Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont domu mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam.jarosz.89

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 11:51    Temat postu: Przenośne agregaty prądotwórcze Odpowiedz z cytatem

W temacie agregatów prądotwórczych Honda mogę z czystym sumieniem polecić tą markę. Niezawodna i mega wydajna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sty 25, 2018 11:51    Temat postu:

Powrót do góry
adam.jarosz.89

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 11:53    Temat postu: Specjalne sznury do pieców Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie sznuru do pieca używanego w domu do ogrzewania to nie znajdziecie lepszego!
Powrót do góry
jagoda.jasinska97

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy remoncie bardzo pomocne są elektronarzędzia. Bez nich przecież nie powiesisz karnisza, czy lampy - no chyba, że na jakiś klej montażowy. Ja jednak nie ufam takim rozwiązaniom.
Powrót do góry
Ciekawska

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję remont, ale zewnętrzny domu. Niestety nie jestem w stanie sam go wykonać, dlatego jestem zmuszony do wynajęcia ekipy remontowej. W oko padła mi ta > http://malhaus.pl/uslugi/prace-murarskie-i-stolarskie/ , która w swoim zakresie świadczy usługi takie jak: wylewki, wyburzenia oraz rozbiórka wraz z wywozem gruzu, śmieci i starych mebli. Ponadto zapewniają pomoc w zakupie materiałów budowlanych oraz transport.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja sąsiadka właśnie robiła remont mieszkania i nie zgadniecie co odkryła w swojej piwnicy? Szczura. Nie wiadomo kiedy i skąd się tam pojawił, ale szybko zadzwoniła do firmy dezpest i oni zajęli się gryzoniem. Dobrze, że miała namiary do tak dobrej firmy, która ma spore doświadczenie w zwalczaniu różnorakich szkodników. W ten sposób szybko i efektywnie pozbyła się problemu.
Powrót do góry
Pstryczek

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety my nie możemy sobie jeszcze pozwolić na remont (za duże koszty) i radzimy sobie innymi sposobami na polepszenie wyglądu czy też funkcjonalności naszego mieszkania. Pomagają nam w tym między innymi Allocacoc kostki. Bardzo się cieszymy, że je znaleźliśmy bo dzięki nim możemy w końcu podłączyć wszystkie domowe sprzęty i wygląda to estetycznie.
Powrót do góry
aniaola37

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji remontu domu może warto zainteresować się jego ociepleniem? Dzięki firmie http://www.unicon-termo.pl możecie wykonać audyt energetyczny, który dokładnie wskaże wszystkie słabe punkty waszego domu w kontekście utraty ciepła.
Powrót do góry
Kimi

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem przed samym aranżowaniem mieszkania, ale całkiem dobrze mi wszystko idzie. Znalazłam ciekawy narożnik, ładne obrazy na płótnie https://sklep.foteks.pl/obrazy-na-plotnie-86-reprodukcje.html i nawet meble do garderoby. O dziwo cały remont i wprowadzanie się do nowego mieszkania idzie nam całkiem łatwo i dobrze. Aż strach pomyśleć, czy nam coś nagle nie wyskoczy : P
Powrót do góry
MalarzKrk

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 05:07    Temat postu: Re: Malowanie mieszkań Odpowiedz z cytatem

[quote="MalarzKrk"]Aby pomalować mieszkanie można skorzystać z usług Malarz Kraków - malowanie mieszkań na terenie Krakowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MalarzKrk

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 05:10    Temat postu: Re: Malowanie mieszkań Odpowiedz z cytatem

MalarzKrk napisał:
Aby pomalować mieszkanie można skorzystać z usług Malarz Kraków - malowanie mieszkań na terenie Krakowa
Powrót do góry
MalarzKrk

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 05:12    Temat postu: Re: Malowanie mieszkań Odpowiedz z cytatem

MalarzKrk napisał:
Aby pomalować mieszkanie można skorzystać z usług Malarz Kraków - malowanie mieszkań na terenie Krakowa
Powrót do góry
MalarzKrk

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 05:15    Temat postu: Re: Malowanie mieszkań Odpowiedz z cytatem

Tak
Powrót do góry
MalarzKrk

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 05:22    Temat postu: Re: Malowanie mieszkań Odpowiedz z cytatem

Miezkanie w zabrudzonych pomieszczeniach, wyblakłych ścianach nie należy do miłych wrażeń estetycznych.
Powrót do góry
MalarzKrk

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 05:26    Temat postu: Re: Malowanie mieszkań Odpowiedz z cytatem

MalarzKrk napisał:
Powrót do góry
MalarzKrk

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 05:27    Temat postu: Re: Malowanie mieszkań Odpowiedz z cytatem

MalarzKrk napisał:
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Cze 28, 2018 05:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: