Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowa dieta
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czlo

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 16:27    Temat postu: Zdrowa dieta Odpowiedz z cytatem

szczęśliwy i zdrowy człowiek zawsze wygląda dobrze, dlatego zawsze zalecam zdrową dietę i dużo ruchu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Gru 31, 2019 16:27    Temat postu:

Powrót do góry
Erudycja

PostWysłany: Czw Sty 02, 2020 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze powiedziane... jesteśmy tym co jemy...
Powrót do góry
ewkowa8

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy zrobić coś dla swojego zdrowia, to warto zwracać większą uwagę na to, co się je. Warto wybierać produkty dobrej jakości. Może się wydawać, że to nie ma znaczenia, ale wystarczy spróbować jedzenia, które nie ma w sobie śladów gmo i porównać je z tańszymi odpowiednikami... Nawet osoba, która się nie zna, poczuje różnicę. Wystarczy tylko poczytać jaki wpływ na organizm mają produkty z gmo - http://www.farmio.com/co-to-jest-gmo - aż się odechciewa jeść. Ale wystarczy zwiększać swoją świadomość i kupować odpowiedzialnie. A to już wielki krok w stronę poprawy zdrowia Smile
Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Nie Sty 12, 2020 18:19    Temat postu: Dobra dieta Odpowiedz z cytatem

Czesc! Żyjemy w coraz szybszych czasach, ostatnio nie chce mi sie marnowac czasu na gotowaie obiadków itp., zamierzam dla calej rodzinki zamówic catering https://primafoodcatering.pl/ co sadzicie o moim pomysle? Oczywiscie dla dzieciakow bedzie cos dodatkowo w domu Smile
Powrót do góry
KaroKaro28

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super figura a co z cerą ? Znacie laser frakcyjny co2 lublin
Powrót do góry
inguula12

PostWysłany: Pią Lut 07, 2020 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Chyba każdy z nas zauważa to u siebie, że dieta przekłada się nie tylko na nasz wygląd zewnętrzny, ale też na nasze samopoczucie. Jeśli jemy zdrowo, to też czujemy się lepiej. Dlatego warto pomyśleć nad zmianą naszych nawyków żywieniowych jeśli jeszcze nie mamy wypracowanego systemu jedzenia zdrowych posiłków. Wbrew pozorom to naprawdę nie jest trudne, szczególnie, że w dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji tysiące przepisów w sieci, które pomogą nam jeśli nie jesteśmy mistrzami gotowania. Np. tutaj znajdziesz świetny śniadaniowy przepis na sałatkę z nasionami chia: https://znasz-chia.pl/salatka-z-nasionami-chia/. Nie dość, że mnóstwo warzyw to jeszcze nasiona chia, które mają mnóstwo cennych właściwości. Poszukaj, z pewnością w sieci znajdziesz również mnóstwo innych, które na pewno przypadną Ci do gustu. Smile
Powrót do góry
camienil

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno zakupiłem w sklepie internetowym https://www.marihuananasiona.pl/ nasiona konopi, aby dodawać je do różnych posiłków.
Powrót do góry
płaszczka

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowa dieta jest bardzo ważna dlatego też coraz więcej ludzi decyduje się na taką dietę. Jednak nie zawsze mamy czas i ochotę stać przy kuchni i przygotowywać te wszystkie zdrowe posiłki. Dlatego też bardzo fajna alternatywą jest dieta pudełkowa, która to pozwala nam na zdrowe i regularne spożywanie posiłków nie robiąc ich. Sama chcąc zacząć się zdrowo odżywiać zdecydowałam się na dietę pudełkową, którą zamawiam tutaj https://dietly.pl/catering-dietetyczny/gliwice
Powrót do góry
malowanalala

PostWysłany: Pią Mar 13, 2020 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda, czlowiek jest tym co je, niestety ale zle nawyki dadzą kiedys o sobie znac.. ja zaczelam zauwazac, ze moja waga rosnie,w ogole cera sie pogorszyla i czulam sie nie za fajnie, okazalo sie, ze za to wszystko odpowiedzialna byla moja nieprawidlowa dieta! postanowilam cos z tym zrobic, zaczelam zamawiac posilki z https://loveatcatering.pl/ i teraz jest zdecydowanie lepiej, zarowno pod katem wagi jak i samopoczucia, maja zdrowe, smaczne posilki w dobrych cenach
Powrót do góry
Sad Flower

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 01:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowa dieta jest naprawdę ważnym aspektem - ja od zawsze staram się zwracać uwagę na to co jem, niestety nie zawsze mam czas na przygotowywanie posiłków. Z tego względu postawiłam na catering dietetyczny. Mój wybór padł na usługi Easy Diet, firmy z wieloletnim doświadczeniem. Na ich stronie: https://easydiet.pl/menu znajdziecie więcej szczegółowych informacji. Ja jestem bardzo zadowolona z posiłków, które są mi codziennie dostarczane.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2020 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie jest bardzo istotne dla naszego organizmu. Niestety często zaniedbujemy go dostarczając mu chemicznych produktów, sztucznych, które negatywnie wpływają na nasze zdrowe. Warto to zmienić. Nie musimy nawet sami zostać z gotowaniem, bo możemy zgłosić się do firmy https://afterfit-catering.pl/gorzow-wielkopolski skorzystać z bardzo dobrej diety pudełkowej. Jest to znakomite rozwiązanie.
Powrót do góry
czerwony_kapturek

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zdrowa dieta to polecam wyciskane soki, one są najlepsze. Kupiłam wyciskarkę, ale najpierw zerknęłam na ranking wyciskarek wolnoobrotowych aby wybrać najlepszą z nich, dostosowanych do własnych możliwości.
Powrót do góry
Doli

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2020 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi niestety zawsze brakowało czasu na to by zadbać o swoją dietę. By przygotować zdrowe, wartościowe posiłki trzeba mieć sporo czasu. Dlatego w końcu zdecydowałam się na catering dietetyczny, czy jak kto woli na dietę pudełkową. Dla mnie okazało się to rewelacyjnym rozwiązaniem. Zamawiam posiłki (5 dziennie) w firmie Tylko Zdrowe - https://tylko-zdrowe.pl/ , która dostarcza je na terenie Lubartowa, Lublina, Sokołowa Podlaskiego, Węgrowa. Jest to lokalna firma, która korzysta z lokalnych produktów. Ich posiłki są smaczne, zdrowe, zawsze świeżę. Mają określoną kaloryczność, więc dokładnie są dopasowane do moich potrzeb. W końcu dzięki temu jem zdrowo, udało mi się zrzucić zbędne kilogramy, bez wyrzeczeń i bez spadku formy.
Powrót do góry
sarsax

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 07:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erudycja napisał:
Dobrze powiedziane... jesteśmy tym co jemy...

zgadzam się Smile
Mamiko

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2020 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo bym chciała zdrowo się odżywiać, ale niestety brak mi dyscypliny i silnej woli.. Staram się po prostu jeść dużo warzyw i pić wodę żeby nadrobić chociaż od tej strony.
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 18, 2020 09:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: