Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niezbędnik kierowcy na podróż?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olka12

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 10:54    Temat postu: Niezbędnik kierowcy na podróż? Odpowiedz z cytatem

Macie może jakiś spis akcesoriów, które należy mieć przy sobie planując długą podróż autem? Boję się, że o czymś zapomnę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 17, 2020 10:54    Temat postu:

Powrót do góry
Karmazyn

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem niedawno wpadł mi w oko ten artykuł w tym temacie. Myślę, że może Ci pomóc Smile
Powrót do góry
nastka87

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniądze, dokumenty, jakaś latarka, narzędzia, apteczka, no i najważniejsze, czyli jedzonko Wink To ostatnie tak pół żartem, pół serio, ale w moim przypadku to są zawsze niezbędniki, zwłaszcza jakiś dłuższych podróży. A jeśli jedziesz do kogoś to warto też o jakimś prezencie pomyśleć, przynajmniej u mnie tak się robi Razz Znajoma jak ostatnio do mnie przyjechała to kupiła mi uwaga... Kołdrę zimową Very Happy Bo wie, że jestem zmarzluchem. Niedługo ja do niej jadę, więc też jej kupię kołdrę, ale nie znam się na tym, więc jestem na etapie "doszkalania" (ten artykuł trochę mi pomógł http://woman-news.pl/koldry-z-welny-czy-puchu-czyli-jaka-koldre-wybrac-na-zdrowy-i-dobry-sen/ ) W każdym razie wydaje mi się, że to takie najpotrzebniejsze rzeczy Smile
Powrót do góry
Nelka

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto się do takiej podróży przygotować również teoretycznie. Czy będziecie na przykład wiedzieli co zrobić, kiedy samochód zepsuje się Wam na środku drogi? Na stronie internetowej https://centrumaut.pl/jakie-naprawy-na-drodze-moze-zaoferowac-pomoc-drogowa/ możecie sobie poczytać, jakie naprawy może Wam w takiej sytuacji zaoferować pomoc drogowa. Polecam, taka wiedza może się Wam przydać.
Powrót do góry
TwistyClown

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedziesz na jakiś zlot motoryzacyjny czy coś takiego? Jeśli tak to możesz zabrać ze sobą płyn do mycia pojazdów, aby przed zlotem doprowadzić samochód do ładu po długiej podróży.
Powrót do góry
haniapaw

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że jeśli ktoś uwielbia podróże to może warto wygłuszyć samochód, aby nie dostawały się do wnętrza hałasy z zewnątrz? Polecam wejść na stronę https://www.bitmat.pl/wygluszanie-drzwi-w-samochodzie i zobaczyć jak łatwo można to wykonać. Myślę, że każdy kierowca i pasażerowie znacząco odczują to podczas jazdy, a podróż będzie jeszcze przyjemniejsza.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 23, 2020 13:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: