Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wczasy nad morzem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patrycjuszka

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co roku jeździłam na wakacje za granicę z przyjaciółmi i rodziną ale w tym roku w końcu postanowiłam odwiedzić polskie morze. Napiszcie proszę jeśli macie jakiekolwiek doświadczenie w jakim miesiącu najlepiej udać się na wakacje i w jaką miejscowość? Zależy mi na miejscowości, która nie jest przepełniona ludźmi.
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 18:42    Temat postu:

Powrót do góry
kajka

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często wybierałam się na wakację nad polskim morzem pod koniec sierpnia, odniosłam wrażenie, że wtedy jest zdecydowanie mniej ludzi a z pogodą to już różnie bywało. Faktycznie ceny są u nas bardzo wysokie, dlatego uważam że warto jest trochę dołożyć i udać się gdzieś dalej, gdzie pogoda nie zawiedzie. Fantastyczna wydaje się być Indonezja i jej niezliczona ilość wysp na stronie https://duabenua.com/pl/
można sobie poczytać i zakochać się w widokach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joanna2121

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli natomiast chcielibyście jechać za granicę, to musicie pamiętać o takiej karcie ekuz https://wakacyjnapolisa.pl/ekuz/opole/ Sporo tam sprawdzonych informacji na ten temat Smile
Nelka

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczasy nad morzem to oczywiście doskonały pomysł na wakacje i odpoczynek. Jednak jeśli mam być szczera, to ostatnio zawiodłam się wyjazdami nad polskie morze, ponieważ zawsze trafiałam na złą pogodę. Dlatego też w tym roku postanowiliśmy z rodziną, że pojedziemy gdzieś, gdzie zawsze jest słonecznie. Przeszukaliśmy internet i okazało się, że pogoda na Dominikanie prawie zawsze jest fantastyczna. Dlatego też chcemy spędzić tegoroczny urlop właśnie tam. Znacie jakieś dobre biura podróży organizujące wycieczki na Dominikanę?
Powrót do góry
lew622

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybieracie się na wakacje w niedługim czasie to pomyślcie o swojej figurze tak aby pięknie wyglądać. Zobaczcie sobie na tą stronę http://www.biotrendy.pl/produkt/african-mango-vital-progres-tabletki-na-odchudzanie/ i te tabletki. Mają świetne właściowści odchudzające więc w krótkim czasie możecie zgubić kilka kilogramów.
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdybyście szukali sprawdzonego noclegu w Chałupach to polecam 4 gwiazdkowy hotel Meridian. Spędziliśmy tam w tym roku tygodniowy urlop i było super. Na miejscu bardzo dużo atrakcji dla gości - basen, spa, sala zabaw dla dzieci, bilard, piłkarzyki. Pokoje zadbane i czyste, jedzenie w hotelowej restauracji smaczne i świeże.Ceny rozsądne. Hotel położony jest nad zatoką, widok z okien robi wrażenie Smile
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczasy nad morzem obowiązkowo, ale tylko w ciepłych krajach. Przed nami wyjazd w pazdzierniku, ale niezbędne nam bedą nowe walizki https://equip.pl/ Szczerze mowiąc wolę zainwestować w coś porządnego i trwałego, niż potem martwić się że mi odpadną kołka na lotnisku. Nie raz sie juz o tym przekonałam i widziałam takie widoki.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam już dosyć morza, co rok praktycznie jeżdżę nad morze. Tym razem postanowiła zmienić rutynę i wybrać się nad jezioro. Moja koleżanka z pracy mówiła, że warto postawić na Wodny Świat http://www.wodnyswiatostrzyce.pl/noclegi-domki-na-kaszubach mają tam ładne domki letniskowe w pięknej lokalizacji, gdzie można spotkać się z wieloma atrakcjami. Muszę zapoznać się bliżej w wolnej chwili z tą ofertą.
Powrót do góry
Morgan

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o morze to zdecydowanie polecam wybrać się na Hel. Moim zdaniem to bardzo urokliwe miejsce, które robi wrażenie nawet na kimś, kto często bywa nad morzem. Plusem jest też jedzenie - szczególnie polecam tutaj restaurację Checz, w której można zjeźć pyszne jedzenie i każdy znajdzie tam coś w sam raz dla siebie.
Powrót do góry
bialeczek

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam wypoczywać nad morzem! To najlepsza mozliwa dla mnie opcja!
Powrót do góry
ynos89

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 04:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spędzałam kilka razy wakacje nad morzem, ale zawsze były to zagraniczne wakacje. W tym roku chce zrobić wyjątek i chce zatrzymac się w Trójmieście. Szukając oferty noclegu trafiłam tutaj https://quadrille.pl/ . Może ktoś z Was zna ten hotel, ktoś z Was moze nocował tam?
Powrót do góry
Maestro_Mariano

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie nad morze mam dość spory kawałem, dlatego zawsze muszę pakować się w walizkę podróżną, żeby być w stanie zabrać wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, jak ubrania, kosmetyki itp. W te wakacje postanowiłem zakupić nową walizkę i zdecydowałem się na ofertę https://www.globtroter.waw.pl/walizki/. To był strzał w dziesiątkę Smile
Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo miast nadmorskich warto zobaczyć, jednym z takich miast jest Świnoujście, tutaj na przykład takie apartamenty w Świnoujściu posiadają bardzo atrakcyjne oferty i warto poprzegladać co mogą Ci zaproponować. Jeżeli interesują Cie niezapomniane wakacje to będzie to idealne rozwiązanie.
Powrót do góry
zunek

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezdzicie na wakacje tylko w Polsce? My teraz szykujemy sie na jakies zagraniczne wakacje. Moze w przyszlym roku udaloby sie odwiedzic Tunezje. Tutaj https://www.ewakacje.pl/oferta/dominikana-last-minute/ patrzylismy na wakacje na Dominikanie. Takie beda na pewno bardzo fajne, bo to zupelnie inny kraj. I w last minute to tanio zaplacimy za takie wakacje.
Powrót do góry
Gerald

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm faktycznie interesująca oferta Smile
Reklama

Wysłany: Pon Paź 01, 2018 22:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: