Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy fotowoltaika jest opłacalna?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spioch09

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 11:56    Temat postu: Czy fotowoltaika jest opłacalna? Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się czy fotowoltaika jest opłacalna, koniecznie zerknijcie do artykułu tutaj!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Gru 16, 2019 11:56    Temat postu:

Powrót do góry
elcia

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że jest opłacalna, to nie pozostawia moim zdaniem żadnych wątpliwości. A coraz więcej możliwości pojawia się na rynku. Słyszeliście o dachówkach fotowoltaicznych? zobaczcie na http://3sgroup.pl/dachowki-fotowoltaiczne-nowym-standardem-budownictwa/ . Znajomi stawiają dom i ostatnio jak byli to właśnie o takich dachówkach powiedzieli, zastanawiają się nad montażem. Jeszcze kilka lat temu nie mogliby sobie na to pozwolić, ceny były bardzo wysokie, ale teraz z roku na rok pojawiają się coraz to nowsze modele. A takie dachówki wyglądają super, do tego charakteryzuje ich wysoka żywotność, mogą być nawet kilkukrotnie efektywniejsze i wytrzymalsze niż tradycyjne alternatywy.
Powrót do góry
Slit

PostWysłany: Sob Mar 14, 2020 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku zdecydowanie tak - zużycie prąd mam na tyle niewielkie, że zużywam praktycznie to co wyprodukuje mój system fotowoltaiczny. Mi montaż wyszedł wyjątkowo tanio, bo trafiłem na świetną ofertę firmy https://bisolar.pl/ w Krakowie, polecam tak na marginesie
Powrót do góry
Mariano23

PostWysłany: Nie Mar 22, 2020 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam od września, więc mały staż i najlepsza produkcja dopiero przede mną, ale wyglada że jest opłacalna. Dzisiaj (22 marca) moja instalacja (5,5 kW) wyprodukowała 26,6 kWh, co mi wystarcza na 2dniowe zużycie. Instalacja cała na raty. Kosztuje mnie miesięcznie tyle co dotychczasowy rachunek za prąd.
Powrót do góry
malowanalala

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rachunki za prad tak ida w góre, ze kazdy stara sie wybrac najlepsze dla siebie rozwiazanie, a fotowoltaika wlasnie takim jest. Dlugofalowa inwestycja, korzystna na pewno. MY z mezem mamy w planach fotowoltaike wlasnie, znajomi polecil nam firme Levada bo maja wysokiej jakosci panele, zajmuja sie montazem i pomagaja tez uzyskac dofinansowanie
Powrót do góry
slawek33332

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2020 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno fotowoltaika w obecnych czasach jest opłacalna.Sam już ją mam od około dwóch lat.
jaworwer88

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też posiadam panele fotowoltaiczne i na prawdę jestem zadowolony z tej inwestycji ja korzystałem z usług firmy Grento fotowoltaika Lublin i serdecznie polecam.
Yaro

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że się opłaca. Wiadomo, że początkowy koszt instalacji jest dość wysoki, ale biorąc pod uwagę, że ceny prądu idą w górę to inwestycja szybko się zwróci. Jeśli interesuje Was energia odnawialna to poczytajcie trochę o działaniu fotowoltaiki. Obecnie jest wiele firm oferujących wykonanie instalacji bardzo wysokiej jakości.
Powrót do góry
Adus

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 06:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawny montaż paneli fotowoltaicznych wykonała u mnie firma http://www.fotowoltaika-jelenia.pl/. Wszystko wykonują bardzo szybko i dokładnie, a poza tym nie inkasują wysokich kwot. Można im zaufać.
Powrót do góry
szalonyksiengowy

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz pieniądze i nie wiesz w co zainwestować to jak najbardziej. Natomiast nie liczył bym na jakieś mega zyski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Paź 26, 2020 20:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: