Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wczasy nad morzem
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pachniolina

PostWysłany: Pon Lut 03, 2014 13:28    Temat postu: Wczasy nad morzem Odpowiedz z cytatem

Zorganizuj wspaniałe wczasy nad morzem! Zapoznaj się z ofertą hotelu Faleza na faleza.pl. Zapraszamy.
Reklama

Wysłany: Pon Lut 03, 2014 13:28    Temat postu:

Powrót do góry
kaprikosa

PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczasy nad polskim morzem? Proszę Cię...to już przeżytek. A poza tym krajowe wakacje wcale nie wychodzą taniej niż te zagraniczne, za to pod względem jakości pobytu naprawdę wolę wybrać się gdzieś dalej. Aktualnie myślimy ze swoim chłopakiem nad ofertami last minute Chorwacja, gdzie z pewnością będzie ciepło, porządnie się najemy i będziemy mogli wypocząć przy akompaniamencie kojącego uszy szumu fal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Exotic

PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myślę, że o wiele lepiej jest wybrać się za granicę, gdzie przynajmniej mamy gwarantowaną pogodę Very Happy
Powrót do góry
Denidlers

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłem sobie tanie pokoje nad morzem i będę wyjeżdżał na wczasy nad nasze morze jest fajnie klimat mi się podoba a ceny nie są złe to nie Grecja czy Chorwacja ale ja lubię Wink
Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie marzą greckie wakacje, ale nie polegać to ma na leżeniu plackiem na plaży, tylko na zwiedzaniu. Do Warszawy chcemy dojechać autem i zostawić gona strzeżonym, monitorowanym parkingu https://www.parking-lotnisko.pl/
Ceny nie sa wysokie, a miejsce można zarezerwować przez internet. Potem bezpłatnym transferem w ciągu paru minut dostać się na lotnisko.
A potem już tylko zwiedzanie i poznawanie innych smaków. Oby sie udało wszystko dopiąć na ostatni guzik.
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 07:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za morzem, ale w sumie dlaczego by nie?
Powrót do góry
Dynusia

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie się z tym zgadzam. Teraz wakacje nad naszym morzem nie wychodzą wcale taniej, niż jakbyśmy chcieli ten czas spędzić w jakimś urokliwym miejscu za granicą. Wolę wyjechać, poznać jakąś nową kulturę, pozachwycać się inną przyrodą, niż jeździć ciągle w to samo miejsce. Fajną opcją są wakacje w Indonezji, które oferuje biuro podróży Dua Benua https://duabenua.com/pl/?noredirect=pl_PL. Od dawna zajmują się organizowaniem wyjazdów właśnie w ten rejon, więc wszystko jest naprawdę świetnie rozplanowane.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tak warto wybrać wczasy pod palmami, na pięknej białej plaży otoczonej turkusową wodą? Właśnie ja wybieram taką opcję, czyli wycieczki fakultatywne Dominikana, które możecie znaleźć na stronie Rico Travel w bardzo fajnych cenach. Oferują oni najróżniejsze oferty, które dotyczą przykładowo m.in. przelotu helikopterem, pływanie z delfinami, buggy, czy zwiedzanie najpiękniejszych miejsc na Dominikanie. Rico Travel ma naprawdę wiele opcji do zaoferowania, a ceny mają niewiarygodnie dobre.
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my wybieramy nasze polskie morze i jego atrakcje. Tym razem będziemy cieszyć się nim w Gdyni. Zatrzymamy się w http://www.willamewa.pl/ która znajduje się blisko plaży więc ma dobrą lokalizację.
Powrót do góry
jogin

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, na pewno zapoznam się z ich ofertą Smile Mam nadzieję, ze nie pożałuje Wink
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co roku wakacje spędzałam nad morzem ale w tym roku jedziemy na spływ. Tak zaplanował oczywiście mój mąż i teraz szukamy dobrej deski. Oczywiście ja muszę się tym zająć bo mąż nie ma czasu i ja nie znam się na deskach. Znalazłam dmuchane https://anmur.eu/Deski-SUP-c381 czy taka deska będzie odpowiednia ? Plis ktoś doradzi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
prerior

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 07:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A byliście na Sardynii? Morze Śródziemne jest przepiękne, warto sobie poczytać o tej wyspie - http://wakacjenasardynii.pl/regiony/ przepiękna jest. Smile
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też w tym roku kierunek morze Smile Polskie morze oczywiście Smile Jeśli chodzi o konkretny hotel to już kilka razy byłam w 4 gwiazdkowym Merdian i w tym roku też zamierzamy się tam zatrzymać. Miejsce świetnie dostosowane dla rodzin z dziećmi, na miejscu restauracja, basen i SPA Smile Kącik zabaw dla dzieci i stół z piłkarzykami i bilardem dla starszych Smile
Powrót do góry
Bydek09

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 17:45    Temat postu: Gdańsk :) Odpowiedz z cytatem

A dlaczego niby nie nad morzem? Cały czas to prestiżowa okolica. Tym bardziej jeśli mówimy o Trójmieście. Lubię tam jeździć i zawsze dobrze się bawię, a o to przecież chodzi Smile Dobry hotel w Gdańsku to już połowa sukcesu!
Powrót do góry
Indigo1

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedlug mnie wakacje nad morzem są całkiem spoko. Ja planuje wlasnie taki wyjazd ale raczej za granicę bo nad polskim morzem bylam juz kilkakrotnie i czas poszerzyc horyzonty Very Happy Przygotowuje wlasnie sprzet do wakeboardingu http://boardserwis.pl/ no i za niedlugo bede gotowa. No tak, jeszcze tylko kwestia miejsca i hotelu,ale to sie zalatwi na spokojnie .Wakacje nie zajac - nie uciekną Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Kwi 15, 2018 23:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: