Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie i fitness
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Indigo1

PostWysłany: Sob Paź 31, 2020 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyjcie na oferte sklepu 7Nutrition https://7-nutrition.com/ gdzie można wybierac spośród najlepszych odzywek i suplementów. Nie tylko pod względem bogatej zawartości substancji odżywczych wspomagającyh prace naszego organizmu ale także pod względem smakowym - kupki smakowe nawet najbardziej wymagającego konsumenta zostaną zadowolone Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Paź 31, 2020 15:52    Temat postu:

Powrót do góry
TomaszM

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 12:04    Temat postu: narty i nie tylko ;) Odpowiedz z cytatem

Ostatnio poszerzyłem swoją aktywność o narty Smile Polecam stronę https://snowsport.pl/narty_zjazdowe-k386.html Świetne ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
czerwony_kapturek

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ale u mnie teraz przerwa w ćwiczeniach, bo zdiagnozowano u mnie zwichnięcie barku i nie mogę się za bardzo ruszać. Przede mną jeszcze bolesna rehabilitacja, ale lekarze z CM Gamma, którzy mnie prowadzą są dobrej myśli i uważają, że szybko wrócę do pełnej sprawności.
Powrót do góry
majawogrodzie

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 15:12    Temat postu: deskorolki fiszki Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam sport, a szczególnie sporty ekstremalne. Ostatnio odnalazłam nową pasję w deskorolkach takich jak tutaj https://kronos-shop.pl/pol_m_SKATING_DESKOROLKI_Deskorolki-Fiszki-229.html. Czy ktoś z Waż również śmiga na deskorolce?
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uwielbiam trenować. Warto jednak sport połączyć też z dobrą dietą. W ten sposób można uzyskać świetne efekty. Przykładowo warto byłoby chociażby zakupić sobie Protein Pudding. Z niego można przygotować sobie niskokaloryczny deser, który pomoże nam rozbudować mięśnie.
Powrót do góry
advert

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie, odpowiednia dieta i ruch to podstawa, najlepsze efekty jeżeli chodzi o zdrowie i sylwetkę osiąga się łącząc oba te elementy. Warto też spożywać żywność jak najmniej przetworzoną, my np. kupiliśmy butelki na sok i sami go tłoczymy za pomocą wyciskarki wolnoobrotowej. Taki sok spokojnie 2-3 dni w lodówce postoi, poecam, to bomba witaminowa
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 20, 2020 22:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: