Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont domu mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MalarzKrk

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 05:28    Temat postu: Re: Malowanie mieszkań Odpowiedz z cytatem

MalarzKrk napisał:
Aby pomalować mieszkanie można skorzystać z usług Malarz Kraków - malowanie mieszkań na terenie Krakowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Cze 28, 2018 05:28    Temat postu:

Powrót do góry
Mariusz9

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy remoncie mieszkania podstawą jest odpowiednie zabezpieczenie podłogi i mebli oraz spakowanie w kartony wszystkiego, co na ten czas należy wynieść. Ja stosowałem do tego taśmę pakową Akryl czarną: https://opaksystem.pl/pl/p/Tasma-pakowa-KOLOR-48x50-akryl-czarna/115 Jest stosunkowo tania i w zupełności spełnia swoją funkcję. Mogę ją szczerze polecić. Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony_kapturek

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi o wylewki żywiczne to macie jakieś doświadczenia?Zastanawiam się właśnie nad takim rozwiązaniem. Podobają mi się takie posadzki.
Powrót do góry
Elsa87

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłabym wdzieczna za pomoc - szukam sklepu, gdzie kupię bramy wiśniowski w Poznaniu - ktoś ma jakieś namiary? Najlepiej jakiś niedrogi sklep, z dużym wyborem bram...
Powrót do góry
Yaro

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się zaczyna remont to przydają się dobre narzędzia. Na szczęście teraz jest tak, że sprzętu nie trzeba kupować bo można go wypożyczyć. Bardzo duży wybór dobrych narzędzi budowlanych znajdziecie w wypożyczalni Tool Serwis https://www.wypozyczalnia-toolserwis.pl/rodzaj/sprzet-budowalny . Tu możecie wynająć na dowolny okres agregaty, młoty, mieszadła, myjki, osuszacze, nagrzewnice i wiele innych. Na ich stronie znajdziecie szczegóły oferty. Tool Serwis wypożycza sprzęt naprawdę dobrej jakości i to w bardzo atrakcyjnych cenach.
Powrót do góry
bejka01

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze współczuję tym, którzy zabierają się za taki generalny remont. Masakra, ja na samą myśl dostaję gęsiej skórki. Na szczęście mamy to za sobą, bo robliśmy go trzy lata temu. Teraz jednak zdecydowaliśmy sie na wymianę mebli w salonie, no wiecie remont domu jednak sporo nas kosztoawał i wydawało się nam, że nie wymagają wymiany. Jednak doszliśmy do wniosku, że czas najwyższy kupić coś nowszego i tak np. sofę wiemy, że wybierzemy u nich https://scandicsofa.pl/pl/c/SOFY/13 a to dlatego, że raz są naprawdę świetne, dwa oni robią bardzo porządne meble, a trzy ceny sa jak za takie meble bardzo przyzwoite.
Powrót do góry
mpopielarz35

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da rady bez stresu, solidnie już prędzej, ale pytanie za jakie miliony? Smile Ja przy swoim domu ze stresu i wykończenia nabawiłem się zapalenia trzustki.
KarolKon

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak remont mieszkania to i remont drzwi i wszystkiego co związane z podstawową funkcjonalnością naszego lokum. Gdybeyście szukali miejsca gdzie możecie kupić potrzebne wam przedmioty to polecam zajrzeć tutaj: https://sklep-art-meb.pl/pl/p/Zamek-do-drzwi-przesuwnych-natura-nr-1900/3192
Powrót do góry
MalarzKrk

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 19:51    Temat postu: Re: Malowanie mieszkań Odpowiedz z cytatem

[quote="MalarzKrk"]Aby pomalować mieszkanie można skorzystać z usług Malarz Kraków - malowanie mieszkań na terenie Krakowa
Powrót do góry
MalarzKrk

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 19:52    Temat postu: Re: Malowanie mieszkań Odpowiedz z cytatem

Aby pomalować mieszkanie można skorzystać z usług Malarz Kraków - malowanie mieszkań na terenie Krakowa[/quote]
Powrót do góry
Kasia31

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2020 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W momencie kiedy aranżowałam swoje mieszkanie, bardzo pomogli mi oni http://www.dekohaus.pl/, zaczerpnęłam ciekawych pomysłów, np w salonie postawiłam na okładzinę kamienną, na początku nie sądziłam, że będzie to aż tak wspaniały efekt. Jeżeli zastanawiacie się nad taką alternatywą to ja osobiście polecam Smile Myślę, że nie będziecie żałować.
Powrót do góry
fionka

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas konieczny był remont domu z powodu miany starego pieca na coś nowszego no i bardziej nowocześniejszego. Po długich rozmowach postanowiliśmy zakupić piec z https://www.defro.pl/ . Teraz ze starej kotłowni to dodatkowe miejsce powstało na pralnię.
Powrót do góry
marzenka22Walc1

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 13:47    Temat postu: Remont łazienki Odpowiedz z cytatem

Latem chciałam zrobić remont łazienki i tak się zastanawiam nad wstawieniem elementów szklanych jak kabina prysznicowa ze szkła lub wanna szklana. Nie wiem czy jest to łatwe w utrzymaniu. Łazienka będzie używane tylko przez dorosłych więc jakieś ślady rączek po dzieciach nie wchodzą w grę. Znalazłam firmę https://cienkusz.com.pl która zajmuje się tego typu wykonaniami. Wyglądają pięknie a co Wy o szkle w łazience sądzicie?
Powrót do góry
Ślimaczek

PostWysłany: Nie Maj 10, 2020 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy remont w domu od lutego i mam już szczerze dość kłótni, kto może akurat używać drabiny. Pomyślałam sobie, że w sumie to wystarczyłby mi podest aluminiowy https://drabest.pl/pl/23-taborety-podesty bo generalnie na jakieś super wysokości wchodzić nie muszę. Jestem kurdupel, co tu dużo mówić.
Powrót do góry
adam322

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 05:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się robi remont mieszkania to powinno się także kupić bardzo dobre meble.Chyba każdy człowiek bardzo dobrze o tym wie.
Reklama

Wysłany: Czw Maj 14, 2020 05:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: