Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziecięca odzież?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
igraszz

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 08:16    Temat postu: Dziecięca odzież? Odpowiedz z cytatem

Jak wybrać ubranka dla dzieci z dobrego materiału? Chodzi mi o to, aby skóra dziecka odpoczywała a nie się pociła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lip 14, 2020 08:16    Temat postu:

Powrót do góry
olka12

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo skuteczne rozwiązania w tej kwestii podają tu. Zobacz sobie koniecznie tych kilka porad, naprawdę warto.
Powrót do góry
Ciekawska

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 23:25    Temat postu: Re: Dziecięca odzież? Odpowiedz z cytatem

igraszz napisał:
Jak wybrać ubranka dla dzieci z dobrego materiału? Chodzi mi o to, aby skóra dziecka odpoczywała a nie się pociła.

Bawełna najlepsza, bo przepuszcza powietrze, ale chyba większość ubranek dla dzieci jest z takich materiałów ? Myślałaś nad takimi szytymi na miare, aby były wygodniejsze dla malucha ? Ja wczoraj znalazłam w tym sklepie > https://e-kidsplanet.com/ takie ubranka. Poza tym mają tam przeróżne akcesoria dla maluchów i dla mam, a nawet zabawki dla starszych już dzieci.
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W razie czego to tutaj https://www.coolmama.pl/ jest spory wybór takich ubrań dla noworodków. Warto odpowiednio przygotować się na powitanie nowego członka rodziny. Są to produkty polskie a więc najwyższej jakości Smile
Powrót do góry
Sad Flower

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii warto po prostu znaleźć sklep z ubraniami dla dzieciaków, w którym rzeczy będą fajne jakościowo. Z własnego doświadczenia polecam tą ofertę: https://www.51015kids.eu/chlopiec to sklep 5 10 15, z którego zamawiałam już kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Mają bardzo rozbudowaną ofertę, więc może akurat coś Wam wpadnie w oko.
Powrót do góry
TwistyClown

PostWysłany: Wto Sty 12, 2021 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie polecilibyście kupić buty dziecięce? Zależy mi przede wszystkim na czymś wytrzymałym i wygodnym dla dziecka. Dobrze też, by było to stosunkowo ciepłe obuwie. Wink
Powrót do góry
pani_domu

PostWysłany: Wto Sty 12, 2021 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj ubranka dziecięce kupuję gdzieś w internecie, więc chętnie posprawdzam Wasze stronki Smile
Kluska

PostWysłany: Wto Sty 12, 2021 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię kupować ubrania dla dzieci w sprawdzonych sklepach sportowych.Sklepy sportowe słyną z tego,że oferują klientom odzież wysokiej jakości,trwałą,estetyczną i solidnie wykonaną.W sklepie Hummel można kupić bluzy dla dzieci ale też kurtki,bieliznę termoaktywna czy obuwie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sty 12, 2021 12:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: