Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklep z kosmetykami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaroslaw-olejniczak-84

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 09:59    Temat postu: Sklep z kosmetykami Odpowiedz z cytatem

W tym sklepie znajdziecie wiele produktów do pielęgnacji ciała i skóry twarzy. Balsamy, olejki, woski do depilacji lub hennę do brwi brązową. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sty 25, 2018 09:59    Temat postu:

Powrót do góry
mirkowa

PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja dodam do tego wątku jeszcze namiar na sklep z bardzo dobrymi lakierami hybrydowymi: https://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydowe Możecie sobie zresztą poczytać opinie o tych lakiera, na różnych forach kosmetycznych itd.
Powrót do góry
prerior

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My normalnie kupujemy w drogeriach, wczoraj też byliśmy bo żonka chciała sobie kosmetyki do twarzy z tej marki kupić http://bielenda.pl/ - nie są drogie i zawsze pod ręką bo łatwo dostępne
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej kupuję kosmetyki do makijażu w swoim ulubionym sklepie kosmetycznym online https://puderek.com.pl/ . Tam zawsze znajdę Loreal, czy też Catrice bo mają taniej w porównaniu z innymi sklepami. Jeszcze nigdy się nie zdarzyło by nie mieli danego produktu, lub przesyłka się opóźniała. Ja jestem zadowolona że znalazłam ten sklep. Też zamawiacie tutaj kosmetyki ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Nelka

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was używał kiedyś henny, ale nie do brwi, lecz do włosów? Widziałam taki produkt ostatnio w sklepie oferującym również inne kosmetyki marokańskie i poważnie zastanawiam się, czy sobie nie zamówić Smile Nie kosztuje dużo, więc o pieniądze nie chodzi, zastanawiam się tylko, jaki będzie efekt na włosach... używaliście może? Możecie podzielić się wrażeniami?
Powrót do góry
Adam80

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona od jakiegoś czasu stosuje tylko naturalne kosmetyki. Ostatnio nawet przesłała mi link do sklepu internetowego https://malafabryczka.pl/kategoria/pielegnacja-ciala/454 żebym jej zamówił. Nie bardzo się na tym znam ale żona mówi, że są świetne.
Powrót do góry
zunek

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetykow jest wiele, wiec mozna sobie dobrac takie, jakie nam najbardziej pasuja. Tez krem witaminowy do ciala Hildegard Braukmann jest fajny dla mnie. Teraz uzywam go na co dzien i wiem, ze moja skora dzieki niemu nie jest przesuszona. Lubicie balsamy?
Powrót do góry
zuzkazz25

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, dzisiaj w Internecie sklepów z kosmetykami jest mnóstwo. Warto w nich kupować bo można zaoszczędzić trochę pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sad Flower

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że natrafiłam akurat na taki wątek. Ja od jakiegoś czasu bardzo interesuje się kosmetykami i ciągle staram się wypróbowywać produkty nowych marek. Mam na tapecie zarówno pielęgnację, ale także kosmetyki kolorowe i ciągle śledzę nowinki ze świata kosmetycznego. Powiem Wam, że ostatnio udało mi się odkryć naprawdę fajną drogerię internetową. Mowa tutaj o sklepie ezebra. Znalazłam w ich asortymencie kilka marek, których nie znałam i zdecydowałam się złożyć zamówienie. Padało między innymi na tusz do rzęs oraz podkład od marki Avon. Tutaj: https://www.ezebra.pl/pl/producers/avon-1317977652.html możecie znaleźć wykaz tych produktów. Przyznam szczerze, że o Avonie słyszałam, ale nigdy żaden z ich produktów nie wpadł w moje ręce, więc stwierdziłam, że najwyższy czas to nadrobić Very Happy Oprócz tego zamówiłam też balsam do ciała, krem nawilżający i nową zalotkę. Przesyłka dotarła do mnie naprawdę sprawnie. Kosmetyki były odpowiednio zabezpieczone, więc nie trzeba się obawiać, że ucierpią podczas transportu Wink
Powrót do góry
seksilejdi

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś używałam hennę, ale na całe szczeście zdecydowałam się na pernamentny makijaż Smile
mirkowa

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio odwiedzając drogerie coraz częściej sięgamy też po różnego rodzaju kosmetyki intymne. Są to na przykład lubrykanty albo różnego rodzaju żele pobudzające, olejki do masażu intymnego itd.
Powrót do góry
neki

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o kosmetyki naturalne to ja zdecydowanie polecam sklep era natura. nie dość, że mają naprawdę sporo różnych produktów to i cenowo wygląda to bardzo zachęcająco i mnóstwo porad można tam znaleźć jak ktoś się nie zna
Powrót do góry
Marzsi63

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym sklepem z kosmetykami ostanio jest Kontigo https://kontigo.com.pl/naturalne/bestsellery-naturalne.html. Mają szeroką ofertę w sklepie internetowym i stacjonarnych. Jest w czym wybierać a do tego w klubie są atrakcyjne zniżki Smile
Powrót do góry
Eroika

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio sporą wagę przywiązuję do pielęgnacji twarzy oraz ciała. Od znajomej słyszałam wiele dobrego o kosmetykachNacomi zanim jednak zdecyduję się na zakup czegoś z ich asortymentu bardzo chętnie się dowiem czy Wy może polecacie coś konkretnego? Albo ogólnie jakie macie zdanie o tej marce?
Powrót do góry
Julia

PostWysłany: Wto Gru 01, 2020 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

często kupuję kosmetyki w pobliskiej hurtowni kosmetycznej w Poznaniu
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Gru 01, 2020 22:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: