i starannie wykonane z bardzo dobrych materiałów.
Powrót do góry
czarownica

PostWysłany: Pią Lip 31, 2020 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mężem zastanawialiśmy się przez kilka lat nad kupnem mieszkania. Nie wiedzieliśmy, czy kupić ładne, wyremontowane mieszkanie, biorąc kredyt, czy z oszczędności kupić stary budek mieszkalny i wyremontować go tak jak chcemy. Jednak wybraliśmy drugą opcję i jesteśmy z tego zadowoleni. Niedługo kończy się remont. A większość pomieszczeń ozdabia kamień dekoracyjny z https://kamiennewnetrza.pl/kamien-dekoracyjny.
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Sro Sie 05, 2020 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapomnijcie o odpowiedniej firmie sprzątającej np gruz czy stare graty. Najlepiej u mnie sprawdził się TomGruz. Mają kompleksowe usługi , także wszystko przebiegło pomyślnie , znają się na rzeczy. http://tomgruz.pl/
Powrót do góry
jaga22

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przyda się mi sie to bo ja kupuję nowe mieszkanie w Warszawie a najlepszym deweloperem w Warszawie jest Atal, bo ma bardzo przystępne ceny mieszkań które można też kupić z wykończeniem pod klucz. Są one położone w zróżnicowanych lokalizacjach więc każdy znajdzie odpowiednią dla siebie
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 16, 2020 21:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: